спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика ABS (АБС) автомобіля

 
Діагностика системи ABS може знадобитися, якщо водій став помічати деякі проблеми в роботі. Щоб отримати гарантію оперативності та якості, треба звернутися до компетентних професіоналів. Оптимальним рішенням буде вибір нашого автосервісу, співробітники якого мають унікальний досвід, є якісна технічна оснащеність і все інше. Крім цього, можна розраховувати на професійні консультації на основних етапах проведення діагностичних робіт, що дозволить розібратися в деталях. Комплексний підхід у поєднанні з адекватними цінами вважається нашою основною перевагою, яку може отримати кожен клієнт.
 

Професійна діагностика ABS та її основні особливості

ABS є антиблокувальною гальмівною системою транспортного засобу. Завдяки ній виключається ймовірність попадання автомобіля у занос у разі різкого гальмування. Її використання дозволяє підвищити рівень безпеки експлуатації транспортного засобу, скоротити гальмівний шлях. Для керування системою використовується спеціальний електронний блок. Він керує насосними клапанами через отримання даних про зусилля та швидкість обертання колеса. Це досить складна система, що складається з кількох основних компонентів. Серед них можна виділити блок керування, клапанні насоси, датчики швидкості обертання коліс тощо.
 
Якщо антиблокувальна система ламається, на приладовій панелі спалахує відповідний сигнал. Він є свідченням того, що система більше не може повноцінно виконувати свої безпосередні функції. І тому існує кілька основних причин поломки, серед яких механічні ушкодження, окислення чи замикання контактів датчиків. Незалежно від конкретної причини необхідно провести діагностику. Тільки вона дасть можливість розібратися в тому, що ж сталося. Після проведення діагностики можуть прийматись різні рішення, серед яких ремонт або заміна окремих елементів системи.
 
Зазвичай у процесі використовується комп'ютерна діагностика, яка гарантує отримання кількох переваг:
 
  • Точність виявлення помилок.
  • Досить висока швидкість.
  • Надійність та ін.
Для проведення потрібне спеціальне обладнання, яким повністю оснащено наш автосервіс. Тому кожен клієнт може розраховувати на високу якість та своєчасність виконання діагностичних робіт. У процесі до електронного блоку керування співробітники підключають спеціальний сканер. Він збирає інформацію, проводить її аналіз, перевіряє всі основні датчики та частини системи АБС. За підсумками отриманої інформації видається конкретний результат. Фахівці після його вивчення ухвалюють рішення щодо того, що потрібно робити для ремонту.
 

Діагностика ABS авто у Києві

Якщо виникли проблеми з цією системою, для проведення діагностики важливо звернутись до перевіреного СТО. У Києві така послуга пропонується багатьма сервісами, але умови співпраці можуть кардинально відрізнятися. Щоб розраховувати на стабільно високу якість, професійний підхід та адекватні ціни, можна сміливо звертатися до нашого сервісного центру. Гарантується персональний підхід, застосування тільки найкращого обладнання, яке в руках професіоналів стає максимально точним та надійним інструментом.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00