спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна сальника штока вибору передач у надійній СТО в Києві

 

У багатьох вузлах автомобіля активно використовуються сальники, які захищають від протікання, забезпечують оптимальний рівень герметизації. Заміна сальника штока вибору передач є поширеною послугою, для замовлення якої розумно буде звернутися до сучасного сервісного центру. Комусь виконання робіт може здатися зовсім нескладним, але насправді треба мати деяку кваліфікацію і досвід, щоб зробити все на високому, якісному рівні. Наш сервіс має все це, що позитивно впливає на результат виконання робіт.

Відмінності грамотної заміни сальника штока вибору передач

Куліса КПП є важливим елементом автомобіля, за допомогою якого здійснюється перемикання передач. Відповідна деталь взаємодіє безпосередньо з коробкою, забезпечує зміну положення і зміну передач. Сальник - це важлива деталь у з'єднанні коробки і штока. Він необхідний для забезпечення герметизації, тому що всередині коробки використовується спеціальне масло. Масло перебуває під постійним тиском, через що потрібне застосування системи сальників. Вони є спеціальними кільцями з гуми, які мають зазвичай круглий перетин. Усередині знаходиться отвір, через який проходить шток. Матеріали виробництва можуть змінюватися в різних марках і моделях транспортних засобів, але функції завжди будуть однаковими.

Щоб зрозуміти, що треба провести заміну, важливо діагностувати несправність. Вказувати на її наявність може низький рівень масла всередині коробки. Якщо його там стало менше, значить стався витік масла, що з високою часткою ймовірності вказує на наявність проблем із сальником. За допомогою ями або естакади можна оглянути відповідну деталь. Якщо там будуть виявлені масляні сліди, треба провести заміну. Бажано звернутися для цього до досвідчених професіоналів, тому що самостійне виконання робіт нерідко просто призводить до марної трати часу. Треба правильно підібрати запчастини, мати потрібні інструменти. Для виконання заміни треба зняти старий сальник, що вимагає чималих зусиль і часових витрат. Коли він повністю демонтований, на його місце встановлюється новий компонент. Після цього всі розібрані раніше деталі збираються у зворотному порядку.

Заміна сальника штока вибору передач у Києві

Якщо масло з коробки потекло, треба поміняти відповідний сальник. У Києві така послуга пропонується в багатьох місцях, серед яких треба вибрати надійний автосервіс. Такий підхід дозволить гарантувати бездоганну якість та інші плюси, серед яких:

  • Своєчасне виконання робіт.
  • Ретельно підготовлені умови, що впливає на підсумкову якість.
  • Консультації фахівців з досвідом тощо.

Наш сервіс володіє потрібними ресурсами, щоб зробити заміну такого сальника без зайвих труднощів. Офіційна гарантія поширюється на виконані роботи і на використовувані комплектуючі. Поки майстри виконуватимуть роботи, клієнт зможе трохи відпочити. Додатковою нашою перевагою стає адекватна вартість, яка приємно дивує.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00