спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт ходової в Києві (СТО)

 

Ходова частина автомобіля - це складна і важлива система, яка забезпечує стійкість і комфорт під час водіння. Це комплексне поєднання взаємопов'язаних деталей і елементів, і ремонт ходової частини може вимагати різних дій - від простої заміни рульових наконечників до повної заміни ключових запчастин в колісній базі або кузові. Однак, якщо ви шукаєте надійне автосервісне підприємство для свого автомобіля в Києві, то СТО зможе запропонувати вам комплексну діагностику і якісний ремонт всіх вузлів і деталей ходової частини.

Коли варто звертатися до ремонту ходової частини і замінювати деталі підвіски?

call (096) 941-53-96 Безкоштовна консультація з майстром

ремонт_ходовоїХодова частина автомобіля складається з безлічі деталей, агрегатів і сполучних вузлів, зокрема кузова, мостів, підвіски коліс і самих коліс. У зв'язку з великою кількістю запчастин, що входять до ходової частини, вартість ремонту ходової може варіюватися в більшу або меншу сторону, залежно від того, які саме деталі потребують заміни. Заміна ходової, необхідність ремонту і заміни деталей підвіски визначається за станом дороги, поведінкою автомобіля під час руху, появою дивних звуків і вібрацій під час проїзду нерівностей.

Які частини ходової автомобіля найчастіше виходять з ладу?

На думку експертів, більшість проблем з ходовою частиною починаються з несправностей стійок амортизаторів. Їхня поломка може призвести до швидкого зношування інших частин підвіски, тому заміна стійок є одним з основних завдань автовласника, який помітив незвичні стуки під час руху. Однак не варто чекати до останнього моменту: заміна амортизаторів обійдеться набагато дешевше, ніж повний ремонт ходової частини, який неминуче чекає на тих, хто відкладає ремонт на потім.  

 

 

Коли потрібно звернутися до автосервісу для ремонту ходової частини автомобіля?

 • Якщо ви помітили будь-які проблеми під час керування автомобілем, це може бути ознакою несправностей у ходовій частині, які потребують негайного втручання фахівців. Досвідчені автовласники знають, що ознаки несправності можуть проявлятися по-різному, і часто першим дзвіночком є незвичний звук або поведінка автомобіля на дорозі. 
 • Один з найчастіших дефектів ходової частини - це зношування стійок амортизаторів, який може призвести до швидкого зношування інших компонентів. Якщо ви чуєте дивні звуки або стуки під час руху, це може бути ознакою необхідності заміни амортизаторів.
 • Інша ознака несправності ходової частини - збільшення гальмівного шляху і провалювання педалі гальма під час натискання. Це може означати, що пора змінювати гальмівні колодки.
 • Якщо ви відчуваєте люфт у рульовій рейці або повільну реакцію на поворот керма, це може бути ознакою несправності рульової системи. У разі стуку в рульовій рейці або колесі також необхідно звернутися до автосервісу.
 • Якщо ви помітили гул на швидкості вище 80 км/год, можливо, це свідчить про необхідність заміни задніх або передніх амортизаторів.
 • Якщо під час поворотів на невеликій швидкості ви чуєте хрусткі звуки, це може бути пов'язано з виходом з ладу "гранат", і в цьому разі слід провести заміну пильовика внутрішнього ШРКШ або самого ШРКШ.

Але пам'ятайте, що діагностика і ремонт ходової частини автомобіля проводиться тільки досвідченими фахівцями-механіками. Не варто проявляти самодіяльність і намагатися зробити заміну самостійно, адже це може призвести до більш серйозних проблем у майбутньому.

Які роботи виконуються під час діагностики та ремонту ходової системи?

ремонт_ходової-в-києві

Кожний автосервіс прагне надати максимальний комплекс послуг з ремонту та заміни всіх необхідних деталей. Загалом, процес охоплює такі етапи: спочатку проводиться комплексна діагностика стану передньої та задньої підвіски, а також усіх супутніх вузлів. Потім проводиться діагностика пружин і амортизаторів, і на цьому етапі може бути проведена заміна пружини або пошкодженого амортизатора. Далі виконуються такі роботи:

 • Перевірка рульових наконечників і виявлення люфтів. Якщо виявлено несправності, майстер пропонує заміну рульових наконечників.
 • Діагностика стану шарнірів рівних кутових швидкостей. У деяких випадках заміна ШРКШ може розв'язати проблему.
 • Оцінка стану рульового механізму і рейок. У разі необхідності, може знадобитися заміна рульової тяги або рульової рейки. Хоча ціна таких робіт зазвичай висока, безпека водіння того варта.
 • Діагностика сайлентблоків, яка також є обов'язковою для оцінки стану ходової системи. За необхідності майстер може провести заміну задніх сайлентблоків або сайлентблока підрамника.
 • Перевірка стану підшипників маточини. Якщо вони зношені, заміна підшипника маточини допоможе повернути автомобілю керованість і плавність ходу.
 • Перевірка працездатності всіх елементів гальмівної системи.
  Під час проведення такої перевірки та ремонту ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль буде повністю справним і готовим до безпечної експлуатації.

Як зрозуміти, коли необхідний ремонт ходової частини?

