спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Зварювання порогів та днища автомобіля: плюси та особливості

 
Кузов автомобіля в процесі експлуатації поступово стає все менш міцним та надійним. Серед основних елементів, які заслуговують на увагу, можна відзначити днище і пороги машини. Вони схильні до корозійних процесів, пошкоджень через активне використання. Зварювальні роботи кузова автомобіля стали поширеною послугою, що дозволяє відновити цілісність основних елементів. У нашому сервісному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які за допомогою сучасного обладнання можуть організувати їхнє ефективне зварювання та ремонт.
 
 

Точне та надійне зварювання порогів та днища автомобіля

сварка-порогов-и-днища-авто

В сучасних автомобілях порогові елементи є дуже важливими, як і днище. Пороги бувають накладними або злитими разом з лонжероном та кузовом. Найчастіше використовується другий варіант завдяки своїй надійності. При деяких пошкодженнях пороги можна вирівняти та відновити. У процесі зварювання треба використовувати якісне обладнання, яке забезпечить точність та інші корисні характеристики. Серед основних причин, через які можуть знадобитися відповідні роботи, варто зазначити:
 
  • Негативні дії з боку корозійних процесів. Елементи кузова можуть заіржавіти, через що утворюються порожнини та щілини.
  • Руйнування механічного походження, що відбувається під час удару об сторонні предмети або при аварії.
Дуже часто через їзду по неякісних дорогах характеристики автомобіля зменшуються. Нормальна експлуатація стає неможливою. Через корозію днище та пороги також страждають дуже часто. Додатковою проблемою стає постійний контакт із зовнішніми негативними факторами, серед яких опади.
 
Зварювання, проведене професіоналами, дозволяє відновити ці важливі елементи транспортного засобу. Зварювальне обладнання дає можливість забезпечити точність та надійність, якщо за справу береться досвідчений майстер. Потрібна справді висока кваліфікація, щоб правильно поварити пороги. Після виконання робіт вони набувають естетичної привабливості та прийнятного рівня міцності.
 
На попередньому етапі майстри ретельно оглядають днище та пороги, виявляють дефекти та складають план відновлювальних робіт. Здебільшого пороги змінюються на нові. У випадку з іржавим металом погані частини металу вирізаються, після чого проводиться зварювання порога та днища новим металом (ремвставками).
 

Переваги зварювання днища та порогів у перевірених майстрів

У Києві працює безліч сервісів, приватні спеціалісти також пропонують цю послугу. Дуже важливо вибрати надійних професіоналів, щоб отримати високу якість за адекватною вартістю. Робота нашого сервісного центру відповідає унікальним стандартам якості. Серед основних переваг можна відзначити використання найкращого обладнання, найвищу кваліфікацію співробітників, гарантію якості на виконані роботи. Важко знайти в Києві більш привабливі умови для ремонту порогів та днища транспортного засобу. Здійснюється максимально можливе відновлення даних елементів на найпривабливіших умовах. Усі роботи виконуються відповідно до найвищих стандартів якості.
 
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00