спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт двигуна автомобіля в Києві

 

ремонт-двигуна

Двигун - це серце будь-якого авто. І, за аналогією з людським організмом, у разі проблем із серцем страждає весь організм. Так і в автомобілі - будь-які проблеми двигуна призводять до несправності всього механізму. А це означає, що своєчасне обслуговування двигуна, а за необхідності - ремонт двигуна і його комплектуючих, дають змогу підтримувати працездатність усього автомобіля. Оцінити, чи потрібний капітальний ремонт двигуна, заміна прокладок або ж достатньо заміни масла, зможе тільки фахівець-моторист. А тому не варто займатися "самолікуванням", краще вибрати перевірений автосервіс і довірити турботу про двигун свого авто його фахівцям.

Діагностика двигуна

 

Самостійно визначити, що саме барахлить у двигуні і вибрати відповідний ремонт мотора непрофесіоналам не під силу. Сьогодні на СТО ви можете отримати повний комплекс з діагностики та ремонту двигуна, тому в разі найменших перебоїв у роботі варто звернутися до автосервісу, щоб уникнути критичних поломок, за яких допоможе тільки повна заміна мотора, що клопітно і дорого.

Як проходить перевірка двигуна на СТО?

Найчастіше в автосервісах Києва доступні такі види діагностики:

 • Дефектовка - повний огляд двигуна на предмет дефектів і пошкоджень як зовні, так і всередині. Зазвичай з її допомогою діагностують пошкодження великих вузлів. Так під час дефектації оцінюється стан колінвалу, стінок циліндрів.
 • Комп'ютерна діагностика: за допомогою такої перевірки фахівець діагностує і виправляє всі помилки в електронному блоці керування, фіксує несправності датчиків і може налаштувати витрати палива.

За допомогою комплексної діагностики, що охоплює як дефектовку, так і комп'ютерну перевірку, на СТО зможуть точно визначити, чи потрібен капремонт двигуна, або ж можна обійтися заміною кількох деталей.

Ремонт двигуна: що це таке

Коли потрібно провести ремонт?

 • Якщо відсоток зношення двигуна досяг 80% і більше;
 • Якщо двигун зазнав механічних пошкоджень;
 • Якщо сталися збої в електроніці або проведений неправильний ТО;
 • Якщо є інші причини, що спричиняють неефективну роботу двигуна.

Які види ремонту двигуна можуть виконати на СТО в Києві?

Усі типи ремонтних робіт можна умовно розділити на кілька видів:

 • Поточний ремонт - коли заміни потребує одна або кілька деталей. Наприклад, за необхідності заміни прокладки клапанної кришки, що стала непридатною, або за необхідності заміни клапанів двигуна.
 • Технічний ремонт - частина планового ТО, під час якого зношені частини під час техобслуговування замінюються новими.
 • Плановий ремонт або капіталка двигуна - проводиться, залежно від пробігу, тоді, коли ресурс мотора вичерпано на 80% і вище.
 • Позаплановий ремонт - всі ті випадки, коли двигун виходить з ладу позапланово і потребує термінової заміни деталей.

Стандартний ремонт: що до нього входить?

капремонт-двигунаЗазвичай перший етап ремонтних робіт - це розбирання двигуна. У цей час механік повністю витягує двигун з кузова і розбирає на складові частини. Після цього проводиться дефектовка двигуна - оцінка стану двигуна загалом і основних його вузлів. Наприклад, фахівець визначає ступінь зношеності кожної деталі і складає список того, що потребує лагодження - заміна клапанів, шестерень коленвала або поршневих кілець. Також під час дефектації фахівець оцінює, чи варто взагалі ремонтувати двигун або доцільніше його замінити. В останньому випадку ви оплачуватимете тільки проведення дефектовки двигуна - ціна цієї послуги не надто висока.

