спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна ременя ГРМ у Києві

 

Заміна ГРМ є досить поширеною послугою серед власників авто. Ремінь є важливою частиною газорозподільного механізму. Якщо наблизився регламентний термін заміни ременя або виникли несправності, бажано звернутися до досвідчених професіоналів для проведення заміни. Наші співробітники проконсультують, допоможуть розібратися в тонкощах, видадуть гарантію на виконані роботи.

 

Відмінності якісної заміни ременя ГРМ

заміна-ременя-грмЗа допомогою ременя ГРМ крутний момент надходить від розподільного вала на колінчастий вал, також він може передавати зусилля на водяний насос. Він має перебувати в нормальному стані, бути правильно натягнутим. Це гарантує повноцінну роботу мотора. Якщо ремінь обривається - виникають проблеми. Через це є ризик деформації поршнів мотора, у які будуть битися клапани. Кожен водій зобов'язаний стежити за терміном експлуатації та регламентом заміни ременя ГРМ, щоб він цілком не зносився. Своєчасна заміна є ефективною профілактикою виникнення серйозних проблем, здатних спричинити чималі фінансові витрати, оскільки ремінь стикається ще з низкою деталей, і це впливає на загальний термін служби вузла.

Потрібно відзначити, що через низьку зносостійкість краще замінювати ремінь ГРМ планово, щоб уникнути пошкоджень клапанів, які неминучі за умови розриву ременя.

У технічному паспорті кожного автомобіля є інформація щодо рекомендованого терміну заміни цього елемента. У середньому вона становить 60 тисяч кілометрів. Але є маса негативних чинників, які прискорюють зношування. Воно залежить від таких моментів:

  • Інтенсивність використання автомобіля.
  • Кількість часу, який витрачається на перебування в заторах.
  • Динаміка їзди тощо.

Існує кілька основних причин, які можуть призвести до необхідності заміни ременя. Серед них погана якість виготовлення, зношення або неправильне встановлення. Треба звертати увагу на деякі ознаки, які дають змогу ідентифікувати проблему. Серед них можна відзначити проблеми під час запуску мотора, чорний колір вихлопних газів, вібрація двигуна під час роботи. Якщо один з подібних чинників був виявлений водієм, бажано без зволікань звернутися до сервісу для робіт із заміни ременя.

Заміна ременя ГРМ в Києві

Кожний водій неодмінно хоче отримати гарантію якості такої заміни та адекватні умови. Для цього треба звернутися до сучасного автосервісу, який обладнаний за останнім словом техніки, має всі умови для виконання робіт на високому, якісному рівні.

Ми використовуємо в процесі тільки якісні запчастини. Під конкретну марку авто фахівці виберуть ремінь ГРМ з потрібним набором технічних характеристик. На виконані роботи надається гарантія якості. Вартість послуг також приємно здивує. Кваліфіковані майстри мають чималий стаж, який позитивно позначається на ефективності виконуваних робіт. Кожен клієнт отримує комфортні умови очікування в кімнаті відпочинку. У нас найкращі ціни в Києві!

авто

Запишіться на СТО зараз

Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00