спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна троса зчеплення

 

Трос зчеплення є важливим, хоча і невеликим компонентом цієї системи. Він необхідний, щоб гасити істотні силові навантаження. Під час активної експлуатації відбувається розстібання троса і його зношування. У деяких ситуаціях існує ризик його повного обриву. Заміна троса зчеплення через це вважається досить поширеною послугою. В середньому вона проводиться один раз на 70 тисяч кілометрів пробігу. Щоб отримати бездоганну якість такої заміни за чесними цінами, треба звернутися до перевіреного сервісу. Ми працюємо в Києві досить давно, використовуємо тільки найкращі комплектуючі та якісне обладнання, що позначається на підсумковому результаті виконання робіт.

Основні відмінності та особливості заміни троса зчеплення

Трос може деформуватися, розтягуватися і зношуватися. Тому періодично треба проводити діагностику. Вона дасть змогу своєчасно виявити проблему і вжити відповідних заходів. За допомогою діагностики наші майстри зможуть визначити проблему, підібрати план для її розв'язання. Трос може давати занадто тугий хід педалі зчеплення, якщо перебуває в поганому стані. Також педаль може провалюватися під час натискання. У будь-якому разі потрібна заміна троса через пошкодження.

Процес заміни регламентований, складається з декількох стандартних етапів. Щоб гарантовано отримати якість виконання робіт, доцільно звернутися до нашого сервісу. Співробітники знімають частину обшивки салону, щоб мати доступ до педалі зчеплення та її внутрішніх компонентів. Трос у процесі витягується зі свого місця, після чого демонтується. На його місце встановлюється новий трос. Важливо, щоб він ідеально підходив під конкретну модель транспортного засобу, що дасть змогу забезпечити ідеальні експлуатаційні умови в майбутньому. Після заміни вузол треба зібрати в зворотному порядку, нічого не забувши. Наші співробітники готові зробити для цього все можливе, щоб забезпечити адекватну якість роботи. Обов'язковим елементом виконання робіт стає тестування троса, який було встановлено. Це дає змогу зрозуміти, наскільки правильно й ефективно було виконано всі роботи.

Заміна троса зчеплення в Києві

Якщо почали з'являтися проблеми зі зчепленням в автомобілі, це може вказувати на несправність троса. Його заміну важливо замовляти в сучасному сервісі. Ми готові надати всім клієнтам набір з деяких обов'язкових переваг:

  • Висока якість обслуговування, яка передбачає ретельний підбір запчастин, своєчасне виконання робіт.
  • Гарантія якості.
  • Найкращі ціни в столиці.
  • Попередні консультації з кваліфікованими менеджерами.

У процесі виконання робіт використовуються тільки найкращі інструменти від відомих виробників, дотримуються всі правила регламенту. Результатом стає швидка і якісна заміна троса, який гарантує бездоганну роботу зчеплення транспортного засобу. Дізнатися про вартість можна на попередньому етапі.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00