спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна дзеркала заднього виду

Заміна дзеркала заднього виду є відносно простою процедурою, але виконання робіт краще довірити професіоналам. Це дозволить розраховувати на високу якість, економію часу та багато іншого. У Києві відповідна послуга пропонується майстрами різного рівня, серед яких важливо знайти найкваліфікованіших. Зробити це дуже легко, якщо звернутися до СТО Тайр Ленд. Ми пропонуємо комфортні умови для замовлення послуги, гарантію якості, привабливу вартість та багато іншого.
 

Заміна дзеркала заднього виду на СТО

Сучасні легкові автомобілі оснащуються кількома дзеркалами заднього виду. Зазвичай використовується два зовнішні та одне внутрішнє. Завдяки ним водій отримує можливість дивитися, що відбувається ззаду та з боків від його автомобіля. Справність дзеркал надає прямий вплив на безпеку та комфортабельність руху дорогами. Якщо там утворюються якісь дефекти, наприклад помутніння, рівень безпеки активно знижується. Використовувати такий транспортний засіб не рекомендується, доки не будуть проведені всі необхідні роботи з усунення несправностей. Також заміна дзеркала заднього виду може знадобитись при заміні лобового скла. Оптимальним варіантом стає заміна такого дзеркала, замовити яку можна в нашому автосервісі за найвигіднішими цінами в Києві.
 
Професійний підхід гарантує точність та ефективність такої заміни. Відповідно до конкретних особливостей автомобіля та вимог його власника наші співробітники вибирають дзеркало заднього виду. Гарантується відповідність сучасним стандартам та нормам якості. Досвідчені фахівці точно знають, як треба зробити заміну, щоб порадувати клієнтів бездоганною якістю. Технічна оснащеність СТО дозволяє розраховувати на точне та швидке виконання всіх робіт. На попередньому етапі можна проконсультуватися зручним способом із менеджерами автосервісу. Це дозволить розібратися в тонкощах, дізнатися про попередні розцінки і все інше.
 
Процес заміни складається з декількох основних етапів, кожен з яких має свої особливості. Серед них можна відзначити:
 
  • Демонтаж пошкодженого дзеркала заднього виду.
  • Вибір нового елемента відповідно до марки та моделі автомобіля.
  • Встановлення на новому місці.
У процесі застосовуються сучасні інструменти, які гарантують швидкість та міцність кожної окремої заміни. Професіонали вибирають для проведення заміни лише якісні дзеркала, виготовлені відомими виробниками та сертифіковані за всіма правилами.
 

Заміна дзеркала заднього виду у Києві

Якщо така послуга потрібна в столиці, бажано звернутися до компетентних професіоналів, які не потребують особливого представлення. Це дозволить розраховувати на повноцінне обслуговування, адекватні ціни та інші переваги. СТО Тайр Ленд для цього має усі необхідні ресурси, включаючи сучасне оснащення, кваліфіковані кадри та багато іншого.
 
Після встановлення нового дзеркала заднього виду можна буде отримати найкращі умови для безпечної та комфортної їзди. Крім усього іншого на роботи видається гарантія, як і на деталі, що використовуються під час ремонту. Вартість замовлення такої заміни в нашому автосервісі приємно дивує, особливо на тлі відмінної якості робіт. Досвідчені співробітники підкажуть клієнтам, як краще замовити послугу, провести оплату та дадуть відповіді на інші питання.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00