спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована заміна електроприводу ручника (стоянкового гальма)

 

Ручне гальмо є дуже важливою частиною будь-якого автомобіля, яке дає змогу забезпечити безпеку під час стоянки.

Заміна електроприводу стоянкового гальма за всіма правилами

заміна-електроприводу-стійкового-гальмаРучне гальмо складається з декількох основних компонентів, кожний з яких виконує свої функції. Трос, який підтягує основні частини гальма, оснащується спеціальним приводом. У старіших автомобілях він може бути механічним, але в нових зазвичай використовується електричний аналог. Він вирізняється непоганим рівнем надійності та довговічності, але під впливом різноманітних негативних факторів може передчасно вийти з ладу. У більшості випадків цей компонент не підлягає проведенню ремонтних робіт, через що потрібна його повна заміна. Щоб отримати послугу з гарантією якості, треба звернутися до компетентних професіоналів. У Києві на відповідному ринку послуг працює безліч приватних майстрів і компаній, серед яких СТО Тайр Ленд заслужено вважається ідеальним рішенням. Ми маємо в своєму розпорядженні досвід і знання, а також якісне обладнання для оперативної заміни цього компонента.

Трос ручного гальма виконує важливі функції, як і привід. Електричний варіант використовується практично у всіх сучасних автомобілях. Він встановлений досить складно, через що самостійне втручання в проведення робіт бажано відразу виключити. Варто просто звернутися до сервісу, щоб отримати гарантію якості та інші переваги. Роботи проводяться на спеціальному обладнанні, яке дає змогу на попередньому етапі встановити причину несправності, підібрати ефективні методи для усунення. Зазвичай, це повна заміна приводу, який для початку треба правильно підібрати. Наші майстри готові зробити це без зайвих зволікань, забезпечивши ідеальну точність.

Заміна електроприводу стоянкового гальма в Києві

СТО Тайр Ленд працює в Києві досить давно, щоб привернути увагу своєю високою якістю та іншими перевагами. Ручне гальмо можна обслуговувати в нашому сервісі за всіма сучасними стандартами. Привід буде швидко і надійно замінений кваліфікованими майстрами відразу після проведення огляду. Серед основних переваг, через які для замовлення цієї послуги варто звернутися до нас, можна відзначити:

  • Високу кваліфікацію і досвід майстрів.
  • Відмінне технічне оснащення.
  • Швидкий вибір приводу для проведення заміни. Деталь обов'язково підійде під конкретну модель, буде відповідати всім стандартам якості.

Крім цього всі клієнти зможуть розраховувати на комфортні попередні консультації, виконання робіт в обумовлені терміни і найпривабливіші розцінки в Києві. Доповнює список з переваг офіційна гарантія якості на деталі та всі виконані роботи.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00