спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна діагностика ходової в Києві

 

Діагностика ходової частини

Діагностика ходової частини - це одна з найпоширеніших послуг, яку пропонують багато автосервісів, від великих СТО до кустарних майстрів. Більше того, майже половину несправностей авто, що виникають в ході експлуатації, списують саме на неполадки ходової частини: будь-який стукіт, будь-який скрегіт автовласники списують на ходову частину. Давайте дізнаємося більше про ремонт та діагностику ходової у Києві.

 

Діагностика ходової частини: навіщо робити?

Для початку давайте визначимо головні питання, що стосуються роботи ходової, та дамо відповіді на них.
 

Що таке ходова частина автомобіля?

    Це важливий вузол, що зв'язує колісну основу з кузовом. Саме від нього залежить комфорт під час дорожнього руху: налагоджена ходова знижує дискомфорт від нерівностей дороги, амортизує належним чином удари коліс об дорожнє покриття, знімає рівень коливань у салоні автомобіля та загальної вібрації. При цьому ходова – це окремий елемент. Це сукупність відразу кількох частин авто: коліс, моста, кузова та підвіски (системи ресор).
 
 
 
 

Що входить до діагностики ходової частини авто?

 
    У поняття діагностики ходової входить цілий комплекс робіт: це перевірка амортизаторів та оцінка їхнього стану, діагностика пружин та важелів (залежно від типу підвіски), огляд кермових наконечників. Додатково до комплексу діагностичних заходів входить перевірка герметичності гальмівної системи, знос гальмівних дисків та колодок, оцінка стану кермової системи та шлангів.
 

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля: як її роблять?

 
діагностика-ходової
Оскільки список заходів з діагностики ходової частини може відрізнятися, то і під самим сервісом діагностики ходової багато компаній і майстрів розуміють різні речі. Відповідно, і проводять діагностику підвіски автомобіля зовсім у різному ключі: на великих СТО пропонують перевірку всіх ключових вузлів ходової частини, включаючи діагностику гальмівної та кермової системи, тоді як для приватних «гаражних» механіків до поняття тієї ж діагностики входить простий огляд авто на «ямі» або зовсім за допомогою лому та ліхтарика.
 

Діагностика підвіски: важлива частина загальної діагностики ходової

Крім оцінки стану гальмівної та кермової системи, важлива частина діагностики – це оцінка стану підвіски автомобіля.
 
Варіанти підвіски ходової: якими вони можуть бути?
 
    Якщо розділяти варіанти підвіски ходової, то сьогодні використовуються два основні її види: залежна та незалежна. Перша – простіше та дешевше, вона досі активно використовується для вантажних авто, деяких легкових автомобілів та авто класу 4х4. Серед залежних підвісок виділяють пружинні та ресорні варіанти. Ремонт підвіски залежного типу набагато простіше, при цьому надійність її вища, ніж у незалежної підвіски.
 
    Незалежні підвіски надають колесам індивідуальні кріплення замість осьового кріплення коліс. Такі підвіски можуть бути реалізовані у різних форм-факторах. Основні переваги незалежної підвіски це найкраща керованість та комфорт при їзді.
 
Які поломки може визначити діагностика підвіски
 
    Найчастіше при пошкодженні підвіски йдеться про такі поломки:
 
 •          Пошкодження амортизатора та витікання масла з нього;
 •          Зношування гумових елементів підвіски;
 •          Пошкодження та знос ресор або пружин;
 •          Закипання (іржавіння) сполучних елементів.
 
Чому перевірка підвіски така важлива?
 
    Саме підвіска зазнає найзначніших навантажень під час руху автомобіля. І якщо при пошкодженнях салону, стекол, кузова рух цілком можливий, то при дефектах підвіски буде більша ймовірність потрапити в аварійну ситуацію.
 
Оцінка стану кермової рейки: чому це важливо?
 
    Взагалі рульова рейка не входить до складу ходової, але її діагностика необхідна як при плановому, так і при поточному огляді. Ознаки несправності кермової рейки може діагностувати будь-який автовласник: при дії на неї не повинно бути ніяких люфтів або сторонніх звуків. Якщо вони все-таки є, варто звернутися до надійного автосервісу для діагностики ходової частини. З цим питанням не варто затягувати: пошкодження кермової системи позначається на керованості авто, його маневреності та безпеці.
 
   Крім того, не забувайте про те, що існує термін служби амортизаторів, важелів та пружин – всі вони вимагатимуть заміни після закінчення певного терміну експлуатації в середніх умовах керування або навіть раніше, якщо їзда відбувалася в агресивному режимі або несприятливих умовах.
 

Як часто потрібно робити діагностику ходової частини автомобіля і за якою ціною?

 
Потрібно розрізняти планову та поточну діагностику: планова прописана виробниками автомобіля – після закінчення певного терміну або пробігу певної кількості кілометрів, профілактична діагностика дозволить вчасно замінити зношені частини та оцінити загальний стан ходової. Поточна діагностика - це обстеження, яке проводять при виникненні проблем з ходовою або при появі стуків, люфтів, шумів при їзді автомобіля.
 
    Що стосується вартості діагностики ходової, ціна безпосередньо залежить від комплексу заходів, що входять до цієї послуги та типу СТО, на якому ви проводите діагностику ходової: у Києві розкид цін може бути суттєвим навіть від району до району.
 
Де краще проводити діагностику: у приватного майстра чи на сертифікованому СТО?
 
    Питання, звичайно ж, риторичне: якщо для вас ціна діагностики ходової стоїть не на першому місці, краще віддати перевагу майстрам СТО із сучасним обладнанням та досвідченими майстрами, такими, як на СТО Тайр Ленд.
 
    Зрозуміло, ціна діагностики ходової частини автомобіля у кустарів буде нижчою, але й можливості поставити точний діагноз вашої ходової, стан усіх вузлів авто або гальмівної системи з кермовою рейкою, у таких доморощених механіків нижчий, а отже – великий шанс не помітити важливих ушкоджень або своєчасно замінити ключові частини підвіски – а ціна наступного ремонту може виявитися значно суттєвішою, ніж вартість діагностики підвіски в Києві на хорошому СТО.
 

Поширені запитання

 • Скільки часу займає діагностика ходової частини?
  • Діагностика підвіски автомобіля займає від 30 до 60 хвилин.
 • Навіщо потрібно робити діагностику ходової?
  • Діагностика ходової допомагає визначити стан підвіски автомобіля, отримати точну вартість ремонту, а також отримати точний список запчастин, які потрібно замінити.
 • Скільки коштує діагностика ходової частини?
  • Ціна діагностики ходової частини легкового автомобіля 360 грн.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

Фотогалереяавто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00