спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Розвал-сходження в Києві

 

Регулювання розвал-сходження - одна з найпоширеніших послуг сучасного автосервісу. Для того, щоб роботи були виконані якісно і грамотно, необхідно знайти досвідченого фахівця. Процедура регулювання відрізняється технічною складністю, тому від того, наскільки уважно майстри підійдуть до вирішення поставленого завдання, залежить безпека та експлуатаційні характеристики автомобіля.

Розвал-сходження на 3D стенді Beissbarth: швидко, якісно, точно

Низка відомих автовиробників уже покладаються на систему регулювання кутів встановлення коліс Beissbarth. Наш автосервіс також дотримується високих стандартів якості і виконує розвал-сходження на стенді цієї німецької марки, що гарантує точність і швидке виконання послуги.

Основні переваги Beissbarth:

 • Регулювання розвал-сходження за мінімальний час: за допомогою фірмової технології SmartTest досягається найвищий рівень точності для уникнення непотрібних переробок.
 • Велика база даних Autodata (Великобританія) - одна з найточніших програм з технічними даними, що отримуються безпосередньо від автовиробників.

 

Коли необхідне сходження-розвал Київ?

розвал-сходження-3d-v-kieveЯк часто необхідно проводити регулювання розвал-сходження?

Досвідчені майстри автосервісу наполягають на тому, щоб діагностика розвал-сходження проходила після того, як автомобіль "перевзувається" по сезону. Крім цього, подібна процедура бажана, якщо авто піддавалося серйозним навантаженням (ударам, зокрема). Наїзди на ями, агресивна їзда здатні швидко вивести баланс коліс з ладу. Перш ніж зробити розвал-сходження поблизу, необхідно перевірити ходову, для виключення проблемних питань з цією частиною автомобіля.

Які ознаки того, що необхідно провести розвал-сходження?

Діагностика розвал-сходження необхідна за появи ознак порушення кутів встановлення коліс:

 • "Визжання" коліс при здійсненні маневрів.
 • Криво встановленого керма.
 • Відходу машини в бік, коли водій відпускає кермо.
 • Зношення покришок.
 • Некоректного повернення керма у вихідне положення після закінчення повороту.

Ефективність діагностики розвал-сходження повністю залежить від використовуваного обладнання. Точність, забезпечену стендами попереднього покоління, вже давно не можна порівнювати з показниками сучасних 3D пристроїв. 3D розвал-сходження в києві - ціна перебуває на прийнятному рівні і при цьому гарантовано відображає реальні дані про відхилення кутів встановлення коліс.

Що таке розвал-сходження 3D Київ?

У чому суть 3D діагностики?

Розвал-сходження 3D - інновація, яка отримує тисячі позитивних відгуків, як від автовласників, так і від майстрів технічних центрів. Для цього є кілька вагомих причин:

 • Оперативне проведення діагностики - економить час водіїв;
 • Відсутність проведення калібрування - нові стенди позбавлені цього недоліку застарілих пристроїв і гарантують високу точність процедури;
 • 3d розвал-сходження - стенд не реагує на нерівності або інші дефекти поверхні ями або підйомника на автосервісі, що також забезпечує точність процесу;
 • Стенд виводить повну інформацію про проведення процедури як на екран монітора, так і результат розвал-сходження в роздрукованому звіті.

Який принцип проведення 3D діагностики розвал-сходження?

Принцип роботи стенду розвал-сходження 3D зводиться до того, що на колеса машини підвішуються контрастні мішені. За ними стежать надчутливі камери. Зібрані камерами і мішенями дані передаються на комп'ютер. Програма самостійно здійснює аналіз усіх даних і формує підсумкову модель. Крім цього, в базу даних обладнання занесені заводські вимоги до значень кутів. Комп'ютер звіряє власні свідчення з тими, які встановлені виробником. Після проведення порівняння, на екран виводиться підсумок роботи з усіма виявленими неточностями.

Які переваги 3D діагностики розвалу?

3D розвал сходження дає змогу отримати максимально точні дані й оперативно усувати недоліки в значеннях. Обладнання видає рекомендаційні поради, які допомагають провести регулювання технічно грамотно. Діагностика розвал-сходження поруч на 3D стенді характеризується швидкістю і точністю отриманих даних.

Сходження розвал - ціна на нашому автосервісі була і залишається в адекватних рамках, діагностика розвал-сходження покаже наявні проблеми, а досвідчені майстри проведуть регулювання якісно і в поставлені терміни.

Де краще зробити розвал-сходження в Києві?

Чи існує обов'язковий порядок підготовки до розвал-сходження?

Перш ніж зробити розвал-сходження, досвідчені техніки та майстри обов'язково проводять низку робіт, спрямованих на запобігання неполадок із ходовою частиною:

 • Вимірюють тиск у шинах.
 • Проводять огляд стану сайлентблоків і розвальних болтів.
 • Візуально перевіряють коректність геометрії ходової частини.

Які переваги роботи з нами?

