спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна фільтра салону

У сучасних автомобілях використовується велика кількість фільтрів, серед яких салонний. Він очищає повітря, яке проникає всередину салону під час їзди. Рано чи пізно термін його використання закінчується, в результаті знадобиться заміна фільтра салону.

Для її проведення важливо заручитись підтримкою досвідчених професіоналів. Наш автосервіс гарантує індивідуальний підхід до всіх клієнтів, чесні умови, кваліфіковане виконання робіт та багато іншого.

Особливості заміни салонного фільтра автомобіля

заміна фільтра салону

Це важливий компонент, при виході з ладу якого, можуть виникати різноманітні проблеми. У салон проникатимуть сторонні запахи, що зробить використання машини не дуже комфортним. Фільтри відрізняються стандартною конструкцією, що полегшує процес заміни.

На терміни зносу впливає безліч факторів, серед яких пора року, місце використання транспортного засобу тощо. Влітку та навесні забруднення відбувається набагато швидше, ніж в іншу пору року через активну діяльність комах, появу пилку рослин тощо.

На стан фільтра впливають умови експлуатації. Треба ретельно стежити за його станом, щоб не прогаяти проведення заміни. Серед основних ознак, які повідомляють про те, що потрібна заміна салонного фільтра:

 • шибки сильно пітніють;
 • при кондиціонері, що працює чути неприємні запахи гнилі чи болота;
 • на панелі приладів осідає багато пилу;
 • на максимальному режимі спліт-система працює з низькою продуктивністю, а грубка взимку дме слабо;
 • при тривалому перебуванні в авто водій та пасажири страждають від головного болю та поганого самопочуття.

Треба в такому разі звернутися до СТО до досвідчених професіоналів. У нас можна отримати професійну консультацію, яка допоможе розібратися у нюансах. Якщо не вжити своєчасних заходів, є ризик пошкодити систему кондиціювання та опалення. Записатися в «Тайр Ленд» на Солом'янці зручно онлайн на сайті або за телефоном.

Як часто потрібно міняти салонний фільтр

Орієнтовно заміну потрібно проводити щонайменше двічі на рік. Це оптимальне рішення, яке дозволить забезпечити ефективний захист усіх людей, які перебувають у салоні. Потрібно зрозуміти, що звертатися потрібно лише до професіоналів. Деякі хочуть заощадити, самостійно продумують чи промивають фільтр удома. Але це все марно, оскільки пори матеріалу фільтра дуже важко очищаються. Бажано відразу замінити деталь на нашому СТО.

Установка нового елемента, здатного фільтрувати потоки, які в авто, входять у перелік обов'язкових робіт при технічному обслуговуванні. За рекомендаціями виробників заміна повітряного фільтра салону має проводитися кожні 10–15 тис. км пробігу. Але на практиці періодичність може змінюватись, залежно від умов експлуатації, віку, марки та моделі автомобіля.

Мешканцям Києва однозначно варто частіше міняти елемент, що фільтрує. Це пов'язано з постійними поїздками у щільному трафіку у великому потоці машин та вихлопних газів. Якщо ігнорувати цю процедуру і не звертати уваги на ознаки зношування деталі, всередині авто буде постійно підвищена вологість. Вона стане причиною появи цвілі та грибка. Перебувати у такому транспорті є небезпечним для здоров'я.

Які бувають салонні фільтри

Перед виконанням процедури необхідно вибрати відповідну деталь. Забезпечити якісний захист від шкідливих мікроорганізмів та підтримувати комфортний мікроклімат в авто допомагають як стандартні протипилові синтетичні, так і спеціальні вугільні варіанти.

У першому випадку функції фільтрувального елемента виконує папір або волокно із синтетичного матеріалу. Це доступні за ціною складники, які ефективно вловлюють:

 • пил;
 • сажу;
 • алергени на кшталт пилку рослин та інші мікрочастинки.

Вугільні більш функціональні, тому що видаляють шкідливі сполуки та забруднення будь-яких типів. Елемент отримав таку назву тому, що за фільтрацію у ньому відповідає активоване вугілля. Завдяки йому також виходить позбутися неприємного запаху.

Як відбувається заміна

Процедура залежить від марки та моделі транспортного засобу. Іноді фільтр розташований відразу за ящиком рукавички — тоді досить просто витягнути його і поставити новий. У більшості випадків процедура не така легка, тому що дістатися до елемента безпосередньо неможливо.

Ціна на заміну салонного фільтра розраховується індивідуально залежно від обраного елемента та складності робіт. У процесі важливо стежити, щоб у зоні фільтрації не з'являлися зайві щілини та отвори. Також важливо враховувати напрямок потоків повітря — з усіма цими завданнями впорається лише досвідчений фахівець.

Якщо старий елемент розірвано, сильно пошкоджено або забруднено, необхідно додатково провести чищення та дезінфекцію системи опалення та кондиціювання. Тоді заміна фільтра салону автомобіля дозволить знищити плісняву та бактерії, що утворилися в процесі гниття. Антисептичну обробку бажано проводити щорічно.

Заміна фільтра салону у Києві

Щоб отримати найвигідніші та найдоступніші умови для проведення такої заміни, треба звернутися до сучасного автосервісу. Наші співробітники кваліфіковано готові підійти до розв'язання будь-яких проблем такого характеру. Проведення робіт здійснюється за допомогою найкращих інструментів досвідченими професіоналами.

На СТО «Тайр Ленд» на Солом'янці:

 • проводять діагностику;
 • працюють майстри із відповідною кваліфікацією;
 • допомагають підбирати відповідні деталі;
 • враховують особливості конкретної марки та моделі авто.

У процесі обов'язково використовуються найкращі складники, які заздалегідь підбираються фахівцями під конкретну модель авто. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості, яке важко знайти в інших сервісах або у приватних майстрів по всій столиці. На роботу надається гарантія якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00