спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Усунення течії води в салон автомобіля

 
Сучасний автомобіль відрізняється ретельно продуманою конструкцією, яка за нормальних умов повинна виконувати всі свої функції, відрізнятися надійністю. Навіть за поганої погоди та постійних опадів не повинно утворюватися жодної течі. Але, якщо водієм після миття або дощу всередині салону виявляється вода, то треба вжити відповідних заходів щодо пошуку та усунення течі. Залежно від типу проблеми до салону може потрапляти різна кількість води. Іноді це мінімальна кількість рідини, а часом практично повноцінна калюжа всередині салону. Навіть незначний отвір може спричинити те, що вода почне потрапляти всередину машини. Це викликає подив у водія, а також різноманітні незручності. Вирішити проблему не так просто. Тому при її виявленні доцільно буде звернутися до професіоналів із перевіреного сервісу. Наше СТО гарантує найвищу якість виконання таких робіт за чесними цінами.
 

Усунення течії води в салон автомобіля та основні особливості процесу

устранение-течи-воды-в-салон

Вода в салон може потрапляти різноманітними способами. Відповідно можна виділити кілька основних причин виникнення течі. Є кілька слабких місць, які можуть призвести до цього:
 
  • Гумові ущільнювачі, які не можна назвати особливо стійкими до зношування та максимально міцними. Тому періодично виникає потреба у проведенні їх заміни. Особливу увагу треба звернути на ущільнювачі, які розташовані біля лобового скла у дверях. Гума може потріскатись під впливом різноманітних зовнішніх факторів, може втратити герметичність або пошкодитися. У такому разі треба зробити заміну ущільнювача на новий. Бажано використовувати для цього якісні витратні матеріали, які мають високий запас міцності та надійності. Через неправильну установку ущільнювачів вода продовжить проникати всередину салону. Вона потраплятиме туди і через неправильне регулювання дверей, порушення геометрії кузова.
  • Пошкодження рамки лобового скла. Така проблема може виникати через неправильну установку скла або корозійних процесів, а проявляється через течі в кутах. Також це говорить про те, що дренажні отвори можуть не впоратися зі своїми функціями.
  • Технічні отвори в дні автомобіля можуть пошкодитися. Зазвичай там використовується заглушка. Якщо вона пошкодилася або вискочила, усередину салону потраплятиме вода.
  • Люк на даху автомобіля. Через нього може надходити не тільки повітря всередину салону, а й рідина. Найчастіше герметичність порушується через те, що забиваються дренажі.
  • Корозія кузова. Якщо він сильно пошкодився через корозійні процеси, можуть утворюватися дірки та щілини в різних місцях.
Щоб усунути проблему незалежно від її виникнення, треба звернутися до нашого автосервісу.
 

Усунення течі води в салон автомобіля у Києві

Наше СТО має необхідне обладнання, досвід, знання та всі інші ресурси, за допомогою яких можна буде забезпечити швидке і якісне усунення течі. Для встановлення причини виникнення проводиться ретельний огляд. Наші фахівці точно розуміють, як проводиться діагностика, щоб ідентифікувати проблему. Після її виявлення відразу вживаються заходи щодо усунення. Ми гарантуємо відмінну якість виконання робіт, привабливі ціни та професійні консультації. Тому сміливо можна звертатися до нас, якщо з'явилася течія у салоні.
 
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00