спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Грамотне відновлення зазорів кузова

 

Відновлення зазорів кузова є затребуваною послугою, тому що вона потрібна дуже часто. Найчастіше водій зауважує, що із кузовом є проблеми, коли вже проглядаються очевидні порушення його геометрії. У такому разі треба своєчасно звернутися до фахівців із перевіреного СТО, щоб одержати гарантію якості, надійності. Ми пропонуємо комплексний підхід всім клієнтам, швидке та якісне обслуговування за сучасними стандартами. А додатковою перевагою до всього цього стає приємна та чесна вартість.
 

Основні особливості відновлення геометрії кузова

 

Є кілька очевидних ознак, за якими можна встановити, що у певних місцях кузова з'явилися зазори. Серед них можна відзначити:
 
  • Нерівномірне зношування деталей ходової частини автомобіля, а також шин.
  • Збільшення гальмівного шляху.
  • Візуальні пошкодження окремих деталей кузова, серед яких лонжерони, балки, рами та ін.
До того ж автомобіль може втрачати стійкість на дорозі, починати поводитися не зовсім коректно на високій швидкості. Коли пряму траєкторію стає утримати важко, не вдається повноцінно увійти в поворот, треба звернутися щодо діагностики в сучасний сервісний центр. Наші фахівці готові виконати всі необхідні роботи, спрямовані на діагностику пошкоджень за допомогою спеціального сучасного обладнання. Це гарантує високу якість та точність. Краще не відкладати на потім відвідування сервісу, тому що ризикувати безпекою пасажирів, решти учасників дорожнього руху точно не варто. Додатково у такому разі зростає ймовірність попадання у ДТП, чого краще уникнути. А зробити це дуже просто, якщо звернутись до нас. Кваліфіковані співробітники проконсультують з питань, що цікавлять, допоможуть розібратися в деталях, прийняти своєчасне і правильне рішення. Чим раніше звернутися до сервісу, тим швидше і простіше буде усунення зазорів.
 
Вартість відновлення зазорів залежить від безлічі факторів, серед яких серйозність поломки, розміри та багато іншого. З'являтися вони можуть з різних причин, серед яких найпоширенішою є аварії. Сила удару впливає рівень пошкоджень. Також причиною нерідко стає неправильна експлуатація автомобіля, неякісне проведення робіт із відновлення тощо. Тому треба розуміти, куди звертатися, щоб отримати гарантію якості.
 

Відновлення зазорів кузова у Києві

У столиці працює безліч сервісів та приватних майстрів, які пропонують відповідну послугу. Щоб отримати гарантію бездоганної якості у кожному окремому випадку, доцільно звернутися до перевіреного місця. Наше СТО пропонує такі переваги для клієнтів:
 
  • Точність проведення робіт з допомогою сучасного устаткування.
  • Офіційна гарантія на усі виконані роботи.
  • Гідна якість, яка гармонійно поєднується з чесними цінами.
Обслуговування проводиться за сучасними стандартами якості, що залишає лише позитивні враження від звернення до сервісу.
За допомогою наших співробітників відразу можна буде зрозуміти, наскільки серйозні пошкодження кузова утворилися, скільки може знадобитися часу на усунення проблем, скільки це буде коштувати. Комплексний підхід гарантує ідеальну якість ремонту.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00