спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Установка шумоізоляції в авто

 
Багато автомобілів під час їзди викликають у пасажирів дискомфорт через сторонній шум. Це зумовлено не найвищим рівнем якості штатної шумоізоляції. Тому може знадобитися проведення додаткових робіт, спрямованих на покращення відповідних показників. Важливо для цього звернутися до сертифікованих професіоналів, які мають досвід та всі інші інструменти для вирішення поставлених завдань. Установка шумоізоляції в авто від нашого сервісу відрізняється високою якістю, прийнятними цінами та іншими подібними перевагами.

 

Встановлення якісної шумоізоляції в автомобіль та її специфіка

установка_шумоизоляції_в_авто
 
Шум під час руху транспортного засобу може з'являтися з найрізноманітніших причин. Це може бути гул коліс, вітер, різноманітні звуки ззовні та багато іншого. Все це може виявлятися неприємним і навіть дратівливим фактором, що діє на нерви водія. Тривалі поїздки такою машиною навряд чи можна назвати по-справжньому комфортними. Але можна виправити ситуацію без особливих проблем, якщо звернутися до майстрів із проведення шумоізоляційних робіт. У нашому автосервісі під конкретні потреби допоможуть знайти найкращий тип матеріалів та спосіб проведення робіт.
 
Якісно виконані роботи з ізоляції усувають усі проблеми із сторонніми шумами. Наша компанія має унікальний досвід, вміє працювати із замовленнями різної складності. Важливим чинником стає вибір якісних матеріалів. Чим вони будуть надійнішими, тим краще для подальшої експлуатації. Відповідно, можуть відрізнятися і ціни, причому кардинально. Тому попередня консультація стає величезною перевагою, отримати яку не складе ніяких труднощів.
 
Щоб встановити якісну ізоляцію, потрібне часткове розбирання окремих компонентів автомобіля. Наприклад, треба розібрати двері, зняти пластикові накладки і т.д. У результаті має залишитися практично голий метал на автомобілі. Потім демонтується штатна ізоляція, від якої в більшості випадків немає жодної користі. Процес займає різну кількість часу в залежності від кожного конкретного випадку.
 
Металеві поверхні після завершення демонтажних робіт ретельно знежирюються, обробляються для якісного виконання робіт. Ретельна підготовка стає чимось подібним до гарантії ідеальної якості в кожному окремому випадку. Ми застосовуємо лише сертифіковані матеріали, які відповідають усім сучасним стандартам.
 

Установка шумоізоляції в авто у Києві

Наш автосервіс пропонує чудову якість виконання робіт. Професійно виконані шумоізоляційні роботи мають деякі важливі переваги:
 
  • Якість, тому що в процесі використовується найкраще обладнання та сучасні матеріали.
  • Оперативність виконання робіт.
  • Можливість покращити якість експлуатації машини.
При цьому вартість послуги може здивувати, якщо звернутися в наш автосервіс. Компетентні професіонали готові на всіх основних етапах надати консультації, гарантію якості, кращої ціни та безліч інших подібних переваг. Висококласна ізоляція від сторонніх шумів позитивно позначається на комфорті використання машини, а якісне розбирання та складання салону не залишить жодних сумнівів у необхідності цієї послуги.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00