спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Рихтування кришки багажника для ефективного відновлення

 
Жоден водій не застрахований від різноманітних нещасних випадків, зокрема, від ДТП. Вони можуть спричинити пошкодження різних елементів, у тому числі кришки багажника. Якщо пошкодження будуть відносно невеликими, можна організувати ефективне відновлення за допомогою рихтування. Цей процес дає можливість привести кришку багажника у нормальний стан, зробити її максимально близькою формою до нової деталі.
 

Рихтування кришки багажника та її специфічні відмінності

Пошкодитися кришка багажника може у різноманітних ситуаціях. Найчастіше це відбувається у зіткненнях, які й призводять до утворення деформацій. Пошкодження можна відновити, якщо звернутися до досвідчених професіоналів. Такий підхід буде набагато надійнішим. Сучасні технології дозволяють виконати роботи з рихтування швидко, точно і якісно. Початковий зовнішній вигляд кришки багажника повертається у більшості випадків. У нашому сервісному центрі працюють найкращі фахівці, які мають досвід, необхідне обладнання та всі необхідні можливості.
 
Сучасний сервісний центр знайде підхід під будь-який автомобіль незалежно від марки та моделі. Рихтування проводиться одним із перевірених методів, який ретельно вибирається під конкретний випадок. Потрібно попередньо провести для цього діагностику, яка допоможе визначити ушкодження, знайти ефективний шлях усунення.
 
  Найчастіше для якісного рихтування треба попередньо зняти кришку багажника, розібрати її від інших деталей та обшивки. Після відновлення геометрії вона складається назад.
 
Багажне відділення можна не відновлювати, але потім можуть виникнути додаткові проблеми. До них відноситься утворення корозії на важливих компонентах, пошкодження геометрії кузова, протікання води в салон. Тому краще зайнятися ремонтом кришки багажника одразу після того, як будуть виявлені дефекти. Це своєрідна гарантія надійної та безпечної експлуатації автомобіля. У процесі може використовуватися метод витягування чи зварювання. Кожен має свої особливості та переваги. Фахівці готові завжди підібрати найефективніше рішення.
 

Рихтування кришки багажника в Києві за найкращими цінами

Така послуга потрібна періодично багатьом власникам автомобілів. Проблеми можуть статися практично на рівному місці. Ніхто від них не може перестрахуватись. Тому важливо знати, куди варто звернутись для відновлення даху багажника з гарантією якості. Наш сервіс використовує найкраще обладнання, а всі співробітники мають великий досвід. Серед основних причин, через які цю послугу треба замовляти у нас, можна зазначити:
  • Надійність та високоякісне обслуговування.
  • Найкращі по столиці ціни.
  • Гарантія якості.
Все це сприяє тому, щоб звертатися в наш сервіс. Розраховувати можна на індивідуальний підхід та гарантію вибору найефективнішого методу. Кришка багажника буде відремонтована професійно та швидко, а клієнт отримає повну інформацію та рекомендації щодо тривалої експуатації відновленої деталі.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00