спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення центрального замка в Києві

 

Центральний замок є важливим пристроєм у сучасному автомобілі, за допомогою якого можна відкрити двері натисканням однієї кнопки. Система відповідає за відкривання і закривання замків дверей і багажника автомобіля. Це дуже зручне пристосування, яке дає змогу додатково забезпечити безпеку. Головне провести встановлення грамотно за допомогою досвідчених професіоналів.

Встановлення центрального замка та його основні особливості

встановлення-центрального-замкаПроцес встановлення треба довірити майстрам з досвідом, щоб отримати від використання максимальну кількість переваг. Виділяють кілька варіантів встановлення, серед яких монтаж на передні двері або на всі чотири. Перший варіант є більш доступним за ціною, але підходить далеко не у всіх випадках. Краще сплатити трохи більше, щоб отримати підвищений рівень безпеки та надійності.

До комплекту центрального замка входить кілька основних елементів, серед яких електричний привід, блок керування, датчики, виконавчі механізми. До переваг його встановлення можна віднести:

  • Економію часу на закриття, відкриття всіх дверей автомобіля.
  • Підвищений рівень безпеки.
  • Універсальність використання.

Всі плюси можна отримати, якщо звернутися до нашого автосервісу.

Встановлення центрального замка в Києві

Щоб отримати найвигідніші та найкомфортніші умови для встановлення замка, треба звернутися до компетентних професіоналів. Це дасть змогу розраховувати на бездоганну якість, швидкість проведення монтажних робіт і адекватні ціни. Фахівці допоможуть вибрати якісний центральний замок, правильно його встановити, розкажуть про особливості догляду та про все інше. На виконані в нашому автосервісі роботи надається гарантія якості. Клієнт може займатися своїми справами, поки професіонали будуть виконувати всі роботи. Для цього є кімната відпочинку. Вартість встановлення та заміни центрального замка в авто вас приємно здивує.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00