спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Апаратне промивання і чищення системи охолодження автомобіля в Києві

 

Промивання системи охолодження мають здійснювати досвідчені фахівці, щоб отримати гарантію високої якості.

У кожному автомобілі система охолодження вважається дуже важливим компонентом, від повноцінної роботи якого залежить багато чого. Тому періодично потрібна промивка системи охолодження, проведення якої краще довірити досвідченим професіоналам. У такому разі можна буде розраховувати на використання якісних засобів, сучасних стандартів і норм для досягнення результату. Наш автомобільний сервіс має унікальні можливості, які гарантують клієнтам кращу якість.

Особливості промивання і чищення системи охолодження

промивання-системи-охолодження

 

Якщо не приділяти цій системі транспортного засобу відповідну увагу, то наслідки можуть виявитися не найприємнішими. Усередині каналів радіаторів можуть затримуватися частинки охолоджувальної рідини, які тверднуть. Разом з ними там застряє бруд, накип і багато іншого. Усе це призводить до перегріву двигуна, що негативно впливає на працездатність усього автомобіля. Також може пошкодитися помпа, патрубки і всі інші важливі компоненти. За допомогою своєчасного апаратного промивання системи охолодження в автосервісі, можна запобігти появі протікань і дефектів, які призведуть до великих витрат на ремонт. Для отримання гарантованого результату необхідне використання спеціальної установки для промивання. Також краще не займатися цим самостійно, тому що існує високий рівень ризику виникнення неприємних проблем. Уникнути їх допоможе кваліфікований ремонт у досвідчених фахівців.

Радіатор є основним елементом системи охолодження, який має розвинену поверхню з безлічі компонентів. У виробництві можуть використовуватися різні матеріали, серед яких алюміній, латунь, мідь. Внутрішній діаметр радіаторних каналів є досить маленьким. З цієї причини існує підвищений ризик того, що канали поступово забиватимуться через іржу, накип, невеликі металеві частинки і все інше. Циркуляція всередині системи охолоджувальної рідини, з цієї причини, може кардинально порушитися, через що двигун не буде охолоджуватися так само ефективно. Якщо запускати двигун з такими проблемами, то відбуватиметься перегрів і навіть закипання на постійній основі в літню пору року. Якщо температура мотора постійно підвищується без причин, то необхідно перевірити рівень охолоджувальної рідини. Якщо з ним усе гаразд, потрібне промивання охолоджувальної системи.

Для якісного промивання доцільно буде звернутися до сучасного автомобільного сервісу, який забезпечить гарантію високої якості та надійності без компромісів. У нас в автосервісі проводиться як апаратне промивання системи, так і зовнішнє очищення радіатора за сучасними нормами і стандартами.

Промивання системи охолодження авто в Києві

Щоб замовити таку послугу в Києві з гарантією якості та надійності, доцільно звернутися до нашого сервісу. Це гарантія проведення діагностики на попередньому етапі, що дасть змогу точно визначити необхідність очищення. Потім виконується безпосередньо промивання за допомогою професійного обладнання, яке дає змогу прибрати все зайве з системи. Якщо ситуація запущена, проводиться демонтаж радіатора, патрубків і помпи для детального чищення кожного елемента. Це дає змогу створити оптимальні умови для подальшої роботи відповідної системи, наче автомобіль щойно зійшов з конвеєра. Наш сервіс використовує в процесі професійне встановлення апаратної чистки GrunBaum, для заміни використовуються тільки високоякісні антифризи. Якщо вам потрібне апаратне промивання системи охолодження або зовнішнє очищення радіатора від бруду і пуху, звертайтеся до нас, ми зробимо всі роботи найкращим чином.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00