спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована заміна фільтра салону

 

У сучасних автомобілях використовується велика кількість фільтрів, серед яких і салонний. Він очищає повітря, яке проникає всередину салону під час їзди. Рано чи пізно термін його використання закінчується, через що потрібна заміна. Для її проведення важливо заручитися підтримкою досвідчених професіоналів. Наш автосервіс гарантує індивідуальний підхід до всіх клієнтів, чесні умови, кваліфіковане виконання робіт і багато іншого.

Особливості заміни салонного фільтра автомобіля

Це важливий компонент, у разі виходу з ладу якого можуть виникати різноманітні проблеми. У салон будуть проникати сторонні запахи, що зробить використання машини не дуже комфортним. Фільтри відрізняються стандартною конструкцією, що спрощує процес заміни. На терміни зношування впливає безліч чинників, серед яких пора року, місце використання транспортного засобу тощо. Влітку і навесні забруднення відбувається набагато швидше, ніж в іншу пору року через активну діяльність комах, появу пилку рослин тощо.

заміна-фільтра-салонуНа стан фільтра впливають умови експлуатації. Треба ретельно стежити за його станом, щоб не проґавити проведення заміни. Серед основних ознак, які вказують на необхідність проведення заміни, можна відзначити запотівання скла, важке повітря в салоні. Треба в такому разі звернутися до СТО, до досвідчених професіоналів. У нас можна отримати професійну консультацію, яка допоможе розібратися в нюансах. Якщо не вжити своєчасних заходів, є ризик пошкодити систему кондиціонування та опалення.

Орієнтовно заміну потрібно проводити мінімум двічі на рік. Це оптимальне рішення, яке дасть змогу забезпечити ефективний захист усіх людей, які перебувають усередині салону. Треба зрозуміти, що звертатися потрібно тільки до професіоналів. Деякі хочуть заощадити, самостійно продумують або промивають фільтр вдома. Але це все марно, оскільки пори матеріалу фільтра дуже важко очищаються. Бажано відразу замінити деталь в нашій СТО.

Заміна фільтра салону в Києві

Щоб отримати найвигідніші і доступні умови для проведення такої заміни, треба звернутися до сучасного автосервісу. Наші співробітники кваліфіковано готові підійти до розв'язання будь-яких проблем такого характеру. Проведення робіт здійснюється за допомогою кращих інструментів досвідченими професіоналами. У процесі обов'язково використовуються кращі комплектуючі, які попередньо підбираються фахівцями під конкретну модель авто. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості, яке важко відшукати в інших сервісах або у приватних майстрів у всій столиці. На роботу дається гарантія якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00