спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Блог

Як пофарбувати автомобіль своїми руками: технологія та етапи процесу

З часом на кузові авто з'являються подряпини, сколи та інші вади. Причини цього: потрапляння в ДТП, недбале паркування, каміння, що вилітає з-під коліс, скло, пісок. Через сонце відбувається вигоряння фарби, вона тьмяніє. У місцях дрібних пошкоджень покриття при прямому контакті з вологою розвивається корозія.

Розвал сходження своїми руками: як робити і чи потрібно вам це?

Процедура розвалу-сходження передбачає процес регулювання нахилу коліс автомобіля. Згодом підвіска може займати неправильне положення. Водій у цей момент зауважує, що авто починає тягнути убік під час руху. Найкраще не проводити розвал-сходження своїми руками, а звернутися за допомогою на станцію технічного обслуговування.

Рихтування кузова автомобіля: способи

Після аварій, зіткнень при сильних ушкодженнях доводиться звертатися на СТО. Для виправлення геометрії та максимально точного відновлення до заводських параметрів необхідно рихтувати автомобіль. Так називається процес виправлення деформації шляхом усунення здуття та вм'ятин.

Як заощадити й при цьому зробити гарний кузовний ремонт

Відновлення авто – завжди витрати, часто непередбачені. Якісний кузовний ремонт обходиться недешево, оскільки включає велику кількість робіт і займає багато часу. Проводиться з метою повернути машині привабливий вигляд, усунути дефекти та виправити геометрію.

Корозія кузова автомобіля: як її уникнути

Іржа з часом з'являється на будь-якій машині, не виключаючи дорогих марок та моделей. Це явище властиве всім виробам та конструкціям з металу. Але кожному водієві важливо знати, як захистити авто від корозії, щоб продовжити термін експлуатації надовго.

Чому риплять гальма: основні причини

Деякі злами в авто важко розпізнати без знань та обладнання для діагностики. Зрозуміти, чому риплять гальма, нелегко, якщо не перевірити машину. Цей неприємний звук з'являється під час гальмування або розгону, коли порушено умови експлуатації транспортного засобу.

Що означає Check Engine: чому спалахує і як вчинити

Жовті значки на панелі приладів попереджають про злам або необхідність перевірити двигун (пройти обслуговування, заправитися) найближчим часом. Коли горить чек у машині, розшифровка цікавить кожного водія. Check Engine означає, що ДВЗ транспортного засобу працює некоректно.

Якісне фарбування авто: чому воно обходиться дорого

Капітальні кузовні роботи – серйозна стаття витрат автолюбителя. Уточнюючи, скільки коштує фарбування машини в Україні, багато хто неприємно дивується підсумковим цифрам. Це пов'язано з тим, що в процесі робіт не просто наносять матеріал на авто, але виконують і багато інших дій.

Що означають значки на панелі приладів автомобіля | Блог STO-Tireland

Значки на панелі приладів машини допомагають водієві взаємодіяти з авто. Вони дозволяють вчасно отримувати інформацію про стан систем транспортного засобу. Правильна розшифровка значків на панелі приладів підвищує зручність під час їзди, а також дозволяє своєчасно виявити проблеми.

Що робити, якщо сів акумулятор у машині? | Блог STO-Tireland

Не завжди необхідно відразу змінювати акумуляторну батарею на нову, якщо виникають проблеми з пуском ДВЗ. Якщо сіла АКБ і двигун не запускається, не засмучуйтесь. Розглянемо, як завести машину, якщо сів акумулятор.

Що таке чищення паливних форсунок і коли воно потрібне

Нормальна робота двигуна автомобіля є своєрідною запорукою повноцінної експлуатації. Існує безліч нюансів, які можуть виявитись на його функціонування негативний вплив. Тому слід уважно стежити за станом силової установки.

