спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Секрети професійного локального фарбування авто

Автомобіль давно став для багатьох чимось більшим, ніж просто засіб пересування. Це відданий друг, який дуже сильно допомагає у житті. Але можуть виникнути різноманітні проблеми, у тому числі ушкодження лакофарбового покриття. Когось вони можуть не хвилювати, але все одно краще вчасно вжити заходів для усунення дефекту. Це важливо не тільки з естетичної точки зору, але і в плані безпеки.


Якщо нічого не робити, корозійні процеси можуть розвиватися, пошкоджуючи все більшу площу кузова. Непоганим варіантом вирішення проблеми вважається локальне фарбування авто, яке може ефективно застосовуватися при незначних пошкодженнях.

Способи, етапи, методи локального фарбування автомобіля

Вітчизняні дороги, м'яко кажучи, не відрізняються особливою якістю. Покриття у більшості міст України залишають бажати кращого. Все це позначається не лише на технічному стані автомобіля, а й на його зовнішньому вигляді. Пошкодитися може фарба у найрізноманітніших ситуаціях. Це може бути каміння чи щебінь, які вилітають з-під коліс зустрічного транспорту, інші подібні предмети. Якщо з'явилася вм'ятина, тріщина або скола, доцільно відразу ж звернутися до професіоналів для відновлення дефекту. Локальне фарбування нерідко вважається ідеальним рішенням. Треба просто підібрати правильний колір та здійснити грамотну попередню підготовку робочої поверхні.

Фарбування є складним комплексним процесом, навіть локальним. Тому потрібно мати спеціально підготовлене приміщення, обладнання, якісні витратні матеріали. Мають у своєму розпорядженні всі ресурси зазвичай тільки сучасні СТО. Тому варто звертатися саме до одного з них. Бажання пофарбувати машину самостійно нерідко призводить до лише серйозніших проблем, які в майбутньому можуть спричинити додаткові витрати.

Часткове фарбування, здійснене за всіма правилами, має масу переваг. Серед основних можна відзначити:

Висока швидкість виконання робіт.

Точність.

Відновлення привабливого зовнішнього вигляду автомобіля.

Як все відбувається?

Коли власник авто виявив дефект, він звертається до СТО, якому можна довіряти. Потім його фахівці перевіряють машину, оглядають її, роблять рішення щодо можливого вирішення проблеми. Зазвичай місце пошкодження готується, що передбачає зачистку, ґрунтовку, шпаклівку та безпосередньо фарбування. Важливо не накладати занадто товстий шар шпаклівки, застосовувати якісну ґрунтовку та лакофарбові матеріали. Дотримання всіх стандартів та основних правил дозволяє розраховувати на оптимальний результат.

Локальне фарбування зазвичай закінчується нанесенням шару спеціального лаку. Процедура проводиться за встановленими правилами, як і у випадку із ґрунтовкою. Треба акуратно наносити лак у кілька шарів, щоб пляма поступово збільшувалася площею. За допомогою спеціального обладнання відбувається нанесення лаку, що позначається на якості, міцності. При грамотному підході можна буде досягти практично ідеального ефекту, коли пофарбовану деталь неможливо буде відрізнити від решти поверхні транспортного засобу. Але для цього потрібно мати спеціально підготовлене приміщення, обладнання, матеріали та досвід.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00