спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійний ремонт та відновлення авто зі США

 
Відновлення авто зі США є популярною послугою. Це обумовлено тим, що в Україну завозиться дедалі більша кількість машин з іншого континенту. Найчастіше це автомобілі після ДТП, які вимагають проведення ремонтних робіт, рівень складності яких може відрізнятися залежно від конкретного пошкодження. Іноді це усунення невеликих косметичних дефектів, а часом ремонт серйозних вузлів, рихтування кузова, заміна запчастин. У будь-якому випадку важливо звернутися до кваліфікованих професіоналів, які мають досвід, потрібне обладнання, знання та все інше. Наш автосервіс у Києві має у своєму розпорядженні все необхідне, готовий надати персональний підхід та комплексність обслуговування кожному клієнту.
 

Якісний ремонт автомобілів зі США та його відмінності

 

ремонт_авто_з_сша
 
Більшість машин із США має низьку вартість, що обумовлено наявністю пошкоджень та дефектів. Часто на аукціонах купують машини, які вже побували у ДТП. Відповідно, без серйозного ремонту не обійтися. Щоб він виявився якісним, потрібно заручитись підтримкою досвідчених майстрів. Не варто звертатися до некваліфікованих ремонтників, бо важко буде розраховувати на повноцінну якість та точність.
 
Існує кілька видів ремонту автомобілів з Америки, серед яких найпопулярнішим можна назвати кузовною. Це може бути рихтування, яке передбачає вирівнювання деформованих елементів пошкодженого кузова. У процесі використовується спеціальний інструмент та обладнання, яке забезпечує точність та ефективність. Фарбування є завершальним етапом робіт, що приводить машину практично до ідеального стану. У процесі виконання робіт використовуються лише сертифіковані фарби від відомих виробників, є надійне оснащення інструментом та обладнанням для фарбування. Тому після кузовного ремонту машина виглядає практично як нова.
 
 
ремонт-та-відновлення-авто-з-сша
 
Відновлення систем безпеки також є поширеною послугою. У багатьох випадках машини зі США мають подушки безпеки, що спрацювали, проблеми з ременями і т.д. Відповідно для забезпечення безпеки їзди потрібно відновити цю систему. Основні елементи відновлюються чи повністю замінюються. При грамотному підході відновлення безпеки дає гарний результат, що дозволяє чимало заощадити на придбанні нових деталей.
 
Є й безліч інших видів ремонту, які надаються однаково якісно. Це може бути ремонт коробки передач, ходової частини, заміна окремих компонентів кузова, відновлення салонних елементів та багато іншого. Незалежно від складності завдання, досвідчені професіонали гарантують ефективність її вирішення в кожній окремій ситуації.
 

Ремонт та відновлення автомобілів з Америки в Києві

У столиці ця послуга надається багатьма компаніями, але отримати оптимальне співвідношення ціни та якості не так просто, як деякі інші переваги. Наш автосервіс давно працює в даній сфері, має значний досвід, якісну оснащеність, перевірених постачальників запчастин та багато іншого. Тому можна звертатися до нас, розраховуючи на такі переваги:
  • Персональний підхід
  • Консультації з приводу кожного пошкодження, поради щодо відновлення та ремонту.
  • Використання якісних деталей для заміни, надійних інструментів відновлення.
  • Ремонт та відновлення авто зі США виконується точно в строк, а на всі виконані роботи надається гарантія якості.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00