спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Шумоізоляція автомобіля

 

У багатьох автомобілях під час руху виникає занадто багато сторонніх звуків, через що рівень комфорту значно знижується. Шумоізоляція автомобіля дає змогу позбутися такої проблеми, розв'язати її максимально ефективно. Але для цього потрібно підібрати якісні матеріали, виконати все грамотно. Тому варто звернутися до професіоналів, які мають у своєму розпорядженні потрібне обладнання, знання, кваліфікацію. Такий підхід стає гарантією ефективності.

Основні особливості шумоізоляції авто

шумоізоляція-автоКоли машина перебуває в русі, є багато факторів для виникнення звуків. Це може бути тертя коліс об дорожнє полотно, вітер, інші транспортні засоби на дорозі, скрип деталей і багато іншого. Багато водіїв не надають особливого значення всьому цьому, не вважають проведення робіт з ізоляції від шумів потрібним рішенням. Але сторонні звуки насправді чинять значний негативний вплив на водія. Вони підвищують рівень стомлюваності, як фізичної, так і моральної. Крім цього розсіюється увага, що робить керування не таким впевненим, відповідно, спричиняючи ризик виникнення деяких проблем. Для пасажирів дискомфорт також може бути досить значним, через що вони дратуються тощо. Тому якісна шумоізоляція може стати дуже важливим кроком, що дає змогу захиститися від подібних проблем. За умови грамотного підбору матеріалів і кваліфікованого виконання робіт вдається досягти відмінного результату.

Якісно виконані роботи сильно підвищують комфорт під час подорожей. Ще подовжується термін автомобіля, тому що вдається усунути тертя між деталями, через яке вони швидше зношуються. Деякі матеріали дають змогу підвищити жорсткість металу, що позначається на продовженні експлуатаційних термінів. Завдяки всьому цьому можна зробити висновок, що така послуга є не розкішшю, а справжньою необхідністю.

На різні елементи автомобіля лягають різні звукові навантаження. Відповідно, потрібно підібрати оптимальний варіант матеріалу і виконання робіт у кожному окремому випадку, а зробити це справді якісно можуть тільки досвідчені професіонали. Тому варто звернутися до автосервісу, що має в своєму розпорядженні всі потрібні ресурси. Серед основних особливостей можна відзначити:

  • Ізоляція даху дає змогу усунути сторонні звуки, що виникають через вітер, опади. Поглинається також аеродинамічний шум.
  • Обробка підлоги усуває звуки від роботи трансмісії, тертя коліс.
  • Захист багажного відділення пригнічує шум від роботи глушника, коліс тощо.
  • Шумоізоляція дверей забезпечує краще прослуховування музики, пригнічуючи звуки ззовні.

 

Шумоізоляція авто в Києві

шумоізоляція-авто

Щоб замовити професійні послуги повної шумоізоляції під ключ із гарантією якості та оперативності виконання робіт, треба звернутися до професіоналів із досвідом. Ви також можете замовити тільки встановлення автомобільної вібро- і звукоізоляції салону, купивши заздалегідь свої матеріали. Сучасна СТО є оптимальним рішенням, що дає змогу зашумити авто і зробити віброізоляцію за хорошою ціною, тому що гарантує персональний підхід, вибір якісних матеріалів у кожному окремому випадку, офіційну гарантію якості та багато іншого. Також можлива тепло- і шумоізоляція автомобіля, це вже не тільки протишумка і ви одним махом закриваєте два питання відразу.

Автосервіс має в своєму розпорядженні потрібне оснащення, що позначається на оперативності шумоізоляції без втрати якості. Кожен клієнт зможе вибрати оптимальний тип антишумки за адекватною вартістю. Це може бути ізоляція окремої частини машини, наприклад, арок або комплексна послуга шумоізоляції. У будь-якому випадку забезпечується бездоганний результат шумоізоляції автомобіля. У нас купити цю послугу і знешумити своє авто може дозволити собі кожен.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00