спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна маслоохолоджувача двигуна

 

Масляний радіатор двигуна є важливою частиною практично будь-якого автомобіля. Завдяки йому вдається привести масло до оптимального стану, не дати йому перегрітися. Під час активної роботи силової установки утворюється надлишкове тепло, яке треба правильно відвести. Якщо цього не зробити, то мотор може швидко вийти з ладу. Якщо двигун турбований, то треба особливу увагу приділяти цьому питанню. Заміна маслоохолоджувача двигуна може виявитися вкрай корисною послугою. Головне для її отримання звернутися до нас. Якщо цей компонент в автомобілі вийшов з ладу, дуже важливо його замінити за допомогою досвідчених професіоналів. Наш сервісний центр володіє необхідними знаннями, навичками для розв'язання таких питань.

Заміна маслоохолоджувача двигуна за всіма стандартами якості

Процес охолодження силового агрегату відбувається за допомогою зниження температури масла, яке знаходиться в спеціальному картерному піддоні. Там все відбувається за допомогою повітряного потоку зустрічного типу. Якщо потужність двигуна була штучним чином збільшена, штатна система охолодження перестає нормально працювати, може просто не впоратися зі своїми основними обов'язками. Тому треба зробити все, щоб масло не перегрівалося зовсім або своєчасно охолоджувалося.

заміна-маслоохолоджувача-двигунаМасляний радіатор є важливим елементом транспортного засобу, за допомогою якого знижується температура моторного масла. Важливо своєчасно обслуговувати таке обладнання. У разі необхідності його треба буде замінити повністю. Важливо замість нього підібрати якісну деталь, яка буде володіти аналогічними характеристиками, зможе нормально виконати свою роль. Щоб заміна пройшла успішно, саме вибір нового радіатора стає одним із ключових завдань. Існує кілька його основних різновидів, серед яких гідромасляні та повітряно-масляні. У першому випадку ефективність роботи перебуває на високому рівні, завдяки ретельно продуманій конструкції. У другому випадку монтаж проводиться перед головним радіатором, що дає змогу забезпечити прийнятний рівень інтенсивності охолодження.

Заміна старого маслоохолоджувача на новий є відповідальним процесом, який передбачає наявність знань основ конструкції та інших подібних моментів. За допомогою досвідчених професіоналів можна виконати роботи грамотно і своєчасно. Важливо вибирати якісні запчастини для цих цілей, які будуть володіти потрібним рівнем міцності, надійності, витримають механічні дії.

Заміна маслоохолоджувача двигуна в Києві

Якщо потрібно отримати гарантію якості такої заміни і безліч додаткових переваг, доцільно звернутися до нашого сервісу. Серед основних причин, щоб це зробити, можна відзначити:

  • Наявність досвіду у співробітників, сучасного оснащення.
  • Можливість швидко підібрати на заміну новий якісний маслоохолоджувач, який підійде під конкретний тип автомобіля.
  • Офіційна гарантія на всі виконані роботи і на використані деталі.
  • Чесні ціни тощо.

Завдяки всьому цьому можна розраховувати на якість, надійність і багато іншого в одному місці. Наш сервіс для задоволення потреб усіх клієнтів має у своєму розпорядженні необхідні ресурси, що дає змогу розраховувати на бездоганну якість у кожному окремому випадку. Попередня консультація допоможе розібратися у всьому.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00