спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Швидкий пошук та перевірка витоку струму в авто

 

Проблема витоку струму в автомобілі вважається досить поширеним явищем. Якщо її виявлено, потрібно вжити відповідних заходів для усунення. Бажано звернутися до компетентних професіоналів, які мають досвід та обладнання для ефективного вирішення проблеми. Наш автосервіс має у своєму розпорядженні все це, а також пропонує кращий сервіс, найпривабливіші ціни. Тому кожен клієнт без винятку зможе цілком задовольнити власні потреби щодо отримання такої послуги.
 

Пошук та перевірка витоку струму в автомобілі за всіма стандартами якості

Для виміру витоку майстер використовує спеціальне обладнання. Потрібно вміти з ним правильно поводитися, щоб досягти результату. Якщо електрика автомобіля знаходиться у справному стані, показники струму будуть у межах норми. При діагностиці майстер вимірює два різновиди струмів. Перші живлять споживачів, які не відключаються при вимкненому запаленні. Другі є струмами наскрізної провідності. Щоб уникнути появи витоків струму, важливо підтримувати електричну проводку автомобіля в нормальному стані: вона повинна бути сухою і чистою.
 
Якщо виникають проблеми з витоком, це позначається на стані акумулятора – він починає швидко розряджатися. Чим вище показники витоку, тим гірший стан електричних з'єднань і якщо не вжити жодних заходів, існує підвищений ризик виникнення короткого замикання. Можна спробувати знайти причину проблеми самостійно, але краще звернутися до надійного автосервісу. У такому разі можна буде розраховувати на точність та якість. У процесі застосовують професійні інструменти, які гарантують поєднання високої швидкості визначення проблеми з точністю.
 
У сучасних автомобілях велика кількість запобіжників, електричного обладнання та проводів. Тому самостійно здійснити якісну перевірку витоку струму практично неможливо. Тільки професійний підхід дозволить одержати оптимальний ефект. Перевірка витоку дозволяє зрозуміти у якому стані перебуває електрична система транспортного засобу. На основі виконаного пошуку проблем встановлюється потреба у проведенні ремонтних робіт.
 

Ефективний пошук та перевірка витоку струму в авто у Києві

Щоб пошук та перевірка виявилися по-справжньому ефективними, краще вибрати перевірених професіоналів. Наше СТО має для цього все необхідне:
 
  • Кваліфіковані співробітники, які мають досвід, знання та навички.
  • Потрібне обладнання, що гарантує точність виміру.
  • Ретельно підготовлені умови.
Завдяки цьому профільні фахівці швидко виявлять, в якому стані знаходиться проводка в автомобілі. Якщо з нею щось не так, будуть вжиті всі необхідні заходи щодо усунення несправностей. На виконані роботи обов'язково надається гарантія, яка стає важливим доповненням до інших плюсів у вигляді доступних цін, сучасного сервісу та кваліфікованих консультацій.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00