спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна масляного насоса (маслонасоса) двигуна

 

Масляний насос є дуже важливим елементом системи змащення мотора, за допомогою якого забезпечується подача масла під оптимальним тиском. Якщо він ламається, виникають проблеми з рівнем тиску, він може істотно знижуватися. Відповідно двигун не отримуватиме потрібної кількості масла, через що тертя між деталями посилюється, зростає швидкість зношування. Що довше ігнорувати цю проблему, то вищий ризик виникнення істотних пошкоджень. Заміна масляного насоса (маслонасоса) двигуна дає змогу уникнути подібних труднощів. Для її проведення треба звернутися до досвідчених професіоналів зі спеціалізованого автосервісу. Такий формат гарантує індивідуальний підхід, якість і доступність. Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів, намагаючись використовувати в процесі виконання робіт тільки якісні інструменти та комплектуючі.

Заміна масляного насоса мотора автомобіля: особливості та нюанси

Є кілька основних причин, за якими можна виявити наявність такої проблеми. Серед них можна відзначити сигнали датчика тиску масла. Він буде постійно горіти або ж блимати. У моделях авто минулих років випуску для визначення проблеми може використовуватися стрілка манометра. Вона різко йде вниз, якщо виникають проблеми. У сучасних машинах вся інформація надається водієві на бортовому комп'ютері.

заміна-маслонасосаІснують й інші причини, через які загоряється датчик. Зовсім необов'язково, що це вихід з ладу масляного насоса. Серед основних причин можна відзначити нестачу мастильної рідини, засмічення масляного фільтра. Ще може забиватися датчик або витікати масло.

Насос може зламатися з кількох причин, серед яких його механічне зношування через тривалу експлуатацію, а також проникнення всередину різноманітних домішок. Пов'язано це, найчастіше, з недостатньо високою якістю масла, що використовується, або його несвоєчасною заміною. В обох випадках треба звернутися до професіоналів для проведення робіт із заміни.

Щоб заміна не була потрібна занадто часто, потрібно своєчасно замінювати масло, перевіряти його рівень. Бажано використовувати якісні, сертифіковані моторні масла, які виробник рекомендує під конкретну марку автомобіля. Також не варто змішувати різні види рідини для змащення.

Заміна масляного насоса (маслонасоса) двигуна в Києві

У нашому автосервісі можна замовити відповідну послугу з гарантією якості, надійності виконання робіт. Серед основних наших переваг можна відзначити:

  • Досвідчених і кваліфікованих фахівців, які знають свою справу, можуть провести заміну максимально безпечно і швидко.
  • Адекватні ціни.
  • Сучасне обладнання, яке забезпечує точну діагностику і високу якість безпосередньої заміни.

На першому етапі звернення до нашого автосервісу фахівці проведуть огляд машини, встановлять точні причини несправностей насоса. Якщо причини проблемної роботи буде саме в ньому - здійснюється заміна. Попередньо вибирається якісна деталь для проведення робіт від сертифікованого виробника. Поки майстри виконуватимуть діагностичні роботи, клієнт може трохи відпочити в спеціально підготовленому місці, що неймовірно зручно. Крім цього вартість робіт завжди найдемократичніша.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00