спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна масла в АКПП (коробці автомат)

 

Щоб забезпечити безперебійну роботу автоматичної коробки передач потрібно стежити за станом масла в ньому. Заміну потрібно проводити в сучасному сервісі, щоб отримати повний набір переваг. Серед них можна відзначити оперативність, тільки якісні витратні матеріали та адекватні ціни. Наш автосервіс пропонує це і багато іншого.

Заміна масла в АКПП і основні тонкощі процесу

Заміна масла в АКПП

АКПП є складним вузлом, у складі якого міститься велика кількість елементів. Тертя впливає на всі основні деталі коробки, через що прискорюється зношування. Щоб скоротити негативний вплив використовується спеціальне масло ATF. Завдяки йому подовжується ресурс вузла, зберігаються основні елементи. Це не просто мастило, а й трансмісійна рідина, за допомогою якої вдається запобігти перегріву АКПП.

Масло перебуває всередині системи, що унеможливлює проникнення туди різноманітних забруднень, проте періодично потрібна його заміна і без неї не обійтися. Концентрація продуктів тертя основних компонентів вузла поступово підвищується, через що швидкість зносу збільшується. Якщо масло довго не змінювати, можуть постраждати важливі частини системи. Багато виробників говорять про те, що ресурсу масла АКПП вистачає на весь термін експлуатації автомобіля. Але все одно потрібно стежити за станом автоматичної коробки передач і масла в ній. Також варто враховувати, що активне використання автомобіля призводить до високих навантажень на АКПП.

Існують два види заміни рідини коробки передач:

- повна заміна масла в АКПП;

- часткова заміна масла в АКПП.

Регулярність заміни можна уточнити в індивідуальному порядку в нашого фахівця. Безліч факторів безпосередньо впливають на терміни. Серед них можна відзначити модель і марку машини, якість доріг і стиль водіння. У середньому планова заміна проводиться раз на 40-60 тисяч кілометрів пробігу. Якщо виникають характерні ознаки, треба звернутися до сервісу для заміни. Серед них можна відзначити збої в роботі коробки, а також сторонній шум. Якщо прозорість рідини змінилася, у неї з'явився неприємний запах - також треба звернутися до професіоналів.

Заміна масла в АКПП в Києві

заміна-масла-акппЩоб провести заміну робочої рідини в автоматичній коробці машини швидко і правильно, треба заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Наш автосервіс пропонує комфортні умови та інші переваги:

  • Ретельна діагностика на початковому етапі.
  • Висока кваліфікація майстрів і досвід.
  • Найпривабливіші ціни в Києві.

Під конкретні потреби співробітники сервісу підберуть якісне масло, яке буде ідеально підходити для АКПП автомобіля. Для проведення робіт із заміни є потрібне обладнання, а на виконані роботи надається гарантія.

Вам потрібна заміна масла АТФ в АКПП? Потрібна апаратна заміна і ви хочете замінити масло за адекватною вартістю? Записуйтеся до нас!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00