спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ є досить поширеною послугою серед автовласників. Ця деталь є важливою частиною газорозподільного механізму. Якщо підійшов регламентний термін заміни ременя або виникли неполадки, бажано звернутися до досвідчених професіоналів щодо заміни. Наші співробітники проконсультують, допоможуть розібратися у тонкощах, видадуть гарантію на виконані роботи.

Відмінності якісної заміни ременя ГРМ

заміна ременя грм

За допомогою ременя ГРМ момент, що крутить, надходить від розподільного валу на колінчастий вал, також він може передавати зусилля на водяну помпу. Він повинен бути у нормальному стані, бути правильно натягнутим. Це гарантує повноцінну роботу двигуна. Якщо ремінь обривається, то виникають проблеми.

Через це є ризик деформації поршнів двигуна, об які будуть битися клапани. Кожен водій зобов'язаний стежити за терміном експлуатації та регламентом заміни ременя ГРМ, щоб він повністю не зносився. Своєчасна заміна є ефективною профілактикою виникнення серйозних проблем, здатних спричинити чималі фінансові витрати, оскільки ремінь стикається ще з низкою деталей, і це впливає на загальний термін служби вузла.

Потрібно відзначити, що через низьку зносостійкість краще замінювати ремінь ГРМ планово, щоб уникнути пошкоджень клапанів, які неминучі при розриві ременя.

У технічному паспорті кожного автомобіля є інформація щодо рекомендованого терміну заміни даного елемента. У середньому вона становить 60 тисяч кілометрів. Але є безліч негативних факторів, які прискорюють зношування. Він залежить від таких моментів:

  1. Інтенсивність використання автомобіля.
  2. Кількість часу, що витрачається на стояння у пробках.
  3. Динаміка їзди та ін.

Існує кілька основних причин, які можуть призвести до необхідності заміни ременя. Серед них погана якість виготовлення, знос чи неправильне встановлення. Потрібно звертати увагу на деякі ознаки, що дозволяють ідентифікувати проблему. Серед них можна відзначити проблеми під час запуску двигуна, чорний колір вихлопних газів, вібрація двигуна під час роботи. Якщо один із подібних факторів був виявлений водієм, бажано без зволікань звернутися до сервісу для робіт із заміни ременя.

Коли потрібно звертатися на СТО

Робота двигуна залежить від правильності натягу ременя. У разі обриву розподільний вал зупиняється, а колінчастий починає бити по циліндрах силової установки. У результаті останні деформуються, що призводить до серйозніших несправностей. Вартість заміни ременя ГРМ залежить від марки та моделі авто, але завжди доступніше, ніж відновлення двигуна.

Про те, що потрібно терміново звернутися до майстра для діагностики та встановлення нової деталі, повідомляють такі ознаки:

  • проблеми під час запуску двигуна;
  • відчутні вібрації під час роботи двигуна;
  • поява не характерних для силової установки звуків;
  • вихлопні гази мають синій або чорний відтінок.

Причин пошкодження або обірвання ременя багато. Це, наприклад, знос через невчасну заміну, встановлення дешевого елемента для економії. Проблема може виникати внаслідок інших труднощів, наприклад ушкодження натяжного ролика або заклинювання валу.

Як відбувається заміна

Як правильно поміняти ремінь ГРМ, описано у посібнику з експлуатації транспортного засобу. Процес залежить від типу двигуна так, для восьмиклапанного він гранично простий, а для 16-клапанного додатково потрібно буде встановити нові клапани й поршні. Додатково необхідно провести діагностику сальників та роликів.

Бажано разом з ременем замінити й інші деталі, що зносилися. Так, вартість послуги включає заміну натяжних роликів – вони безпосередньо впливають на стан самого ременя. При необхідності може знадобитися встановлення нової помпи.

Ціна заміни комплекту ременя ГРМ може включати також інші оновлення, наприклад:

  • ролика, що створює зусилля натягу;
  • допоміжних ременів генератора та інших агрегатів, термін експлуатації у них усіх приблизно однаковий;
  • інших деталей попередньо варто провести діагностику, щоб дізнатися більше про стан авто в цілому.

Повна заміна вимагає часу навіть якщо за справу береться професіонал. Тривалість процедури не зміниться при додаванні нових робіт, а підсумковий результат буде набагато кращим.

Чому важливо вчасно проводити заміну

Якщо ігнорувати термін проведення цієї процедури, є ризик надалі зіткнутися з необхідністю ремонту двигуна. Затягування термінів призводить до серйозних проблем у роботі системи газорозподілу. Коли натяг слабшає, ремінь перескакує на шестірні на один зуб. Результат — порушення взаємодії між елементами силової установки.

Ціна у Києві на заміну ГРМ у Солом'янському районі на СТО «Тайр Ленд» доступна. Своєчасне проведення процедури дозволить уникнути неполадок у роботі двигуна та падіння його потужності. Особливо небезпечна ситуація, коли в результаті ослаблення натягу деталь зміщується більше ніж на один зуб. Навіть спеціальне проточування в поршні не захистять двигун у такій ситуації.

Заміна ременя ГРМ у Києві

Кожен водій напевно хоче отримати гарантію якості такої заміни та адекватні умови. Для цього треба звернутися до сучасного автосервісу, який обладнаний за останнім словом техніки, має всі умови для виконання робіт на високому якісному рівні.

Ми використовуємо лише якісні запчастини. Під конкретну марку авто фахівці виберуть ремінь ГРМ із необхідним набором технічних характеристик. На виконані роботи надається гарантія якості. Вартість послуг також приємно здивує. Кваліфіковані майстри мають чималий стаж, який позитивно позначається на ефективності виконуваних робіт. Кожен клієнт отримує комфортні умови очікування у кімнаті відпочинку. У нас найкращі ціни у Києві!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00