спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Відновлення та полірування помутнілих фар з гарантією якості

 
Відновлення помутнілих фар автомобіля є поширеною процедурою, для замовлення якої доцільно звертатися в перевірене СТО. Такий підхід гарантує якість та високу швидкість проведення робіт. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні для цього сучасне обладнання та кваліфікованих професіоналів, які добре знають свою справу. Тому у разі помутніння фар треба просто звернутися до нашого автосервісу, щоб повернути їм колишній вигляд та відповідні робочі характеристики.
 

Що являє собою відновлення помутнілих фар?

Це спеціальна процедура, яка дає можливість повернути первозданний вигляд цих елементів автомобільної оптики. У виробництві використовуються пластикові фари, які при активній експлуатації можуть ставати мутними. Існує безліч різноманітних факторів, які негативно впливають на їхній стан. Помутніння впливає якість світла, що призводить до підвищення аварійності на дорозі. Не рекомендовано користуватися машиною, якщо фари погано світять. У нічний час або за поганої погоди їздити буде зовсім небезпечно. Процедура відновлення - це процес, спрямований видалення всього зайвого. Є кілька причин, через які фари можуть помутніти. Серед основних можна відзначити:
 
  • Постійний вплив атмосферних опадів.
  • Бруд та пил.
  • Камінці на дорозі, що б'ються об фари.
  • Ультрафіолетове випромінювання.
  • Механічні ушкодження тощо.
Під впливом різноманітних факторів оптика поступово втрачає прозорість. Також вона може починати мутніти через порушення герметичності. Всередину може проникати рідина, чого краще уникнути. Відновлення є особливою процедурою, яка передбачає використання сучасного обладнання та спеціальних засобів. Під кожен окремий випадок треба вибрати ефективні засоби, щоб усунути всі негативні наслідки такої експлуатації. Результатом проведення робіт за умов сучасного автомобільного сервісу стає повне усунення помутнінь. У водія потім може скластися таке враження, ніби щойно встановили нові фари. Така процедура періодично потрібна практично для всіх автомобілів як іноземного, так і вітчизняного виробництва.
 

Відновлення та полірування помутнілих фар у Києві

Якщо водій виявив, що автомобільна оптика перестала виконувати свої безпосередні функції на належному якісному рівні через помутніння, потрібно вжити термінових заходів. Оптимальним варіантом вирішення проблеми стає звернення до професіоналів, які гарантують точність та надійність виконання всіх робіт. Наше СТО має усі відповідні ресурси, щоб усунути помутніння будь-якої складності на автомобілі.
 
Ми використовуємо перевірене обладнання та якісні засоби відновлення. Проводиться грамотне полірування, яке змушує фари сяяти після завершення робіт. Основним завданням наших кваліфікованих співробітників стає повне відновлення зовнішнього вигляду автомобіля. Додатковим плюсом стає підвищення ступеня безпеки та комфорту водіння. Окрім цього ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості у столиці.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00