спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна патрубків системи охолодження

 

Заміна патрубка системи охолодження повинна своєчасно проводитися в умовах надійного автосервісу.

Заміна патрубка системи охолодження належить до категорії популярних послуг, які краще довіряти компетентним професіоналам. Наш автомобільний сервіс має унікальні можливості для гарантії ідеальної якості всім клієнтам. Можна розраховувати на компетентне обслуговування, попередню консультацію професіоналів, чесні ціни та багато інших переваг. У процесі використовується сучасне обладнання, надійні інструменти та якісні комплектуючі. Все це обов'язкові складові досягнення успіху в проведенні робіт із заміни.

Специфіка якісної заміни патрубка системи охолодження

заміна-патрубка-охолодженняЯкщо звернутися до професіоналів із сучасного сервісу, можна розраховувати на бездоганну якість виконання робіт. Заміна патрубка проводиться за унікальними стандартами надійності, що гарантує швидке відновлення охолоджувальної системи. Коли мотор працює, відбувається виділення тепла. Через патрубки всередині системи охолодження перекачується спеціальна рідина, яка курсує між двигуном і радіатором. Завдяки цьому вдається створити оптимальні температурні умови. У системі використовується чимало патрубків, які відіграють важливу роль. Верхній патрубок - за допомогою якого з'єднані верхні частини радіатора і мотора. Нижній патрубок використовується для з'єднання водяного насоса і нижньої частини радіатора. Завдяки цьому всередині системи забезпечується оптимальна циркуляція. Якщо пошкодився один із патрубків, потрібно своєчасно провести його заміну.

Порушення герметичності патрубка стає основною причиною для заміни. У такому разі охолоджувальна рідина не надходитиме в потрібній кількості в двигун, через що він перегріється, можуть виникнути серйозні пошкодження. У виробництві патрубків використовується спеціальна гума, але і вона схильна до розтріскування під впливом високих температур.

Фахівці рекомендують проводити заміну патрубків приблизно раз на п'ять років. Якщо під автомобілем опиняється охолоджувальна рідина, це свідчить про пошкодження відповідних компонентів. Якщо вдасться виявити витік, то треба звернутися до сучасного сервісу для проведення заміни. Чим швидше і професійніше її буде здійснено, тим краще. Не варто експлуатувати транспортний засіб, в якому пошкоджені патрубки. Своєчасна заміна дає змогу виключити раптове пошкодження двигуна через перегрів. Патрубки можуть тріскатися через тривале використання, під впливом пари та з інших причин. У будь-якому разі для заміни треба звернутися до компетентних професіоналів.

Заміна патрубків системи охолодження в Києві

Щоб замовити якісні роботи з гарантією ефективності, доцільно звернутися до перевіреного автомобільного сервісу. Наша СТО має унікальні можливості для швидкої та якісної заміни. Серед основних причин, через які варто звернутися до нас, можна відзначити:

  • Високу якість усіх робіт, починаючи з діагностики і закінчуючи заміною.
  • Офіційну гарантію якості.
  • Найчесніші ціни в Києві.

Все це дає змогу розраховувати клієнтам на високоякісне обслуговування і швидку, ефективну заміну патрубків.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00