спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна рідини ГПК з гарантією якості

 

Заміна рідини ГПК є популярною послугою, яка може знадобитися практично будь-якому власнику машини. Важко розраховувати на комфорт і безпеку керування машиною, якщо гідропідсилювач керма не буде перебувати в нормальному стані.

Особливості заміни рідини ГПК

У сучасних автомобілів гідравлічний підсилювач керма став невід'ємним компонентом, без якого неможливо уявити собі комфортне водіння. Він скорочує рівень зусиль, які водій повинен докласти, щоб автомобіль виконав поворот. Гарантується легкість поворотів керма при нормальному стані ГПК. Його додатковою функцією вважається зниження віддачі від ударів, коли рух відбувається нерівною дорогою. Своєчасне обслуговування системи відіграє дуже важливу роль. Усередині її використовується спеціальна рідина, яка періодично потребує заміни.

заміна-рідини-гпкВідповідальний власник машини повинен регулярно перевіряти рівень рідини ГПК, а також дотримуватися періодичності її заміни. Якщо не замінити масло своєчасно, підсилювач може просто вийти з ладу. Його ремонт коштує набагато дорожче, ніж заміна рідини ГПК. Заміна здійснюється зазвичай відповідно до регламентних рекомендацій виробника. Іноді вона потрібна раніше через протікання або ремонт рульової системи. Водій повинен приділяти увагу перевірці самостійно або звертатися до фахівців з досвідом. У нашому сервісі можна знайти для цього комфортні умови.

Заміна потрібна терміново, якщо водій став помічати характерні ознаки. Серед основних можна відзначити:

  • Проблемний поворот керма під час їзди.
  • Зниження керованості.
  • Виникнення дивних шумів.
  • Вібрація керма тощо.

Щойно буде виявлено такі ознаки, потрібно вирушити до фахівців. За допомогою огляду вони зможуть визначити рівень рідини, вжити необхідних заходів щодо виправлення ситуації. Заміну рідини зазвичай треба проводити раз на рік. Все залежить від пробігу та умов експлуатації машини. Стан рідини може відрізнятися. Якщо вона забарвлюється в темний колір, виникає неприємний запах - потрібна заміна.

Заміна рідини ГПК в Києві

Кожен, хто хоче отримати гарантію швидкої і професійної заміни рідини в гідропідсилювачі, повинен звернутися до перевіреного сервісу. Наша СТО в Києві готова запропонувати найпривабливіші умови, забезпечити безкоштовну консультацію, найкращі витратні матеріали та багато іншого. Всі роботи проводяться за встановленими правилами, що гарантує підсумковий результат на високому, якісному рівні. Під конкретний тип системи ГПК підбирається якісна рідина від перевіреного виробника. Тому вона зможе нормально виконати свої функції.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00