спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне фарбування порогів автомобіля

 

Фарбування порога є важливою процедурою, яку краще довірити професіоналам. Це дасть змогу відразу забезпечити гарантію якості, надійності та точності виконання робіт. Якщо займатися всім самостійно, є високі ризики даремно витратити час і гроші. Тому краще звернутися до нашого сервісу, який пропонує адекватні умови, гарантує якість та інші переваги. Попередня консультація допоможе розібратися в термінах, вартості та всіх інших деталях. 

Кваліфіковане фарбування порога автомобіля

Бажано, щоб процедуру виконували грамотні фахівці. Це дасть змогу розраховувати на високу якість і надійність на кожному основному етапі. Майстри з досвідом володіють необхідними знаннями, вміннями, можуть створити комфортні умови для відновлення порогів. Ця процедура дає змогу захистити важливу частину кузова від корозійних процесів. Фарбування стартує з підготовчих заходів. Всі роботи проводяться в спеціально підготовленому приміщенні - фарбувальній камері, де забезпечені комфортні умови. Потрібно ізолювати інші частини автомобіля, які не будуть фарбуватися. Зазвичай для цього використовується плівка. В окремих випадках може знадобитися фарбування порогів антигравієм.

фарбування-порога-автомобіля

Підготовка порогів передбачає видалення старого лакофарбового покриття, шпаклівку, ґрунтування поверхні. Але ще раніше фахівці мають провести діагностику, яка дасть змогу виявити всі пошкодження. Машина миється і оглядається для цих цілей. У деяких автомобілях поріг зливається з іншими елементами кузова, складаючи фактично одне ціле. У випадку зі знімними пластиковими деталями виконати роботи буде трохи простіше. Досвідчені професіонали зможуть зробити все максимально швидко і надійно.

Всі відколи, подряпини та інші дефекти видаляються за допомогою спеціального обладнання. Перед фарбуванням поверхня має бути ретельно відшліфованою. Шпаклівка відіграє важливу роль. Поверхню треба очистити від старої фарби і знежирити, після чого вона шпаклюється. Це дасть змогу виключити ймовірність швидкого відшарування нової фарби. Потім поріг ґрунтується за допомогою спеціального складу. Від якості ґрунтовки залежить виконання всіх наступних етапів. Важливо використовувати якісну ґрунтовку від перевіреного виробника. Наш сервіс завжди використовує тільки високоякісні витратні матеріали.

Фарбування порогів автомобіля в Києві

Наш сервісний центр пропонує оптимальні умови в столиці для замовлення цієї послуги. Можна розраховувати на високу якість виконуваних робіт, оперативність, надійність та інші переваги. Майстерня обладнана всім необхідним для ефективного фарбування автомобільних порогів. Роботи будуть однаково якісно виконані на будь-якій моделі та марці машини.

Ми пропонуємо попередню консультацію та діагностику, щоб визначити вартість і приблизні терміни виконання робіт. У будь-якому разі досвідчені малярі намагаються зробити все максимально швидко, але за повного дотримання технології та основних стандартів. Можна розраховувати на адекватні розцінки, які стають додатковою перевагою до хорошої якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00