спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна гальмівних дисків у Києві

 

Гальмівна система автомобіля складається з декількох важливих компонентів, серед яких диски. Саме на них припадає основне навантаження під час гальмування. Тому, якщо водій став виявляти якісь проблеми під час гальмування, треба звернутися до сервісного центру для проведення діагностичних робіт. Вони допоможуть визначити стан дисків. У деяких випадках може знадобитися їх заміна. У нашому сервісі пропонуються найкращі умови в столиці, які дають змогу замовити високоякісне виконання робіт з офіційною гарантією.

 

Заміна гальмівних дисків і її основні особливості

заміна-гальмівних-дисківГальмівні диски піддаються значним навантаженням, що призводить до природного зношування. Все залежить від їхньої якості, акуратності водіння та інших чинників. Але в будь-якому разі рано чи пізно кожному доведеться зіткнутися з необхідністю проведення робіт із заміни. Для цього треба звернутися до досвідчених професіоналів, щоб гарантувати високу якість та інші переваги. На необхідність проведення таких робіт може вказувати кілька характерних несправностей:

  • Знижується ефективність гальмування автомобіля.
  • Під час гальмування відчувається стороння вібрація.
  • Подовжується гальмівний шлях.

Усе це водій може помітити самостійно. У разі виявлення перших ознак несправності бажано відразу звернутися до професіоналів. Чим раніше провести роботи із заміни, тим буде дешевше і безпечніше.

Існує низка правил, яких треба дотримуватися для комфортної та довговічної експлуатації гальмівних дисків. Бажано не використовувати дешеві гальмівні колодки, які можуть пошкодити диски завчасно. Також потрібно стежити за їх своєчасною заміною. Коли колодка пошкоджується, на диск починає чинитися сторонній і нерівномірний тиск. Відповідно його поверхня стоншуватиметься і пошкоджуватиметься, що неодмінно приведе до сервісного центру. Спрямовувачі супортів мають періодично змащуватися. Також багато що залежить і від інших нюансів, серед яких стан шлангів і гальмівних трубок. До експлуатації гальмівної системи потрібно підходити комплексно.

Заміна гальмівних дисків в автосервісі Тайр Ленд

У столиці пропонується безліч варіантів для замовлення такої послуги. Бажано звернутися до досвідчених професіоналів, які зможуть швидко розпізнати несправності і провести відповідні роботи по заміні. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні обладнання для діагностики та проведення робіт по заміні. Компетентні професіонали використовують в роботі все найкраще, що безпосередньо впливає на підсумкову якість.

Професіоналізм майстрів у поєднанні з досвідом гарантує результат. Заміна гальмівних дисків за оптимальною ціною виконується в найкоротші терміни. Фахівці оцінять, в якому стані перебувають диски, підберуть у разі потреби для заміни якісні запчастини. На періодичність заміни впливає характер водіння, стан доріг, потужність мотора та інші фактори. Головне періодично звертатися для діагностики гальмівної системи, яка допоможе не проґавити жодної важливої деталі, швидко відновити робочий стан.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00