Сучасне СТО з досвідом – це правильний вибір

Ремонт машини можна довіряти лише досвідченим професіоналам, якщо хочеться зберегти її в оптимальному робочому стані, не спровокувати виникнення додаткових проблем. Напевно, багатьом власникам авто доводилося обпалюватися, коли вони зверталися до неперевірених фахівців.

Секрети професійного локального фарбування авто

Автомобіль давно став для багатьох чимось більшим, ніж просто засіб пересування. Це відданий друг, який дуже сильно допомагає у житті. Але можуть виникнути різноманітні проблеми, у тому числі ушкодження лакофарбового покриття. Когось вони можуть не хвилювати, але все одно краще вчасно вжити заходів для усунення дефекту. Це важливо не тільки з естетичної точки зору, але і в плані безпеки.

Чому не можна ігнорувати розвал-сходження

Напевно, кожен власник авто, навіть початківець, чув про те, що таке розвал-сходження. Це не просто слова, а дуже важливий момент, якому варто приділити особливу увагу. Це регулювання коліс, що дозволяє забезпечити безпеку та комфортність у процесі їзди. Потрібна періодична діагностика розвал-сходження, щоб виявити стан основних параметрів, вжити всіх необхідних заходів для усунення проблеми та ефективного вирішення.

Чому ігнорувати своєчасний кузовний ремонт небезпечно

Кузов автомобіля - це своєрідна основа, яка має бути в нормальному стані. Але досягти цього вдається далеко не завжди з різноманітних причин. Тому нерідко потрібен кузовний ремонт, який може відрізнятися рівнем складності та іншими подібними нюансами. Важливо довірити усі професіоналам, тому що самостійні спроби чи звернення до майстрів з низькою кваліфікацією рідко призводять до нормального результату.

Від чого залежить вартість кузовного ремонту та чому краще довіритися професіоналам

Автомобільний кузов більше інших деталей схильний до різноманітних негативних впливів ззовні. Відповідно часто може бути потрібний специфічний ремонт. Щоб він виявився якісним та ефективним, бажано заручитися підтримкою досвідчених професіоналів. Такий підхід забезпечує оптимальний результат. Крім цього, можна використовувати калькулятор кузовного ремонту, щоб заздалегідь прорахувати приблизну вартість робіт і зорієнтуватися.

Локальне фарбування авто від А до Я

Кузовний ремонт є складним різновидом робіт. Може знадобитися комплексний ремонт або локальний. У разі незначного пошкодження зазвичай проводиться локальне фарбування авто, при грамотному виконанні якого можна досягти нормального результату.

Кузовний ремонт автомобіля та найголовніші тонкощі

Цілком природним бажанням багатьох автомобілістів є проведення якісного ремонту за доступними цінами. Досить часто і багатьом потрібно кузовний ремонт, довірити проведення якого бажано компетентним фахівцям. Це зумовлено тим, що потрібно мати знання, обладнання та досвід, щоб добиватися оптимального результату.

Компютерна діагностика мотора та її головні відмінності, можливості

Сучасні автомобілі активно оснащуються різноманітними електронними системами, зокрема бортовими комп'ютерами. Завдяки їм вдається забезпечити повноцінні умови управління, відстеження роботи основних систем. Всі вони мають спеціальний блок управління, а також програмне забезпечення.

Як, коли та для чого проводиться діагностика ходової системи

Стан підвіски автомобіля може бути різним, що залежить від того, якими дорогами він їздить, як за ним стежать і т.д. Погані дороги мають на машину негативний вплив. Підвіска приймає він основний удар, може пошкодитися. З цієї причини машина втрачає нормальну керованість, виникають різноманітні сторонні скрипи, шуми та інші проблеми.