Інструкція з експлуатації автомобіля містить інформацію про регулярне технічне обслуговування ходової частини, якої варто дотримуватися. Механіки рекомендують проводити діагностику ходової частини кожні 10-15 тисяч кілометрів і, за необхідності, виконувати ремонт, включно із заміною зношених елементів, як-от підшипники маточини, амортизатори, пильовики тощо.

Чи можна замінити тільки одну з парних деталей ходової системи автомобіля?

Якщо під час діагностики з'ясувалося, що потрібна заміна амортизатора, то не варто зупинятися на одній деталі: краще замінити обидва амортизатори відразу. Так само слід чинити і під час заміни стійки стабілізатора, втулки стабілізатора та інших парних комплектуючих. Дбайливо ставтеся до ходової частини свого автомобіля, тому що від її стану залежить ваша безпека на дорозі та рівень комфорту під час пересування.

З чого складається ходова частина автомобіля?

Ходова частина автомобіля - це важлива система, яка забезпечує нормальне пересування транспортного засобу. Вона складається з декількох основних компонентів, кожен з яких виконує свою конкретну роль і має певні характеристики. Рама є каркасною основою, до якої приєднуються всі основні компоненти для забезпечення руху. Підвіска, у свою чергу, складається з амортизаторів, які згладжують нерівності доріг і підвищують рівень комфорту всередині салону. Мости - це елементи, які фіксують колеса осі між собою.

Наша автомайстерня використовує перевірені методи ремонту, щоб гарантувати бездоганну якість роботи та досягти ідеальних результатів у кожному конкретному випадку. Серед основних етапів ремонту можна відзначити постановку діагнозу, для якого перевіряються всі конструкційні частини системи. Далі всі деталі, які перебувають у поганому стані, потребують ремонту або заміни, що визначається під час діагностики. Потім проводиться аналіз отриманих результатів і складання плану з виконання ремонтних робіт. Всі деталі і ціни узгоджуються з клієнтом на попередньому етапі. Після цього безпосередньо проводяться ремонтні роботи. Якщо необхідно, то виконується налаштування правильного положення коліс - проведення розвалу-сходження.

Які деталі ходової частини автомобіля найчастіше потребують заміни через несправності та зношування?

Існує кілька компонентів, які найбільш схильні до цих проблем, і тому заміна або ремонт цих деталей є найбільш поширеними послугами. Виконання своєчасної та правильної діагностики може допомогти досягти необхідних результатів, захистити компоненти від несподіваних несправностей та інших подібних проблем. Серед компонентів, які найчастіше потребують заміни, можна вирізнити такі:

 • Амортизатори, які призначені для зменшення коливань під час руху.
 • Несправність амортизаторів може проявлятися в появі стуку або протікання масла.
 • Гальмівні колодки, що відповідають за зниження швидкості руху. Важливо встановлювати якісні деталі під час ремонту, оскільки від них залежать безпека і надійність гальмування.
 • Сайлентблоки, що знижують коливання залежних компонентів. Проблеми з ними можна розпізнати за активним зношуванням шин з бічних сторін.
 • Рульові наконечники, що забезпечують правильне керування автомобілем.
 • Кульові опори, що забезпечують стійкість автомобіля під час руху нерівною дорогою. Несправність цих компонентів зазвичай проявляється стуком під час руху нерівною поверхнею.
 • ШРКШ, що забезпечує збереження заданої траєкторії руху в поворотах. Проблеми з цим компонентом можна виявити за появою стороннього хрускоту.

Де знайти надійний сервіс для ремонту ходової в Києві?

Сьогодні на ринку автосервісних послуг у Києві існує величезна кількість пропозицій, проте ми впевнені, що наш сервіс - це найкращий вибір. Ми пропонуємо кілька причин для вибору нас:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантовано оптимальна вартість послуг.
 • Дотримання термінів виконання робіт, навіть у разі ремонту складних деталей.
 • Використання сучасного обладнання, перевірених запчастин від надійних виробників, що гарантує якість роботи і довговічність ремонту.

Всі ці фактори є ключовими у виборі надійного сервісу для ремонту ходової в Києві.

Популярні запитання про ходову частину автомобіля

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль їздив комфортно і безпечно, то необхідно піклуватися про його ходову частину. Однак, не всі власники автомобілів знають, що це таке і які ознаки вказують на необхідність її ремонту.

 • З чого краще розпочати ремонт ходової частини?
  • Ремонт ходової частини краще почати з діагностики для виявлення всіх несправностей та замовлення необхідних запчастин.
 • Які ознаки вказують на необхідність ремонту ходової частини?
  • Якщо ви помітили, що ваш автомобіль почав втрачати керованість, з'явився стукіт, шум чи писк у підвісці, то можливо, що необхідно ремонтувати ходову частину. Для більш точної діагностики проблеми слід звернутися до фахівця.
 • Яка ціна ремонту ходової частини автомобіля?
  • Ціна на ремонт ходового автомобіля залежить від багатьох факторів, таких як вартість запчастин та необхідний час на їх заміну. Зазвичай, сервіси мають прайс-лист на ремонт ходової частини заміну кожної окремої деталі, щоб клієнт міг оцінити витрати на ремонт.

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалерея 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00