спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика системи запалення

 
Діагностика системи запалення є перевіркою роботи основних елементів транспортного засобу, які запускають машину. Потрібно її проведення, якщо в процесі запуску почали виникати різноманітні проблеми або мотор зовсім не хоче заводитися. Щоб виконати діагностичні роботи максимально якісно та точно, потрібно звернутися до кваліфікованих спеціалістів. Наш автосервіс для цього має у своєму розпорядженні необхідне обладнання, досвідчених фахівців і багато інших ресурсів.
 

Особливості проведення діагностики системи запалення

У процесі перевіряються свічки запалювання, контакти, кріплення, оцінюється адекватність роботи елементів пуску двигуна. Якщо на свічках виявляється нагар, його треба уважно вивчити. Від його кольору залежить дуже багато. Наприклад, сірий чи коричневий нагар, коли немає сажі, свідчить про працездатність. Відповідно, такі свічки можна не міняти. Якщо нагар має чорний колір, це говорить про необхідність проведення заміни. Серед основних причин для цього можна відзначити низьку якість палива, невідповідність свічок до конкретного мотора.
 
У процесі виконання робіт із діагностики фахівці перевіряють стан котушки запалювання. Для цього необхідно мати спеціальний прилад – тестер, який дозволить виміряти величину опору. Фахівець може виявити у процесі проведення перевірки характерні проблеми, які свідчать про необхідність заміни котушки. Серед основних проблем із нею можна назвати проблемний запуск, пропуск запалювання, відсутність іскри, перегрівання самої котушки тощо. Наші співробітники точно визначать причину несправності, запропонують на цій підставі ефективні варіанти вирішення. Найчастіше котушка ламається через використання неякісних свічок запалювання.
 
У процесі діагностування використовується спеціальне обладнання, яке дозволяє досягти оптимальних результатів. Тому важливо звернутися до автосервісу, в якому є необхідне обладнання, а також фахівці, які вміють з ним правильно поводитися. У такому разі можна буде розраховувати на оперативність виконання робіт, якість та інші нюанси.
 

Діагностика системи запалення у Києві

Якщо в процесі запуску мотора стали виявлятися різноманітні причини, але не вдається зрозуміти які саме треба звернутися до професіоналів. Тільки в такому випадку проведення діагностичних робіт відповідатиме всім стандартам якості та надійності. Наш автосервіс готовий запропонувати у Києві найкомфортніші умови для цього. До наших основних переваг можна віднести:
 
  • Наявність всього необхідного обладнання щодо діагностичних робіт від сертифікованих виробників.
  • Висока кваліфікація співробітників у поєднанні з великим досвідом та знаннями.
  • Комфортні умови для проведення робіт.
Поки діагностика буде проводитися кваліфікованими співробітниками сервісу, клієнт зможе трохи відпочити, розслабитися у підготовленій для цього зоні. Після завершення робіт фахівці запропонують кілька оптимальних варіантів усунення несправностей, серед яких можна буде вибрати оптимальний варіант. Зручно, коли можна замовити діагностику в одному місці з ремонтом, розраховуючи на високу якість.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00