Потім проводиться промивання всіх деталей двигуна. І тільки після цього фахівець починає заміну запчастин, шліфування площин блоку і ГБЦ, а також проведення додаткових робіт - опресовування і зварювання для герметизації головки блоку циліндрів - ціна за кожну з додаткових робіт нараховується окремо.

Які частини двигуна потребують заміни найчастіше?

 • Поршнева група запчастин;
 • Втулки і пальці шатуна;
 • Сальники колінвалу і розподілвалу;
 • Прокладки двигуна.

Також нерідко потрібна заміна ланцюга ГРМ і ремонт ГБЦ.

Що входить до ремонту головки блока циліндрів?

Ще одна деталь, що потребує регулярної діагностики та ремонту - це ГБЦ. У ній нерідко зношуються деталі, і найчастіше заміни потребують стрижні клапанів і направляючі втулок, опорні шийки кулачкового вала. Також майстер зазвичай оцінює герметичність головки, оскільки це один із найважливіших чинників, через недотримання якого всі ремонтні роботи підуть нанівець.

Капітальний ремонт двигуна в Києві: особливості

Що свідчить про те, що двигун авто потребує капітального ремонту?

Є низка факторів, які підказують, коли робити капітальний ремонт двигуна. До них належать:

 • Поява сильного нагару на свічках запалювання;
 • Збільшення витрат пального та масла;
 • Вихлопна труба починає диміти;
 • Потужність мотора знижується на 15% і більше;
 • Перебої роботи двигуна на холостому ходу;
 • Прострілювання в глушнику;
 • Шуми в двигуні.

Якщо орієнтуватися на пробіг, то середніми для капремонту двигуна вважаються 250-300 тисяч кілометрів пробігу.

Які особливості капітального двигуна і його ціна в Києві?

Крім уже описаних етапів робіт під час капіталки проводиться ремонт головки блоку циліндрів, блоку двигуна, заміна прокладок, регулювання вихлопу, оборотів двигуна на холостому ходу.

Вчасно проведений капітальний ремонт знижує ризик повної несправності двигуна, збільшує час його експлуатації і загалом позитивно впливає на якість роботи автомобіля.

Ціна капітального ремонту двигуна залежить від обсягу робіт і визначається після розбирання та дефектування двигуна. Робота в середньому коштує від 40000 грн.

Чому для ремонту двигуна в Києві краще вибрати наш автосервіс?

Ми маємо в своєму розпорядженні значний досвід роботи в даній сфері, що автоматично позначається на кінцевій якості і результаті. Практично будь-яке авто, незалежно від марки, року та інших особливостей, можна максимально грамотно і надійно відремонтувати завдяки нам. Проводиться поточний або капітальний ремонт, вибір якого залежить від стану силової установки. Звернутися до нас можна з таких причин:

· Використання високоякісного та сертифікованого обладнання для діагностики та безпосередньо ремонту.

· Можливість швидко підібрати запчастини для проведення ремонтних робіт, які ідеально підійдуть під конкретний випадок.

· Кваліфіковані професіонали, у яких є досвід і знання.

· Офіційна гарантія якості.

· Чесна вартість тощо.

Крім усього іншого можна розраховувати на професійні консультації, які допоможуть клієнту розібратися в тонкощах, ухвалити правильне рішення. У таких умовах замовити ремонт двигуна буде дуже просто.

 

Поширені запитання

 • Як дізнатися що двигун зламався?
  • Про проблеми із двигуном повідомляє значок Check Engine на панелі приладів. Рекомендуємо негайно звернутися на автосервіс для діагностики проблеми.
 • Як проводиться діагностика двигуна?
  •  Для початку майстер оглядає двигун на підтікання олії, сильні вібрації, плавність роботи. Перевіряє основні показники датчиків двигуна, вимірює компресію в циліндрах..
 • Коли потрібний ремонт двигуна?
  • Ремонт двигуна може знадобитися коли відбувається падіння потужності, з'явилася висока витрата палива, нестабільна робота, багато диму у вихлопних газах, нагар на свічках, а також витрата моторного масла. 

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалереяавто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00