спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована заміна лямбда зонда у Києві

 
Заміна лямбда зонда, який також називається кисневим датчиком - це послуга, яку бажано замовляти у перевірених професіоналів. У такому разі можна буде розраховувати на швидкість та точність її виконання. Наш автосервіс у Києві готовий запропонувати найкомфортніші умови, які передбачають комплексність та індивідуальний підхід. Кваліфіковані фахівці допоможуть розібратися в тонкощах даної процедури, ухвалити правильне рішення для усунення проблеми з цією деталлю.
 

Професійна заміна лямбда зонда та її особливості

Ця деталь використовується для вимірювання та регулювання рівня кисню, присутнього всередині суміші палива та повітря. Включається зонд за певних умов, коли двигун досягає високих показників температур при включенні. Основним матеріалом у його виробництві вважається цирконієвий електроліт, на який лягає виконання основної функції. Деталь запускає колектор, який збирає та відфільтровує певну частку вихлопів. Завдяки цьому відбувається зменшення потрапляння вихлопних газів в атмосферу. Деякі моделі автомобілів оснащуються парою цих спеціальних датчиків, що гарантують високий рівень точності. Завдяки їм похибка зменшується максимально. Зонд після проведення вимірів усуває дисбаланс, який може виникати в процесі експлуатації автомобіля.
 
Існує кілька основних причин поломки лямбда зонда. До них можна віднести зношування, механічні пошкодження та інші подібні фактори. Звернути увагу на те, що потрібна заміна, можна за різними ознаками, серед яких різке збільшення витрат палива, втрата потужності двигуна. Якщо водій виявив щось подібне, слід звернутися до сервісного центру для проведення діагностики. Тільки після цього можна буде точно визначити причину поломки, спланувати її грамотне усунення. У нашому автосервісі можна розраховувати на комплексний підхід, який забезпечує ефективне вирішення проблеми. У процесі заміни використовуються лише оригінальні деталі, які ретельно підбираються під конкретну модель транспортного засобу. Професійне обладнання є обов'язковим для точного визначення поломки. Тому самостійно її встановити та усунути навіть не варто намагатися. У такому разі можна лише погіршити проблему, спровокувати виникнення додаткових проблем. Термін служби лямбда зонда безпосередньо залежить від якості палива, що використовується.
 

Заміна лямбда зонда у Києві

Дану послугу можна замовити у Києві у найрізноманітніших місцях, але отримати бездоганну якість та інші переваги можна далеко не завжди. Наше СТО має у своєму розпорядженні всі ресурси, щоб задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів. До основних переваг замовлення цієї послуги у нас можна віднести:
 
  • Індивідуальний підхід та кваліфіковані консультації.
  • Використання оригінальних та рекомендованих виробником автомобіля комплектуючих.
  • Якісна технічна оснащеність.
  • Адекватні ціни та ін.
Професіонали проведуть комп'ютерну діагностику лямбда зонда, встановлять його стан, замінять по усім сучасним стандартам якості. Гарантія видається як на роботи, так і на новий лямбда зонд, що стає ще одним важливим плюсом нашого автосервісу.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00