Як проводяться діагностичні роботи з розвал-сходження

Розвал-сходження є дуже важливим показником, від якого залежить безпека, комфорт і надійність керування автомобілем. Тому періодично потрібно діагностика розвал-сходження, яка дає можливість досягти потрібного результату

Цікаві тонкощі роботи автоелектриків

Сучасні автомобілісти змушені часто стикатися з виходом з ладу електрики. Щоб ремонт був якісним і ефективним, все має робити досвідчений автоелектрик у Києві, який має необхідні навички та знання. Це зумовлено складністю системи, наявністю маси тонкощів.

Діагностика двигуна в деталях

Повноцінна робота двигуна дуже важлива. Якщо з ним щось трапилося, виникли поломки, потрібно терміново щось зробити. У такій ситуації проводиться діагностика двигуна,

Діагностика мотора – це дуже важлива процедура

Автомобіль складається з багатьох елементів, кожен з яких виконує безпосередні функції, відіграє важливу роль. Серед основних елементів можна сміливо виділити двигун. Якщо він перестає працювати, машина нікуди не поїде. Якщо автомобіль зроблений надійним виробником, мотор зазвичай має значний запас міцності.

Чищення форсунок - види та характерні відмінності

Форсунки в інжекторних автомобілях відіграють важливу роль для забезпечення повноцінних умов роботи. Вони можуть у процесі активного використання забруднюватись. Чистка форсунок - відповідальне завдання, яке краще довірити професіоналам.

Переваги вибору СТО для ремонту автоелектрики

Сучасні автомобілі складаються з багатьох систем, серед яких електрика відіграє дуже важливу роль. Іноді можуть відійти контакти, статися різноманітні поломки, що робить повноцінну експлуатацію автомобіля неможливою.

Правила проведення компютерної діагностики двигуна

Мотор є дуже важливою частиною машини, від стану якої залежить надійність роботи, ефективність та багато іншого. Але він може пошкодитись з різноманітних причин, через що потрібен якісний ремонт.

Від чого залежить вартість кузовного ремонту

Кузов автомобіля схильний до різноманітних впливів ззовні. Існує безліч випадків, за яких є ризик пошкодити його окремі компоненти, серед яких крила, двері, дах, багажник, капот та інші.

Нюанси правильного локального фарбування машини

Існує безліч причин, через які лакофарбове покриття автомобіля може пошкоджуватися незначно. Часто це відбувається через низьку якість доріг. Машина потрапляє до ями, до неї летять каміння з-під коліс інших автомобілів.

Як зробити кузовний ремонт якісно

В автомобілі є багато важливих частин, серед яких кузов вважається одним із основних. Він є складною конструкцією, яка виконує кілька функцій. Якщо внаслідок аварії чи з іншої причини кузов ушкоджується, потрібний кваліфікований ремонт.

Як треба правильно робити розвал-сходження

Наявність якісного розвал-сходження нині можна назвати рідкістю. Працює велика кількість станцій технічного обслуговування, де використовується сучасне обладнання, але не просто знайти справжніх майстрів, які гарантують точність виконання робіт.

З чого складається кузовний ремонт авто

Кузов - це каркас автомобіля, що виконує несучі функції. Він вважається найдорожчим і найпотужнішим компонентом машини. Тому краще вивчити його основні особливості, нюанси відновлення, щоб кузовний ремонт не став сюрпризом.

З яких етапів складається діагностика двигуна автомобіля

Сучасні автомобілі оснащуються досить потужними та складними агрегатами. Двигун складається з безлічі компонентів та різноманітних деталей, кожна з яких виконує свої безпосередні функції.

Діагностика ходової частини авто у подробицях

Ходова частина автомобіля відіграє важливу роль у забезпеченні його нормальної експлуатації. Якщо окремі компоненти ушкоджуються, важко підраховувати безпеку під час їзди. Через неякісне дорожнє покриття відповідна система може пошкоджуватися.

Діагностика розвал-сходження та тонкощі її проведення

Для тих, хто нечасто звертається до СТО, існує ризик того, що машина матиме неправильний сход-розвал. Це говорить про неправильне становище коліс, що прискорює зношування гуми, провокує виникнення додаткових проблем під час їзди.

