спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна маховика в надійному сервісі

 

Зчеплення вважається важливою частиною кожного автомобіля з механічною коробкою передач. Воно складається з декількох компонентів, серед яких і маховик. На нього впливають значні навантаження, що може призвести до серйозних проблем під час експлуатації та повної відмови нормально працювати. Заміна маховика є непростою процедурою, довіряти яку доцільно тільки компетентним професіоналам. Наш автосервіс гарантує комплексний підхід, виконання точної діагностики та багато інших переваг для всіх клієнтів.

Особливості професійної заміни маховика

заміна-маховикаОсновною причиною пошкодження маховика зчеплення вважається механічне зношування деталей, яке настає рано чи пізно. Особливо воно прискорюється за сильних навантажень, які значною мірою скорочують ресурс деталі. Під час їзди містом зчеплення працює постійно. Якщо водночас водій схильний до агресивного водіння, навантаження збільшуються ще сильніше. Додатковою проблемою стає перевантаження автомобіля. Все це негативно впливає на стан маховика, рано чи пізно призводить до його виходу з ладу.

Маховик розташований в системі зчеплення на наконечнику колінчастого вала. Його конструкція складається зі спеціального кошика і веденого диска. Має він безпосередній зв'язок зі стартером. У деталі є чимала кількість зубів, які необхідні для зачеплення муфти. Завдяки цьому здійснюється розкручування елемента. Такий процес передає зусилля від мотора до трансмісії. Якщо маховик пошкодився, треба провести діагностику для точного визначення причини несправностей. У нашому сервісі діагностика поєднує в собі технологічність, оперативність і безліч інших переваг. Вона проводиться компетентними фахівцями за допомогою сучасного обладнання. Точно зрозуміти, чи потрібна заміна або можна обійтися ремонтом, можна зрозуміти тільки після виконання демонтажу коробки передач. Навіть за незначного вироблення в деяких ситуаціях проводиться заміна елемента.

Заміна маховика в Києві

Якщо виникли проблеми зі зчепленням в автомобілі, це може свідчити про пошкодження маховика. Точно встановити причину несправності і вжити відповідних заходів можна тільки після проведення діагностики, для якої в Києві можна звернутися до нас. Замовити таку послугу у нас слід з об'єктивних причин, серед яких:

  • Професійна діагностика.
  • Швидке виконання робіт.
  • Використання якісних комплектуючих.
  • Чесні ціни тощо.

 

Завдяки нашому сервісу в кожному окремому випадку гарантується бездоганний результат, який дає змогу розраховувати на ідеальні експлуатаційні умови в майбутньому. Попередньо можна обговорити зі співробітниками сервісу основні нюанси заміни, вартість робіт та інші тонкощі. Такий підхід стає своєрідною гарантією отримання кращої в столиці послуги, пов'язаної із заміною маховика. На всі виконані роботи обов'язково надається гарантія якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00