спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована заміна дротів запалювання

 
Дроти запалювання або високовольтні дроти в автомобілі можуть пошкодитися з різних причин. У деяких випадках вони більше не можуть повноцінно виконувати свої безпосередні функції, через що потрібна їхня заміна. Не рекомендується їх змінювати самостійно, тому що існує ризик пошкодити електросистему автомобіля або спровокувати додаткові поломки. Тому заміна дротів запалювання має здійснюватися лише кваліфікованими майстрами, які мають необхідне устаткування, знання та навички. Наш автосервіс гарантує індивідуальний підхід та багато інших переваг для кожного клієнта без винятків.
 

Основні особливості заміни дротів запалювання в автомобілі

Нормальний технічний стан транспортного засобу має бути пріоритетом для кожного водія. Періодично необхідно приділяти увагу перевірці стану дротів запалювання. Якщо вони перебувають у поганому стані, необхідно провести заміну. У процесі важливо використовувати якісні нові дроти, які зможуть повноцінно виконувати свої функції протягом тривалого часу.
 
Особливо часто така послуга потрібна в холодну пору року: через низькі температури на вулиці на електросистему лягає підвищене навантаження. Паливна суміш під час запуску двигуна підпалюється з великими зусиллями через знижену температуру. Також не завжди дроти справляються з високим навантаженням. Під дією високих струмів дроти можуть вийти з ладу, через що потрібна професійна заміна.
 
Щоб провести роботи з гарантією якості, важливо звернутися до перевіреного сервісу. Професіонали виконають усі роботи у повній відповідності до основних якісних стандартів. Наші співробітники можуть гарантувати якісну діагностику, яка припускає точне визначення проблеми. Також для заміни буде запропоновано якісні дроти з потрібними технічними характеристиками.
 

Заміна дротів запалювання у Києві

Якщо з системою запалювання в автомобілі почали з'являтися проблеми, треба звернутися до надійного сервісу. Ми готові запропонувати найкращі по столиці умови для власників найрізноманітніших автомобілів. Серед основних наших переваг можна відзначити:
 
  • Використання для заміни тільки ретельно підібраних дротів високої якості, які відповідають конкретній моделі машини та сучасним стандартам.
  • Оперативність без втрати якості.
  • Найпривабливіші ціни по Києву.
  • Консультації професіоналів, які допоможуть розібратися в тонкощах, ухвалити правильне рішення у кожному окремому випадку.
Після огляду системи запалювання точно виявляється причина поломки. Якщо вона криється саме у дротах, фахівці негайно приступають до заміни. Процедура займає небагато часу, а на всі виконані роботи надається гарантія.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00