спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна сальника розподілвала в Києві

 

Сальник розподільного вала в двигуні автомобіля відіграє важливу роль. Тому в разі його пошкодження треба якомога швидше провести заміну. Це дасть змогу створити оптимальні умови для комфортної та безпечної експлуатації транспортного засобу. Заміна сальника розподільного валу, проведена в нашому сервісі, відповідатиме основним стандартам надійності та якості. Обумовлено це індивідуальним підходом, застосуванням найкращих за якістю комплектуючих і високою кваліфікацією майстрів.

Заміна сальника розподілвала і основні особливості процесу

заміна-сальника-розподілвалаНезалежно від марки і моделі автомобіля треба періодично замінювати деякі витратні матеріали. Сальники розподільного вала належать до цієї категорії. Сальники забезпечують потрібний рівень герметизації в місцях, де стикуються різні деталі. Виключається завдяки цьому протікання робочої рідини. Гарантією нормальної експлуатації автомобіля стає своєчасна заміна, проведена за всіма стандартами співробітниками сучасного сервісу.

Сальник розподільного вала має досить великий ресурс, але він також може пошкоджуватися. Про необхідність заміни найчастіше свідчить наявність масляних патьоків, які можна виявити під час огляду газорозподільної системи. Швидкість і складність ремонту залежать від конкретної моделі авто та особливостей двигуна. Але, якщо звернутися до нашого сервісу, можна в будь-якому разі розраховувати на своєчасне і якісне виконання робіт із заміни. Усі роботи відбуваються в підкапотному просторі. Попередня діагностика допоможе точно визначити проблему і спланувати роботи з її усунення. Передбачається кілька основних етапів, щоб виконати ремонтні роботи. Треба відключити акумулятор, демонтувати кришку ГРМ, зняти ремінь, прибрати пошкоджений сальник, очистити гніздо, встановити новий ущільнювач. Після цього всі основні компоненти збираються в зворотному порядку. Процедура не надто складна, але все одно вимагає наявності деякого досвіду і знань, а також спеціального обладнання. Тому доцільно буде звернутися до спеціалізованого сервісу.

Заміна сальника розподільного вала в Києві

У разі пошкодження цього елемента на автомобілі, треба звернутися до кваліфікованих фахівців. Наш сервіс пропонує клієнтам отримати кілька обов'язкових переваг, серед яких:

  • Прозорість формування ціни та відкритість у взаємодії.
  • Індивідуальний підхід.
  • Застосування сучасного обладнання.
  • Доступні ціни.
  • Гарантія на виконані роботи і витратні матеріали, що використовуються.

Завдяки всьому цьому кожен клієнт, у якого виникли проблеми з відповідною деталлю, може розраховувати на висококласне обслуговування. Воно надається на вигідних умовах у сучасному центрі, в якому є обладнання та найкращі майстри. Професіонали готові виконати заміну максимально швидко без втрати якості, що неймовірно важливо.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00