спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна підшипника ступиці (маточини)

 

Рано чи пізно в будь-якому автомобілі підшипник ступиці (маточини) може зноситися, через що буде потрібна його заміна. Це питання часу. Важливо звернутися до перевіреного автосервісу, щоб отримати гарантію оперативності та високої якості виконаних робіт. У деяких ситуаціях вистачить регулювання маточинного підшипника, щоб він продовжив нормально виконувати свої функції.

Особливості заміни ступичного підшипника

заміна-підшипника-маточиниНа сучасних автомобілях переважає використання нерозбірних підшипників, які відрізняються підвищеним рівнем безпеки. Вони запресовуються на підприємстві. Заміна маточинного (ступичного) підшипника відбувається зазвичай разом із маточиною.

Щодня на ступичні підшипники лягають серйозні навантаження, які збільшують зношування. Експлуатація автомобіля перестає бути безпечною, якщо маточинний підшипник сильно зносився, його вже не можна нормально відрегулювати. Виправити ситуацію може тільки втручання досвідчених фахівців. Якщо не звернутися до них, поступово збільшуватиметься люфт маточинного підшипника. Це негативно може позначитися на безпеці їзди.

У деяких автомобілях можна спробувати відрегулювати підшипник. Регулювання підшипника маточини є особливою процедурою, яка має масу нюансів і специфічних особливостей. Багато хто намагається все зробити самостійно, через що тільки погіршують ситуацію. Якщо затягнути ступичний підшипник занадто слабко, є ризик швидкого руйнування. Якщо перетягнути підшипник, обертання колеса отримає підвищене гальмівне зусилля, що призведе до перегріву ступиці. Тому краще звертатися для регулювання ступичного підшипника до фахівців, які точно знають всі основні тонкощі цієї справи.

Коли немає можливості обмежитися тільки регулюванням через поганий стан підшипника, доведеться його замінити. У сервісі для цього використовуються якісні деталі, які підбираються уважно під конкретний тип автомобіля. Під час заміни ступиці (маточини) фахівці звертають увагу на ступінь, з якою затягнута гайка маточини. У процесі використовується спеціальний інструмент, що дає змогу контролювати рівень зусилля - динамометричний ключ. Також потрібно звернути увагу на те, в якому стані знаходиться мастило підшипника. Від нього залежить ресурс роботи ступиці (маточини). Безпека залежить від стану гайки маточини. Тому треба під час здійснення робіт звернути увагу на всі деталі та важливі моменти. Під час заміни маточини потрібно використовувати спеціальне мастило, яке запобігатиме безлічі проблем під час експлуатації.

Заміна підшипника ступиці (маточини) в Києві на СТО Тайр Ленд

Щоб забезпечити повноцінну роботу ступиці, в ній треба стежити за станом підшипників. У нашому автосервісі для виконання таких робіт створено відповідні умови, які дають змогу розраховувати на ідеальну якість із розширеною гарантією. До основних плюсів звернення до нашого сервісу можна віднести:

  • Точну діагностику, за допомогою якої визначається стан підшипника маточини.
  • Професійна заміна або регулювання за допомогою сучасного обладнання.
  • Гарантія на всі виконані роботи 12 місяців, а також адекватна вартість робіт.

Всі роботи проводяться в ретельно підготовлених умовах кращими фахівцями в сфері ремонту авто. Заміна переднього і заднього ступичного підшипника у нас за відмінною ціною, під'їжджайте!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00