Діагностика у СТО - ідеальний вибір

Багатьом власникам машини періодично доводиться мати справу з комп'ютерною діагностикою, яка дозволяє виявити різноманітні помилки, навіть приховані. Оптимальним варіантом вважається проведення комплексної діагностики у сучасному СТО.

Всі за і проти компютерної діагностики двигуна

Автомобілі давно перестали бути чимось на зразок розкоші. Для багатьох вони стали вірними помічниками, які допомагають своєчасно переміщатися між різними об'єктами, встигати працювати, відпочивати, багато чого іншого. Тому важливо підтримувати машину в оптимальному робочому стані, щоб кожен її окремий елемент нормально функціонував.

У чому секрет якісного локального фарбування автомобіля

При незначному пошкодженні кузова можна організувати локальне фарбування. Це найпоширеніший спосіб відновлення нормально зовнішнього вигляду відповідного елемента.

Чому важливо стежити за станом електрики в автомобілі

Сучасні автомобілі рясно оснащені різноманітними електричними приладами. Відповідно там використовується велика кількість проводів, кабелів, контактів та різноманітних пристроїв. Все це може вийти з ладу з різних причин.

Чому кузовний ремонт має бути професійним

Кузов машини вважається дуже важливим елементом, від стану якого залежить комфорт та безпека експлуатації. У цей час він схильний більше інших елементів впливу з боку різноманітних негативних чинників. Це може бути не тільки аварія чи необережне водіння, а й погодні фактори, недотримання основних правил догляду.

Чому професійна планова діагностика ходової – це дуже важливо

Ходова частина автомобіля дуже важлива. Її стан може погіршуватися через їзду неякісними дорогами. Тому важливо стежити за цією частиною машини, щоб не виникало непередбачених проблем.

Чому важливо робити діагностику двигуна правильно і куди варто звернутися.

Мотор є важливою частиною автомобіля, за допомогою якої він може пересуватися. Тому від його технічного стану залежить надійність та безпека машини. Якщо виникають поломки, вона просто зупиняється.

Основні етапи локального фарбування автомобіля

Кузовний ремонт машини практично завжди є досить складним процесом, тому що треба використовувати спеціальне обладнання, якісні фарби та інші матеріали. За допомогою технології локального фарбування вдається досить швидко впоратися з усуненням несуттєвих дефектів.

Розвал-сходження діагностика та виправлення

За допомогою грамотно виконаного розвалу-сходження можна правильно налаштувати колеса автомобіля, виставити їх під оптимальним кутом. Це важлива процедура, без якої важко забезпечити максимальну безпеку їзди.

Калькулятор вартості кузовного ремонту авто - корисний винахід

Кузовний ремонт є складним і трудомістким процесом, в якому зобов'язані брати участь тільки кваліфіковані професіонали з великим досвідом. Вони зможуть визначити масштаб поломки, вигадати, як її ефективно відновити.

Переваги перевіреного автосервісу

Щоб ремонт машини був максимально якісним, важливо довірити професіоналам. Практично кожен водій рано чи пізно змушений зіткнутися з необхідністю вибору місця ремонту транспортного засобу.

Діагностика двигуна авто - етапи та основні тонкощі

Двигун є дуже важливим елементом автомобіля, його серце. Завдяки ньому паливо перетворюється на механічну енергію, яка забезпечує рух. Згодом мотор може працювати гірше.

Важливість своєчасного чищення форсунок автомобіля

Щоб двигун автомобіля працював без перебоїв, повноцінно виконував свої основні функції, за його станом треба уважно стежити. Важливо, щоб паливна система не була нічим забруднена.

Коли потрібна адаптація дросельної заслінки?

Адаптація дросельної заслінки дозволяє зробити роботу транспортного засобу більш ефективною. Цей компонент активно використовується у сучасних машинах. Розташований він у системі впускної двигуна внутрішнього згоряння. За допомогою заслінки регулюється подача повітря, що забезпечує повноцінну роботу машини. Паливно-повітряна суміш у такому разі утворюватиметься правильно.

