спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Покриття фар лаком

Покриття фар автомобіля за допомогою спеціального лаку дає змогу підвищити рівень захисту, забезпечити довговічність експлуатації та інші подібні переваги. Важливо підібрати якісний лак від сертифікованого виробника, виконати всі роботи максимально швидко і грамотно. Для цього ідеальним варіантом може стати сучасний автосервіс. Ми пропонуємо персональний підхід, високу якість обслуговування за адекватної вартості.

Особливості покриття автомобільних фар лаком

покриття-фар-лаком

Фари є дуже важливим елементом транспортного засобу, який забезпечує безпеку пересування в темний час доби. Передні фари дуже часто піддаються різноманітним негативним впливам ззовні. Відповідно, вони будуть поступово втрачати свій первісний зовнішній вигляд, а також пропускну здатність. Будуть на поверхні утворюватися відколи, подряпини, помутніння та інші подібні дефекти. Причиною цього стає постійний вплив з боку каменів, піску, які регулярно потрапляють на них. Поверхня покривається відколами дуже активно. Через негативний вплив ультрафіолету поверхня сильно тьмяніє. Чагарники також дряпають її, як і сніг, лід, інші подібні чинники.

полірування-і-покриття-фар-лакомПоверхня автомобільних фар на заводі покривається спеціальним захисним лаком. Це робить кожний виробник, але його вистачає відносно ненадовго. Швидкість зношування залежить від безлічі чинників, але в будь-якому разі результатом буде пожовтіння і помутніння скла у відповідних місцях. Якщо не вживати жодних заходів, то фара може стати практично повністю жовтою. Це негативно позначається на зручності та ефективності експлуатації, знижується рівень безпеки. Постраждає і естетичний вигляд транспортного засобу. Тому періодично потрібно звертатися до професіоналів, щоб вони покрили за допомогою лаку поверхню фар.

Процедура складається з декількох основних кроків, кожен з яких має своє призначення і характерні особливості. Зазвичай все починається з демонтажу фар, зовнішнього шліфування поверхні. Після цього видаляються відколи й подряпини середньої глибини, застосовується спеціальний розчин для обробки. Потім поверхня ґрунтується, просушується і покривається лаком. Бажано нанести його в кілька шарів, щоб точно досягти потрібного результату. За допомогою спеціального обладнання здійснюється сушіння за потрібної температури. Завершує процес полірування, встановлення на своє місце.

Покриття фар лаком у Києві

Якщо замовити послугу в надійному автосервісі, можна отримати чимало переваг. Серед найголовніших можна відзначити:

  • Підвищення рівня якості освітлення дороги.
  • Поліпшення естетичних характеристик освітлювальних приладів, які стають більш привабливими.
  • Прозорість поверхні, що позначається на безпеці.
  • Продовжується термін експлуатації на кілька років.

Періодичне полірування допоможе лаку знову заблищати. У нашому автосервісі використовуються тільки сертифіковані засоби, сучасне обладнання, що за допомогою втручання кваліфікованих професіоналів дає змогу отримати ідеальний результат. Всі роботи виконуються в узгоджені терміни, можна розраховувати на отримання кваліфікованих консультацій та вигідних фінансових умов.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00