спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Проточка гальмівних дисків у Києві

 

Існує кілька способів привести гальмівні диски до ладу, серед яких проточка. Вона полягає в обробці поверхні дисків за допомогою спеціального обладнання. Основним завданням стає видалення нерівної поверхні диска. У нашому сервісному центрі можна отримати всі необхідні гарантії якісного виконання робіт та інші переваги.

 

Переваги проточки гальмівних дисків автомобіля

Ця послуга активно набуває популярності з об'єктивних причин. Вона дає змогу досить швидко і недорого привести гальмівні диски в нормальний стан. Процедура прибирає різноманітні хвилі і горбки, які можуть утворюватися на дисках під час активної експлуатації гальмівної системи. Гальмівні колодки і диск будуть стикатися після проведення таких робіт максимально щільно. Якість гальмування від цього тільки зросте. Паралельно вдається скоротити розмір гальмівного шляху, що неймовірно важливо.

проточка-гальмівних-дисківСвоєчасне проточування гальмівних дисків, зроблене за всіма правилами, гарантує оптимальний ефект і допомагає заощадити на заміні гальмівних дисків. Якщо є можливість виправити їхній стан за допомогою цієї процедури, необхідно звернутися до професіоналів з досвідом. Заміна гальмівних дисків буде набагато дорожчою. Тому за певних обставин цілком можна заощадити бюджет, витратити кошти на ремонт або відновлення інших систем автомобіля.

Кваліфіковане проточування гальмівних дисків здійснюється на спеціальному обладнанні. У нашому центрі для цього створено комфортні умови, які позитивно впливають на результат. Можна розраховувати на високу якість виконаних робіт, незалежно від марки і моделі транспортного засобу.

Нерівності на гальмівних дисках можуть з'являтися з найрізноманітніших причин. Серед основних можна відзначити активну їзду і сильне гальмування, що підвищує температуру. Гальмівні диски, внаслідок активного тертя об колодки, нагріваються. Це нерідко призводить до пошкодження окремих елементів, утворення дефектів на поверхні. Гарячий диск, через різке охолодження, може сильно пошкодитися. Для цього можна просто потрапити в калюжу на дорозі. Такий розвиток подій часто спричиняє деформацію, якої дуже важливо уникнути. Якщо не вдалося цього зробити, можна здебільшого розв'язати проблему за допомогою проточки. Необов'язково проводити повну заміну.

Проточка гальмівних дисків у Києві

Щоб отримати якісну послугу за чесною ціною, треба звернутися до перевіреного сервісного центру. Звернення до нас дає змогу розраховувати на кваліфіковані консультації та інші переваги. Сама процедура дає змогу отримати такі переваги:

  • Биття гальм зникає разом з вібраціями.
  • Ефективність гальмування багаторазово зростає.
  • Колодки починають зношуватися рівномірно, що позитивно впливає на експлуатаційний термін.
  • Зникають сторонні звуки під час використання, серед яких писк або скрип.

Наш автосервіс гарантує оперативність за допомогою якісного обладнання та високий рівень точності. Можна отримати найпривабливіші умови в Києві. У деяких випадках можлива проточка гальмівних дисків без зняття. Проточка дисків на машині в такому режимі займе менше часу. Ціна обробки задніх і передніх дисків може відрізнятися, адже час на роботу з реставрації та їх розточування може бути різним. Якщо ви шукаєте проточку гальмівних дисків, то ви потрапили куди потрібно ;)

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00