спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика та ремонт ПНВТ

 

Діагностика та ремонт ПНВТ в автомобілі є непростою процедурою, яка вимагає наявності унікальних знань і навичок. У нашій СТО Тайр Ленд є все, щоб домогтися ідеального якісного результату, включно з найкращим діагностичним і ремонтним обладнанням. Кваліфіковані майстри під кожен окремий випадок зможуть підібрати ефективний метод проведення робіт.

Діагностика та ремонт ПНВТ за всіма стандартами якості

Система ПНВТ може вийти з ладу з різноманітних причин, серед яких незначна кількість вологи, стружка в паливі та багато іншого. За допомогою декількох основних способів можна перевірити стан цієї системи. Вибір конкретної методики залежить від автомобіля. Перевірка може здійснюватися на спеціальному стенді, який є тільки в сучасному автосервісі. Якщо система починає текти, то треба звернутися до нас для проведення діагностичних робіт. Після їх проведення точно встановлюється причина несправності, обирається спосіб для усунення проблем. Іноді це може бути ремонт окремих елементів, а часом може бути повна заміна.

діагностика_пнвтСучасне обладнання для діагностики ПНВТ в машині дає змогу визначити фактично будь-яку проблему, навіть приховану. На основі даних діагностики наші співробітники вибирають схеми для повного відновлення працездатності.

Наші співробітники готові взятися за виконання робіт будь-якої складності, пов'язаної з цією системою. Насос високого тиску буде перевірений на спеціальному стенді. Маємо в своєму розпорядженні ми також інструменти для проведення демонтажу старих деталей, встановлення нових. Деякі можуть піддаватися роботам з реставрації, але визначити це можна лише після грамотної діагностики. Ремонт цієї системи потребує кваліфікованого сучасного підходу, який гарантує результат. Отримати його без особливих проблем можна буде завдяки нашим співробітникам, які визначають всі наявні несправності та усувають їх за сучасними стандартами якості.

Проблеми з ПНВТ можуть послужити причиною некоректної роботи автомобіля. Існує безліч різноманітних ознак, за якими можна визначити проблеми з цією системою:

  • Не вдається запустити мотор.
  • Зникає потужність двигуна.
  • Паливо починає нерівномірно витрачатися, вихлопні гази набувають дивного кольору.

У будь-якому з вищеописаних випадків доцільно буде звернутися до нашого сервісу для проведення діагностики. Вона точно дасть змогу встановити основні причини несправностей.

Діагностика та ремонт ПНВТ у Києві

СТО Тайр Ленд має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, щоб надати такі послуги з гарантією якості всім клієнтам. Паливні насоси високого тиску в нашому сервісі можуть бути відремонтовані за всіма стандартами за допомогою кращого обладнання. У процесі використовуються оригінальні деталі від перевірених виробників, на які видається офіційна гарантія якості.

Ми пропонуємо клієнтам комплексний підхід для розв'язання проблем з ПНВТ, який передбачає професійну діагностику і високоякісний ремонт. Консультації допоможуть заздалегідь дізнатися про всі тонкощі, вартість та інші деталі. Поки ми будемо виконувати роботи, клієнт зможе трохи відпочити. Співробітники автосервісу готові взятися за роботи незалежно від рівня складності, для чого є знання і необхідна кваліфікація. Відновити цю систему з нами буде нескладно.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00