спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Скидання сервісного інтервалу після технічного обслуговування

 
У сучасних автомобілях активно використовують спеціальні бортові комп'ютери, за допомогою яких забезпечується контроль над усіма основними процесами. З цієї причини підвищується рівень комфортності та надійності для водія. Машини стають все більш автоматизованими. Комп'ютер на панель виводить інформацію, пов'язану з основними робочими показниками. Це можуть бути оберти двигуна, швидкість і багато іншого. Виводитися туди може інформація про те, що настав час звернутися до сервісу для проведення технічного обслуговування, заміни колодок у гальмівній системі, моторного масла чи інших робочих рідин. Скидання сервісного інтервалу є спеціальною послугою, що дає можливість обнулити лічильник часу або пробігу до наступного ТО. У нашому сервісі для надання цієї послуги є всі необхідні ресурси, які приємно вражають своєю високою якістю та іншими плюсами.
 

Що являє собою скидання сервісного інтервалу?

У бортових комп'ютерах транспортних засобів завод-виробник закріплює інформацію щодо сервісного інтервалу технічного обслуговування. Для цього використовується оцінка середніх показників для автомобіля, які прораховуються виробником на основі того, в якому регіоні буде продаватися машина. Але не завжди вдається повноцінно взяти до уваги всі фактори, які можуть вплинути на стан автомобіля. Серед дуже важливих факторів, які можуть мати безпосередній вплив, можна відзначити:
 
  • Кліматичні умови.
  • Експлуатаційний режим, рівень інтенсивності їзди.
  • Якість палива у конкретному регіоні.
  • Стан дорожнього покриття тощо.
Усе це відіграє важливу роль визначення періодичності звернення до сервісного центру щодо відповідних робіт. При досягненні цього сервісного інтервалу бортовий комп'ютер подає повідомлення на панель приладів про необхідність виконання ТО. Тому після проведення технічного обслуговування потрібно скидання сервісного інтервалу. Якщо його не скинути відповідний індикатор горітиме на панелі. Спочатку це може не відволікати, але потім стає дратівливим фактором для деяких водіїв і ця послуга скидання є необхідністю. Щоб її здійснити, треба мати спеціальне обладнання. Воно досить дороге і потребує особливих навичок для використання. Тому звернутися до замовлення послуги важливо у перевірений сервіс, що гарантує якість та надійність.
 

Скидання сервісного інтервалу у Києві

Ця процедура передбачає оновлення лічильника після проведення технічного обслуговування транспортного засобу. Якщо його не скинути, комп'ютер подаватиме спеціальні сигнали, а постійна поява на панелі приладів відволікатиме водія.
 
СТО Тайр Ленд – це сучасне рішення для замовлення такої послуги. Наші співробітники готові підібрати правильний підхід під будь-який автомобіль незалежно від марки та моделі. Процедура проводиться за всіма сучасними стандартами, що гарантує бездоганну якість. Також можна розраховувати на найчесніші ціни на київському ринку таких послуг, гарантію якості та професійні консультації у разі потреби. Все це можна отримати в нашому автосервісі, який має досвід, потрібні знання і сучасне оснащення.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00