спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна головного і робочого гальмівного циліндра з гарантією якості

 

Заміна гальмівного циліндра, як головного, так і робочого може знадобитися практично кожному автомобілю в будь-який момент. Все залежить від його якості, інтенсивності використання машини та інших факторів. Необхідно звернутися для швидкої і професійної заміни до сервісу, в якому працюють компетентні майстри. У нас можна отримати всі якісні послуги за чесними цінами. Кваліфіковані професіонали за допомогою сучасного обладнання проведуть діагностику, визначать стан системи і проведуть необхідні роботи.

 

Якісна заміна головного і робочого гальмівного циліндра та її особливості

Заміна циліндра гальмівної системи належить до поширених послуг. Від якості проведення робіт залежить безпека експлуатації та комфорт. Процедура досить складна з технологічної точки зору. Тому важливо довіряти її тільки досвідченим майстрам. Будь-які спроби виконати все самостійно можуть призвести до ще більш серйозних проблем. Треба використовувати спеціальне обладнання для виявлення несправностей і безпосередньої заміни. У нас воно є в наявності, що гарантує відмінний результат.

заміна-гальмівного-циліндраРано чи пізно практично в будь-якому автомобілі доведеться замінити робочий і головний гальмівний циліндр. Вартість послуги залежить від безлічі деталей, серед яких модель автомобіля, рік випуску тощо. Ми намагаємося завжди пропонувати оптимальний баланс між якістю послуги та вартістю.

На першому етапі проводиться огляд системи. Важливо виявити, в якому стані перебуває циліндр. У деяких ситуаціях є необхідність провести ремонтні роботи для відновлення його нормального стану. Але це можливо далеко не завжди. Іноді єдиним способом розв'язання проблеми стає повна заміна. Важливо підібрати нову деталь, щоб вона ідеально підійшла під конкретний автомобіль. Зробити це за допомогою професіоналів можна набагато точніше і ефективніше. Серед переваг заміни в перевіреному сервісному центрі можна відзначити:

  • Точність виконання робіт.
  • Швидкість.
  • Гарантію якості.

Щоб зрозуміти, що пора звернутися до автосервісу для проведення відповідних робіт, треба уважно стежити за своїм автомобілем. Серед основних ознак несправності можна відзначити занадто легке натискання на педаль гальма з мінімальними зусиллями. Гальмівний циліндр необхідний для перетворення фізичного зусилля від натискання на педаль у тиск всередині системи. Гальмівні циліндри в сучасних автомобілях досить надійні, але періодично виходять з ладу.

Заміна гальмівного циліндра в Києві

Щоб замінити робочий і головний циліндр з гарантією якості, важливо звернутися до перевіреного сервісу в столиці. У нас є всі необхідні ресурси, які дають змогу гарантувати бездоганну якість виконання робіт. Проводиться повна діагностика гальмівної системи, виявляються дефекти, проводиться їх усунення.

Ми виконуємо всі роботи оперативно і якісно, а сучасний сервіс разом з демократичною вартістю стають важливими додатковими перевагами. Консультація професіоналів допоможе розібратися в основних деталях заміни циліндра гальмівної системи.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00