спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення захисту двигуна

 

Якість українських доріг перебуває на відверто низькому рівні. Тому навряд чи когось можна здивувати наявністю там різноманітних напливів, вибоїн та інших дефектів. Якщо потрібно проїхати пересіченою місцевістю або неосвітленою ділянкою, потенційна небезпека багаторазово зростає. Є ймовірність того, що не вистачить висоти дорожнього просвіту, що загрожує ударом об якийсь предмет днищем автомобіля. Через такий удар можуть виникнути серйозні проблеми, серед найпоширеніших можна назвати пошкодження піддона картера двигуна. Ще може погнутися підвіска, пробитися картер або редуктор. Встановлення захисту двигуна дає можливість забезпечити профілактику виникнення подібних проблем. Щоб послуга була надана максимально якісно і грамотно, доцільно звернутися до компетентних професіоналів з досвідом. Наш автосервіс пропонує комфортні умови, чесні ціни, професійні консультації та багато інших переваг.

Особливості встановлення захисту двигуна

встановлення-захисту-двигунаВін є металевим листом, який має спеціальну форму. Товщина зазвичай становить від двох міліметрів. На поверхні присутні ребра жорсткості, які забезпечують додатковий захист. На різні моделі автомобілів можна підібрати оптимальний вид захисту, який зможе повноцінно виконати всі свої головні функції. Додатково захист покривається антикорозійним складом, який дає змогу продовжити термін експлуатації. Кріплення здійснюється за допомогою гвинтів у штатний отвір, розташований у підрамнику. Існує кілька основних варіантів захистів, серед яких для картера мотора, коробки передач, фільтрів, моторного відсіку тощо. Під конкретні потреби і модель автомобіля можна обов'язково підібрати оптимальний варіант. Зробити це буде простіше за допомогою кваліфікованих професіоналів з нашого автосервісу, які мають у своєму розпорядженні поєднання досвіду і знань.

За допомогою встановлення захисту можна убезпечити автомобіль від непередбачених проблем на дорозі, пов'язаних з її низькою якістю. Без наявності додаткового захисту можна пошкодити автомобіль, який просто може зупинитися після удару і більше не поїхати. У такому разі доведеться викликати евакуатор, що також обійдеться недешево. Тому вкладення коштів у монтаж захисту стає оптимальним рішенням. Вартість ремонту двигуна може виявитися набагато більшою, ніж ціна встановлення захисту. Головне для цього вибрати надійних фахівців.

Встановлення захисту двигуна в Києві

Наша СТО пропонує найбільш прийнятні для більшості власників авто умови на отримання цієї послуги. У процесі потрібно мати спеціальні інструменти, знання і навички. Все це і багато іншого є у наших співробітників. Серед головних переваг звернення до нас можна відзначити:

  • Наявність якісної технічної бази.
  • Використання тільки надійних елементів для проведення робіт.
  • Офіційну гарантію якості.
  • Чесні ціни тощо.

Нескладно буде записатися на проведення робіт із заміни на зручний час, отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань, що цікавлять. Це гарантує високу якість співпраці, зокрема й виконання безпосередніх робіт із грамотного встановлення захисту.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00