спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика двигателя (ДВС) у Києві

 
Двигун є дуже важливим елементом автомобіля, до експлуатації якого треба поставитися максимально відповідально. За ним треба стежити, намагатися своєчасно виявляти дефекти. Чим раніше це вдасться зробити, тим простіше провести відновлювальні роботи. Діагностика двигуна дозволяє виявити підтікання, дефекти ременя та інші проблеми. У нашому сервісному центрі можна провести:
 
  • діагностику дизельного двигуна,
  • діагностику бензинового двигуна
 
діагностика_двигуна
 
 

Професійна діагностика двигуна автомобіля

Дуже популярна комп'ютерна діагностика двигуна, тому що вона дозволяє точно і швидко виявити проблеми. Для сучасних машин вона використовується без особливих проблем, дає можливість ідентифікувати навіть найменші проблеми. На початковому етапі усунення невеликого дефекту може бути максимально простим. Якщо не вжити для цього відповідних заходів, поломка може перерости на щось серйозніше. У нашому центрі використовується найкраще обладнання, з яким працюють досвідчені майстри. Можна розраховувати на діагностику різних двигунів незалежно від потужності та інших технічних характеристик.
 
Діагностику слід проводити на регулярній основі. Є кілька моментів, на які варто звернути особливу увагу власнику. Якщо двигун "їсть" масло, підвищилася витрата палива, скоротився рівень потужності, це зазвичай свідчить про наявність будь-якої неполадки. Її можна знайти за допомогою діагностики. Часто проблема виникає з ременями або мотор починає підтікати. Перевірка дозволяє зрозуміти, які є проблеми з двигуном. Майстри нашого сервісу проведуть візуальний огляд, скористаються спеціальним обладнанням. На ранньому етапі простіше та швидше можна знайти дефекти силової установки. На вартість послуг впливає кілька факторів, але у нас завжди можна розраховувати на найлояльніші ціни у Києві.
 

Діагностика дизельного та бензинового двигуна у Києві

Перевірити мотор у нашому сервісному центрі у столиці можна швидко та з гарантією якості. Своєчасне виявлення проблем дає можливість виявити проблеми, заощадити чималі кошти. До плюсів нашого автосервісу можна віднести:
 
  • Високу якість.
  • Бездоганну точність.
  • Професійний підхід.
Після проведення робіт клієнт отримує результат діагностики за умови виявлення несправностей. Консультація дає можливість розібратися в тонкощах, вжити відповідних заходів для усунення несправностей. Відвідати сервісний центр можна у зручний час. Головне записатися на прийом наперед, що можна зробити без особливих проблем.
 
Не варто ігнорувати проблеми із двигуном. При першому їх виявленні треба просто звернутися в наш сервісний центр. Це буде гарантією подальшої справності двигуна машини.
 
Доступна ціна діагностики двигуна – наш важливий плюс
 
Автосервіс пропонує найкращу вартість при проведенні діагностичних робіт, яка гармонійно поєднується з якістю. Є для цього всі необхідні ресурси, включаючи сучасне обладнання, кваліфікованих професіоналів та повне розуміння основних процесів.
 
Високоточна діагностика дозволяє підібрати стратегію виконання ремонтних робіт. Прийнятна вартість стає одним із головних факторів, на який звертає увагу водій при виборі СТО.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00