спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна пильовика кермової тяги

 

Заміна пильовика кермової тяги є поширеною послугою. Пильник використовується для захисту внутрішніх деталей кермової рейки від негативного впливу з боку бруду, вологи та інших подібних компонентів. Це витратний матеріал, який з часом втрачає свої оптимальні робочі характеристики. Зазвичай він виготовляється з гуми, яка може поступово втрачати еластичність, тріскатися, старіти і зношуватися. Відповідно, рано чи пізно, він може розтріскатися під дією механічних впливів. Буде потрібна в такій ситуації заміна. З одного боку, це не така складна послуга, як деякі інші, але з іншого - вона однаково вимагає наявності спеціальних інструментів, деякого досвіду. Тому оптимальним рішенням стає звернення до сучасного автосервісу. Ми пропонуємо клієнтам персональний підхід, швидке розв'язання всіх проблем і офіційну гарантію якості на виконані роботи.

Особливості професійної заміни пильовиків кермової тяги

заміна-пильовика-рульової-тягиЯкщо не звернути вчасно уваги на поганий стан цього елемента, не провести його заміну, можуть виникнути різноманітні проблеми в процесі експлуатації вала рейки. Там може почати активно розвиватися корозія. Своєчасна заміна продовжує термін служби цього елемента. Під час проведення технічного обслуговування системи рульового керування в автомобілі процедура вважається обов'язковою.

Гумові елементи виконують захисні функції для наконечників рульової тяги від корозійних процесів, негативного впливу з боку різноманітних зовнішніх факторів. Крім цього вони допомагають забезпечити бездоганну керованість. Під час ремонту рульової рейки в більшості випадків проводиться також заміна і цього компонента. Майстер обов'язково перевіряє, в якому стані перебуває пильовик. Якщо він не найкращий, то простіше відразу виконати заміну паралельно з іншими роботами.

Існує кілька основних факторів, які чинять негативний вплив на стан пильовика, призводять до його поступового зношування. Серед основних можна відзначити:

  • Неякісне дорожнє покриття.
  • Агресивне середовище.
  • Тривале використання.

Якщо погано закріпити елемент, в рейку можуть потрапляти вода і пил, що негативно впливає на її стан. Тому потрібно довіряти проведення робіт із заміни справжнім професіоналам, які зможуть виконати всі роботи максимально точно, якісно і надійно.

Заміна пильовика кермової тяги в Києві

У столиці пропонується безліч місць, в яких можна замовити цю послугу. Але якість може кардинально відрізнятися, як і вартість. Тому завданням власника транспортного засобу стає вибір перевіреного сервісу, в якому є потрібне технічне оснащення, кваліфіковані професіонали і все інше. Сучасна СТО дасть змогу досягти оптимального результату, отримати гарантію якості на витратні матеріали, які використовуються, і самі роботи.

Особливості виконання роботи можуть залежати від марки і моделі транспортного засобу. Для проведення заміни може зніматися акумулятор, накопичувальний бачок або генератор. Після цього тяга від'єднується від рейки. Проводиться заміна пильовиків, очищення штока від бруду. Вартість заміни може залежати від різних факторів, але в нашому сервісі вона завжди буде максимально адекватною.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00