Гальма автомобіля - з чого складаються, ремонт та обслуговування

Без гальм експлуатації автомобіля навряд чи була б можлива. Тому стану цієї системи залежить безпека пасажирів і водія, інших учасників дорожнього руху. До складу системи входить безліч різноманітних компонентів. Потрібно уважно стежити за їх станом, робити своєчасну заміну. Якісна гальмівна система діагностика якої має бути регулярною, забезпечує безпеку та зручність експлуатації.

Ремонт кузова авто при сильних пошкодженнях

Кузов є дуже важливим елементом автомобіля, що несе каркас. Від того, в якому стані знаходиться кузов, залежатиме працездатність автомобіля та безпека всіх, хто знаходиться усередині салону. У деяких ситуаціях може бути сильно пошкоджений. Тому потрібний кузовний ремонт, для якого бажано звернутися до сучасного сервісного центру. Фахівці мають необхідне обладнання та навички, які дають можливість відновити відповідну частину транспортного засобу.

У чому перевага спеціалізованої СТО

Автомобілі активно використовуються дуже багатьма людьми. Вони стали незамінними помічниками, які періодично можуть виходити з ладу. Незначна поломка може виявитися серйозною проблемою, тому що людина втрачає можливість мобільно пересуватися у своїх справах. Важливо для усунення дефекту звернутися до професіоналів. Спеціалізований сервіс вважається ідеальним рішенням, оскільки дозволяє отримати гарантовано якісні послуги. Запит автосервіс Київ допоможе знайти оптимальний варіант.

Коротке замикання електропроводки та електроприладів у машині

У сучасних автомобілях електричні системи посідають особливе місце. Якщо станеться замикання, можуть виникнути серйозні проблеми. Важливо стежити за станом відповідної системи, проводити діагностику, щоб не було поломок. На послуги автоелектрика ціни цілком доступні, що дозволяє замовити їх більшості водіїв без особливих проблем.

Музика та відео у вашому автомобілі

Щоб поїздка в автомобілі щоразу приносила позитивні емоції водію та його пасажирам, можна встановити спеціальні пристрої. Відео та музика ніколи не будуть зайвими у транспортному засобі. Кваліфікована установка монітора в авто відкриває безліч нових можливостей. Завдяки цьому можна показати всім навколо власний стиль, додати особливість.

Коли потрібно балансувати колеса?

За колесами автомобіля треба стежити дуже уважно, тому що через збите балансування можуть виникати різноманітні проблеми. Зокрема, знижується рівень безпеки, комфортності експлуатації транспортного засобу. Своєчасне балансування шин ціна якої відносно невисока дозволяє створити оптимальні експлуатаційні умови.

Як часто потрібно міняти моторне масло?

Двигун автомобіля є дуже важливою частиною. Важливо організувати оптимальні умови його експлуатації. Спеціальна моторна олія допомагає забезпечити нормальні умови. Тому треба своєчасно його міняти, використати якісну продукцію від перевірених брендів. Своєчасна заміна моторного масла на пріорі або на будь-якому іншому автомобілі є своєрідною запорукою успішної та безпечної експлуатації. Згодом робоча рідина починає забруднюватись, втрачати свої основні властивості.

Система запалювання автомобіля: особливості вибору та обслуговування

Без системи запалення повноцінна робота автомобіля стає неможливою. Дуже важливо займатися своєчасним обслуговуванням. Правильний вибір також відіграє важливу роль. Якщо потрібно ремонт електронних систем запалювання, бажано звернутися до професіоналів, які можуть організувати якісну діагностику та усунути неполадки.

Замінюємо автошини. Як зберігати автогуму?