У нас прийнятна на розвал-сходження ціна, оперативне проведення діагностики з видачею роздруківки комп'ютерної моделі з позначенням всіх проблем. Діагностика розвал-сходження дає змогу встановити кути встановлення коліс і необхідність проведення робіт з їх регулювання.

Наполегливо рекомендуємо не намагатися виконувати регулювання коліс самостійно. Без необхідних навичок, досвіду і спеціалізованого обладнання будь-які дії здатні призвести до негативних наслідків. Результатом стане втрата керованості автомобілем, зниження курсової стійкості. Доцільно і розумно звертатися за допомогою до автосервісу. Проведення сходження розвалу поруч дасть змогу значно заощадити фінанси та час.

Особливості процесу регулювання розвал-сходження

розвал-3дДуже важливо звернутися до досвідчених професіоналів, щоб домогтися потрібного результату. Київ пропонує безліч варіантів для замовлення відповідної послуги, серед яких треба вибрати найбільш перевірений. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні сучасне обладнання та інструменти, щоб надати відмінний результат.

Існує три основні параметри, які лежать в основі процесу регулювання: розвал, сходження і кастор. Всі вони являють собою кути між різними елементами транспортного засобу. Сходження розвал може бути негативним і позитивним. У першому випадку верхні частини коліс розташовані ближче до центру автомобіля, ніж нижні. Виставлення таких кутів забезпечує повноцінні умови для входу в повороти. У другому випадку відстань між верхніми колісними елементами і центром автомобіля більша, ніж між нижніми. Зазвичай такий формат використовується для вантажних транспортних засобів, щоб забезпечити вирівнювання коліс під впливом маси вантажу, що перевозиться. У такому разі колеса наближатимуться в процесі руху до вертикального рівня. Якщо баланс нульовий, гарантується рівномірне зношення гуми. Щоб створити комфортні умови для налаштування, потрібне використання сучасного 3D обладнання. Ми використовуємо сертифікований стенд, який в руках умілих професіоналів з досвідом неодмінно гарантує бездоганний результат.

Як часто треба робити розвал-сходження?

Періодичність може залежати від різноманітних факторів. Щоб забезпечити безпечні та комфортні умови для експлуатації транспортного засобу, необхідно регулярно проводити перевірку розвал-сходження. Наша СТО пропонує для цього найбільш прийнятні в Києві умови. Рекомендується робити розвал-сходження в таких випадках:

· Після проведення сезонної заміни автошин.

· У разі нерівномірного зношування протектора шин.

· Після проведення ремонтних робіт по ходовій частині авто або системи рульового керування.

· Кожні 20 тисяч кілометрів пробігу.

·        Після потрапляння в яму або велику вибоїну, при наїзді на перешкоду. Після аварії також варто звернутися до професіоналів.

· Якщо машину починає відводити без видимої причини в одну зі сторін.

Є також деякі ремонтні роботи, після завершення яких необхідно виконати роботи з розвал-сходження. Серед основних можна відзначити заміну кульових опор, рульових наконечників, а також розвальних болтів і сайлентблоків. Кожен елемент впливає на кути коліс, з цієї причини треба провести після виконання ремонту якісне регулювання.

Чому нам довіряють?

Наш автосервіс пропонує записатися на зручний час і отримати грамотну консультацію щодо послуги розвал-сходження. Ціна у нас завжди приємно дивує, як і сучасний сервіс, а також безліч інших переваг. Нам довіряють з таких причин:

· Всі роботи виконуються професіоналами з великим досвідом, що неймовірно важливо для досягнення відмінного, якісного результату. Виконання робіт вимагає поєднання досвідченості, акуратності та особливої уважності, що є у наших співробітників.

· Якісне обладнання. Сучасний комп'ютерний 3D стенд гарантує точне калібрування.

· Можливість отримати попередню консультацію у майстра з усіх питань, що цікавлять.

 

Тому, якщо виникає питання, де зробити цей вид робіт, можна сміливо звертатися до нас. Компетентні професіонали допоможуть виконати всі роботи максимально швидко, якісно і за вигідними цінами. На виконані роботи надається гарантія якості, яка уважно контролюється майстрами.

 

Поширені запитання

 • Чим відрізняється стандартний розвал-сходження від 3D?
  • Загалом відмінності не значні, 4 датчики вимірюють положення коліс, передають інформацію на комп'ютер, де той зчитує показання, порівнює із заводськими та видає таблицю кутів установки коліс. У 3D розвал-сходження датчиків немає, стоять мішені.
 • Навіщо потрібен розвал сходження?
  • Розвал - це кут, що показує положення колес щодо поверхні дороги при погляді на автомобіль спереду. Розвал дозволяє з'ясувати, як сильно відхилені колеса від вертикальної площини. Розвал впливає на курсову стійкість та керованість автомобіля, забезпечуючи контакт шин з дорогою.
 • Що таке розвал сходження 3D?
  • 3D розвал сходження - це нова технологія у сфері технічного обслуговування автомобілів. Полягає вона в тому, що на колеса автомобіля встановлюються своєрідні «мішені», розташування яких аналізується комп'ютером.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00