спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна інтеркулера

 

Інтеркулер є спеціальним пристроєм охолодження, за допомогою якого з повітряного потоку витягується зайве тепло. Повітря може нагріватися в момент, коли відбувається його стиснення в компресорі. Ця частина автомобіля служить зазвичай довго, але з різних причин може виходити з ладу. У такому разі потрібна заміна інтеркулера, для якої дуже важливо звернутися до досвідчених професіоналів із сучасного сервісного центру. Наш автосервіс є комплексом з досвіду, надійності, індивідуального підходу і безлічі інших подібних факторів. Тому кожен клієнт в Києві гарантує ідеальне обслуговування, надійність і безліч інших плюсів.

Заміна інтеркулера і основні відмінності процесу

заміна-інтеркулераІнтеркулер під час експлуатації з різноманітних причин може пошкодитися. Якщо він стає несправним, виявити проблему можна за різними ознаками. Серед основних можна виділити зниження потужності двигуна. Якщо не провести своєчасну заміну, ситуація може погіршитися, аж до виходу з ладу силової установки. Найчастіше проблеми виникають через пошкодження патрубків, які приєднані до цього вузла. Своєчасний ремонт є гарантією відновлення нормальних умов для роботи. Але в деяких ситуаціях його відремонтувати вже не можна. Все це можуть визначити тільки компетентні професіонали після проведення діагностичних робіт. Можна отримати в нашій СТО гарантію їх проведення з максимальною точністю, тому що для цього є відповідне обладнання. Крім нього використовується і візуальний огляд. Кваліфіковані співробітники автосервісу точно розуміють, як визначити будь-які пошкодження цього компонента.

З основних причин виходу з ладу інтеркулера можна відзначити потрапляння моторного масла, надмірно високий тиск повітря і банальну корозію. Ще часто проблеми з інтеркулером виникають через засмічення його стільникової частини. Туди можуть потрапляти різноманітні забруднення, які негативно впливають на працездатність цього елемента. Особливо часто засмічення відбуваються в зимовий період, тому що на дорогах активно використовуються сольові реагенти. Вони можуть спричиняти процеси руйнування, які є незворотними. У такому разі треба звертатися для відновлення тільки до досвідчених професіоналів.

Самостійне втручання в цей вузол не призведе ні до чого хорошого, тому треба володіти специфічними знаннями, навичками та обладнанням. Розв'язувати проблеми такого формату бажано тільки за підтримки компетентних професіоналів, у яких є досвід і все інше. Якщо деталь не підлягає проведенню ремонтних робіт, то її треба повністю замінювати.

Заміна інтеркулера в Києві

Наш автосервіс пропонує найкомфортніші умови в столиці для виконання таких робіт. Щоб отримати гарантію якості, надійності та інші переваги, треба звернутися саме до нас. До інших причин, щоб це зробити, можна віднести:

  • Персональний підхід, робота з різними моделями і марками автомобілів.
  • Наявність унікального досвіду, який спрямований на швидке і якісне проведення заміни.
  • Дотримання всіх обумовлених термінів.
  • Професійні консультації грамотних співробітників СТО.

Усе це забезпечує найбільш комфортні умови на відповідному ринку послуг у Києві. На виконані роботи ми надаємо офіційну гарантію, як і на запчастини, що використовуються. Тому можна розраховувати на найкращий сервіс, адекватну якість заміни. Наші співробітники попередньо виберуть нову, якісну деталь для цього.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00