спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна масла в двигуні

 

Заміна моторного масла - одна з найчастіших процедур, з якою доводиться стикатися власникам "залізних коней". Вона входить до переліку регламентних робіт з технічного обслуговування будь-якого авто, водночас запитань, коли і як поміняти масло, зазвичай виникає чимало, починаючи від термінів заміни, закінчуючи підбором певних марок автомасел. Намагатимемося дати відповіді на всі основні питання, що цікавлять автовласників.

 

Заміна моторного масла - загальні питання

 

Для чого взагалі потрібне масло в машині?

Під час роботи автомобільного двигуна відбувається постійне тертя його частин. У результаті частина енергії йде на компенсацію сили тертя, відповідно знижується та її кількість, яка передається на колеса для руху. До того ж при постійній роботі двигуна деталі починають стиратися, перегріваються і можуть покритися корозією. Саме з усіма цими негативними наслідками бореться моторне масло.

 

заміна-моторного-маслаНавіщо потрібна заміна масла, адже воно з двигуна нікуди не зникає?

Починаючи з моменту заливки в двигун, моторні масла починають окислюватися. Постійні нагрівання та охолодження мотора прискорюють окислення частинок, поступово вимиваються додаткові компоненти, які додаються до масла, натомість додається бруд, картерні гази, частинки металу. У результаті ефективність масла падає, а з нею - знижується й ефективність роботи двигуна. Заміна масла в двигуні дає змогу:

 • Забезпечити стабільну продуктивну роботу двигуна;
 • Продовжити термін служби деталей;
 • Знизити ймовірність перегрівання мотора.

 

Заміна масла в Києві– як часто її проводити?

Регламент заміни масла та фільтрів у двигуні диктується одразу кількома факторами. По-перше, враховуйте вік вашого авто: для старих моделей, чий вік вищий за 7 років, основна вимога щодо заміни масел - це регулярна заливка свіжого через кожні 8-10 тисяч кілометрів пробігу. Такі умови пояснюються недосконалістю двигунів старого зразка (насамперед - карбюраторних). У них накопичувалася волога під час впорскування палива, і масло швидко втрачало свої якості, змішуючись із вологою. Отже, якщо ви - власник авто, старшого за 7-10 років, або власник карбюраторної моделі, змінювати масло планово вам варто кожні 5000 км. Для новіших моделей така умова необов'язкова.

 

Особливі умови експлуатації авто - через скільки потрібна заміна масла?

Друге правило, якого варто дотримуватися під час планування заміни масел, це умови експлуатації вашого автомобіля.Якщо ви:

 • Водите авто в спекотну погоду;
 • Возите важкі вантажі;
 • Їздите переважно на високих швидкостях.

Змінювати масло потрібно частіше. Подивіться на зазначені в інструкції з експлуатації вашого авто терміни заміни, і відкоригуйте їх у менший бік. Якщо за регламентом вам слід змінювати його раз на 10 000 км, але ви їздите переважно автобаном зі швидкістю понад 120 км/год, приїжджайте на заміну моторного масла в Києві заздалегідь - приблизно після 8000 км пробігу.

 

Зимова і літня заміна масла - чи потрібна вона?

Так, масла для холодної і теплої пори року відрізняються за своїми характеристиками, і бажано обирати відповідний вид і змінювати його перед настанням кожного сезону. Однак виробники навчилися поєднувати характеристики сезонних масел і наразі використання літнього і зимового масла важливе в основному для комерційного транспорту.

 

Чи варто змінювати фільтри одночасно з маслом?

Масляний фільтр потребує заміни одночасно з маслом, і це часто зазначено в інструкції з експлуатації вашого авто. Тож краще приїхати до СТО на заміну масла в двигуні і заміну фільтрів одночасно - ціна не надто відрізнятиметься.

Ціна заміни масла в Києві– від чого вона може залежати?

На формування послуги із заміни масла в двигуні впливають одразу кілька факторів. Те, скільки коштує заміна масла в Україні, залежить не тільки від місця розташування СТО, а й від комфорту для автовласника, а також від того, які додаткові послуги включено до сервісу. Наприклад, додаткова промивка двигуна, заміна фільтрів.

 

Чому краще довірити заміну масла в автомобілі професіоналам?

 

Це відносно нескладний процес, але все одно його реалізацію краще довірити професіоналам. У такому разі можна сміливо розраховувати на бездоганну якість, надійність і безліч інших переваг. Самостійна заміна може призвести до несправностей, недоливу або переливу масла. Заміна моторного масла за допомогою професіоналів гарантує:

· Надійність.

· Якість

· Оперативність.

· Порівняно невеликі часові витрати.

Для чого і як часто потрібно це робити?

Масло в двигуні забезпечує захист від пошкоджень, зносу деталей і багато чого іншого. Якщо знехтувати професійним і своєчасним обслуговуванням, можуть виникати різні проблеми з двигуном і вихлопною системою. Наприклад, поступово буде накопичуватися сажа, утворюватися нагар. Це загрожує виходом з ладу групи циліндрів. Потім доведеться зіткнутися з істотними проблемами. Ремонт набагато дорожчий і складніший, ніж процес заміни масла. Тому кожен автовласник повинен своєчасно виконати цю процедуру. Щоб мотор працював повноцінно, треба контролювати температуру його роботи, проводити своєчасну заміну робочої рідини. У середньому робити це треба раз на десять тисяч кілометрів, приблизно раз на рік. У разі інтенсивної експлуатації транспортного засобу періодичність заміни має бути частішою. Якщо було куплено старе авто, також доцільно звернутися відразу до професіоналів для заміни масла.

Чому краще звернутися до нашого автосервісу?
заміна-масла-авто

Для заміни масла в моторі машини бажано звернутися до нас. Сервіс має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, які дають змогу повністю задовольнити потреби клієнтів. Ми гарантуємо, що ціна буде завжди найчеснішою, а якість - максимально високою. До причин, за якими вибрати нас повинні клієнти в Києві, можна віднести:

· Використання тільки сертифікованих масел.

· Дотримання основних стандартів і норм якості.

· Найкраща вартість у Києві.

· Гарантія якості та персонального підходу.

У ретельно підготовлених умовах процес правильної заміни масла ДВЗ відрізняється простотою, надійністю і безліччю інших переваг. Не варто ігнорувати своєчасне звернення до нас для проведення заміни масла двигуна автомобіля. Просто загугліть: "найближча заміна масла поруч або заміна масла у Солом'янці", наберіть нас за телефоном і записуйтеся!

 

Поширені запитання

 • Коли краще міняти масло в автомобілі?
  • За регламентом автовиробників міняти масло в двигуні потрібно кожні 10 або 15 тис. км або не рідше ніж на рік.
 • Навіщо міняти масло в автомобілі?
  • Якщо не міняти моторне масло регулярно, прискорений знос частин двигуна неминучий. Справа не тільки в тому, що лубриканти спрацьовуються в процесі експлуатації авто. Моторні масла можуть старіти - просто з часом.
 • Скільки коштує заміна моторного масла?
  • Заміна масла та масляного фільтра на легковому автомобілі коштує 400грн.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалерея 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00