спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення світлодіодних LED ламп у фари автомобіля

 
Світлодіодні фари для сучасних автомобілів вважаються ідеальним рішенням з багатьох причин. Щоб отримати максимальну якість від використання, важливо правильно провести роботи по їх встановленню. Для цього у Києві працює наш сервісний центр, де працюють компетентні професіонали, є потрібне обладнання та все інше. Лед освітлення від відомих виробників здатне ідеально якісно виконувати усі свої безпосередні функції.
 

Кваліфікована установка світлодіодних ламп у фари автомобіля та її тонкощі

Останнім часом галогенні лампи поступово перестають використовуватися, тому що світлодіодні мають занадто велику кількість експлуатаційних переваг. Можна встановлювати їх у головному світлі або як додаткове освітлення. Зростання популярності обумовлено наявністю безлічі експлуатаційних переваг, серед яких тривала робота практично у будь-яких пристроях. У лампах від виробників із перевіреною репутацією закладено солідний запас міцності. Тому на них сміливо надається тривала офіційна гарантія.
 
LED лампи сконструйовані особливим чином, що дозволяє забезпечити наявність кількох важливих експлуатаційних переваг:
 
  • Відсутність колби в конструкції, що унеможливлює пошкодження через підвищені вібрації, удари, інші негативні фактори з боку.
  • Лампа не перегріватиметься, навіть у разі занадто активного використання. Для цього застосовується інтегрований радіатор, який швидко охолоджує виріб до прийнятних температур.
  • Можна уникнути додаткового обладнання під час проведення монтажних робіт.
  • У процесі використання світло виходить максимально комфортним для людських очей.
Це лише частина переваг, які можна отримати у цьому випадку. Але отримати їх можна лише за умови здійснення грамотних робіт із встановлення. Довірити їх треба досвідченим професіоналам, які мають у своєму розпорядженні необхідні ресурси, інструменти і всі інші. Наша компанія має у своєму розпорядженні знання і навички для задоволення таких потреб.
 
Зазвичай такі лампи вибирають на заміну штатних джерел освітлення автомобіля. Додатковою перевагою стає використання того ж цоколя, що спрощує процес встановлення. Але все одно його краще довіряти досвідченим професіоналам, якщо хочеться отримати повний набір переваг.
 

Установка LED ламп у фари автомобіля у Києві

Якщо ухвалено рішення оновити систему освітлення у транспортному засобі, підвищити рівень безпеки, доцільно звернутися до нашого СТО для проведення грамотних робіт із встановлення. Консультанти готові підібрати під актуальні потреби найкращі світлодіодні лампи, організувати їхню продуктивну установку.
 
Наші консультанти готові допомогти клієнтам розібратися в деталях ще на початковому етапі, щоб приймати потім адекватні рішення. Гарантується комплексний підхід, адекватні ціни, найкращий супровід на всіх основних етапах та багато іншого. Роботи виконуються в підготовлених умовах, з якими кожен замовник зможе легко ознайомитись у будь-якому випадку. Вартість приємно здивує, доповнюючи безліч переваг від відомого автосервісу. Світлодіодні лампи, встановлені нами, можуть прослужити дуже довго.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00