Двічі на рік у кожного автомобіліста з'являється потреба у заміні гуми. Це гарантія безпеки та надійності під час їзди. Важливо розібратися у всіх деталях цієї процедури, особливостях зберігання. Необов'язково викидати гуму після заміни. Вона може прослужити ще довго за відповідних умов зберігання. Зараз вартість шиномонтажу Київ може бути цілком адекватною, якщо звернутися до перевіреного сервісу.

Як відбувається заправка кондиціонера автомобіля?

Авто кондиціонер є дуже важливим приладом, за допомогою якого можна створити всередині салону комфортні умови. Щоб він функціонував коректно, потрібна регулярна заправка. Вона є запорукою адекватної роботи автомобільного кондиціонера. За допомогою запиту заправка автокондиціонера Київ лівий берег неважко буде відшукати досвідчених професіоналів для замовлення відповідної послуги, а також отримати грамотну консультацію.

Коли потрібна діагностика ходової та що це таке?

Ходова частина у будь-якому автомобілі є дуже важливою. На неї припадає значне навантаження, особливо під час їзди неякісними дорогами. Тому ремонт може бути потрібним досить часто. Відрізняється він рівнем складності та іншими нюансами. Важливо зрозуміти, скільки коштує ремонт ходової частини, щоби розраховувати свій бюджет. Необхідно також звертатися до перевіреного сервісного центру, який гарантує якісну діагностику, продуктивне проведення всіх робіт незалежно від складності поломки.

Ремонт замка запалювання Київ - Регулювання запалювання

Замок запалювання є дуже важливим елементом автомобіля, який також може вийти з ладу. Деякі досвідчені водії можуть виявити поломку та усунути її своїми руками. Але це не завжди можливе. Деякі поломки можуть бути усунені лише досвідченими професіоналами, які розуміються на цьому. Кваліфікований ремонт замків запалювання Київ може бути швидким та якісним, якщо звернутися до перевіреного місця.

Розвал та сходження коліс автомобіля. Коли робити?

Розвал-сходження є дуже важливим показником для нормального використання автомобіля. Це кут положення коліс. Якщо він буде невірним, керованість транспортного засобу погіршується значною мірою, збільшується витрата пального. Покришки також зношуватимуться набагато швидше. Тому своєчасне регулювання розвалу сходження коліс є дуже важливою процедурою, що позитивно впливає на безпеку, надійність та багато іншого.

Основні принципи ремонту двигуна

Без двигуна жоден автомобіль не зможе нормально використовуватись. Тому потрібно проводити своєчасний ремонт, дотримуючись основних принципів. У ремонті мотора є багато характерних рис, які відомі тільки професіоналам. Тому розумно довірити проведення робіт саме їм.

Методи ремонту кузова

Кузов автомобіля схильний до різноманітних впливів ззовні. Тому кузовний ремонт вважається одним із найпоширеніших. Є кілька методів вирішення проблеми, що підбираються під конкретні потреби. Це може бути виправлення, витяжка, вирівнювання металу тощо. Треба звертатися до фахівців, які мають досвід та потрібне обладнання. У такому разі можна розраховувати, що вони приведуть кузов до належного стану.

Діагностика електрики автомобіля

Електрика у сучасних автомобілях відіграє неймовірно важливу роль. Якщо виникають проблеми, потрібен ремонт. Перед цим потрібна якісна діагностика, що дозволяє визначити усі несправності. Зараз ціни на послуги автоелектрика Україна можуть залежати від багатьох факторів. Важливо звернутися до перевіреного сервісу, який гарантує точність та надійність виконання всіх робіт.

Все що треба знати про ремонт ходової

В автомобілі на ходову частину лягають серйозні навантаження. Тому окремі її елементи можуть іноді виходити з ладу. Особливо серйозною проблема стає для водіїв, які змушені постійно їздити неякісними дорогами. Тому потрібно дізнатися про ремонт цієї частини машини якнайбільше, розібратися в характерних поломках та способах їх усунення.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00