спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Мийка радіатора АКПП і варіатора

 

Мийка радіатора АКПП і варіатора - це дуже важлива послуга, ігнорувати яку не варто ні в якому разі. Деякі водії не до кінця розуміють, навіщо чистити радіатор. Але насправді це вкрай важливо, тому що без своєчасного чищення автоматична коробка передач або радіатор можуть вийти з ладу. У такому разі витрати будуть набагато істотнішими. З цієї причини набагато дешевше і простіше періодично звертатися до професіоналів для проведення чистки. Наш автосервіс пропонує для цього найкомфортніші умови в Києві, які оцінити зможе кожен охочий.

Важливість своєчасного чищення та миття радіатора варіатора і АКПП

мийка_радіатора_акппЧистка та мийка відповідних компонентів транспортного засобу є обов'язковими профілактичними процедурами. Для автомобілів з такими коробками перемикання передач, чистка радіатора стає особливо важливою, тому що вони вимагають ретельного ставлення до робочого стану. Під час їзди на радіаторі може осідати різноманітний бруд, пил, пух тощо. Забруднення з плином часу починають там накопичуватися. Якщо своєчасно не усунути їх, може виникнути перегрів КПП, навіть на мінімальній швидкості. Це здатне призвести до серйозних несправностей, усунення яких займає набагато більше часу і коштує набагато дорожче, ніж чистка.

Немає точного визначення періоду, коли треба мити радіатор. Все залежить від типу автомобіля та умов його використання. Оптимальним варіантом буде стежити за станом цього компонента, проводити мийку в разі виникнення серйозних забруднень. Це дасть змогу досягти оптимального ефекту. У середньому робити це треба раз на рік.

Очищення радіатора належить до досить складних робіт, через що займатися їх виконанням самостійно не рекомендується. Бажано заручитися для цього підтримкою компетентних професіоналів, у яких є знання, досвід, потрібне обладнання та всі інші ресурси для гарантії класного результату. Наш автосервіс у Києві має для цього відповідні можливості, в чому кожен зможе особисто переконатися.

Складається процес із кількох основних етапів, серед яких перевірка рівня забрудненості. З радіатора фахівці прибирають все зайве, проводять контрольну чистку за допомогою спеціальних засобів. У деяких випадках для максимального ефекту потрібний демонтаж радіатора. Індивідуальний підхід дає змогу завжди досягати ідеального, якісного результату.

Мийка радіатора АКПП і варіатора в Києві

Щоб забезпечити нормальні умови для роботи КПП, треба час від часу приділяти увагу мийці радіаторів. Для цього в столиці можна знайти безліч місць, де послуга надається з різним рівнем якості. Наш автосервіс пропонує найчесніше співвідношення ціни та якості, а також деякі інші переваги. До них обов'язково варто зарахувати:

  • Використання в процесі виконання робіт тільки якісних засобів, перевірених інструментів.
  • Оперативність без втрати якості.
  • Комфортні умови для клієнтів, які можуть почекати в спеціально підготовлених умовах, поки професіонали чистять радіатор.

Завдяки такому підходу кожен клієнт гарантовано отримує потрібний результат. Водночас вартість приємно дивує своєю доступністю, як і висококласний сервіс.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00