спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Комплексна (повна) діагностика автомобіля

 
Своєчасне виявлення неполадок є важливим для безпечної експлуатації автомобіля. Набагато простіше усунути поломку, доки вона не стала серйознішою. Профілактика та вчасно проведений ремонт допоможе заощадити час та гроші. Тому треба періодично проводити комплексну діагностику машини, яка дозволить виявити всі, навіть приховані дефекти, вжити відповідних заходів.
 
комплексна-діагностика-авто
 

Особливості комплексної діагностики автомобіля

За допомогою сучасного обладнання можна перевірити автомобіль, виявити дефекти, які можна буде без проблем усунути в нашому автосервісі. У процесі використовується надійне обладнання, яке гарантує точність, швидкість та інші переваги. Є кілька ситуацій, у яких діагностика автомобіля стає просто обов'язковою. Дуже популярна комплексна діагностика автомобіля перед покупкою – адже тільки так можна виявити всі проблеми з автомобілем. Також можна відзначити діагностику після аварії, виникнення певних несправностей під час експлуатації.
 
Після потрапляння в аварію може бути ніяких зовнішніх ознак і явних дефектів, але можуть бути приховані внутрішні проблеми. Тому потрібна перевірка, яка дозволить знайти їх максимально ефективно. Потрібно уважно стежити за власним автомобілем, реагувати на будь-які прояви під час експлуатації. Ушкодження, які здаються непомітними здавалося б, насправді можуть виявитися досить серйозними.
 
Звернути увагу потрібно на поведінку автомобіля. Якщо виникає дивний шум, скрип чи постукування, автомобіль заносить, неправильно функціонує кермо, краще звернутися в сервіс для проходження діагностики. Потрібно стежити за станом лакофарбового покриття, двигуна, електрики, ходової частини та решти компонентів і вузлів автомобіля. Комплексний підхід при проведенні повної діагностики авто має масу важливих переваг, серед яких:
 
  • Досить швидка та точна перевірка.
  • Можливість виявити усі дефекти.
  • Гарантія безпеки.
Сучасні технології забезпечують точність комплексних діагностичних робіт, що позитивно впливають на швидкість. Комп'ютерна перевірка дозволяє виявити стан окремих вузлів та механізмів. Дуже важливо знати, що машина перебуває у справному стані.
 

Повна діагностика авто у Києві

Отримати гарантію її виконання можна лише у спеціалізованому сервісному центрі, який має необхідне обладнання. Крім нього, ми гарантуємо індивідуальний підхід, у штаті працюють досвідчені фахівці. Тому проводиться все за сучасними стандартами. Процедура включає зовнішній огляд, перевірку ходової та двигуна, комп'ютерну діагностику, діагностику товщини ЛКП.
 
За допомогою візуального огляду та використання приладів жоден дефект не виявиться непоміченим. Можна виявити абсолютно всі проблеми, які тільки має машина. Це дасть можливість зробити роботи з ремонту швидкими та якісними. Ми пропонуємо чесну вартість діагностики автомобіля.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00